Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 172
 1. #1
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Ciftesi virtuale!

  Ideal

  RendeX vs Marla

  Super katrastofal
  Marla vs RendeX
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 4 Jave Me Pare ne 15:21.
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 2. #31
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Plako u pa puna do hap kurs privat per mesim lemim dhish…
  Mire plako kur ta hapesh me bej i zile
   

 3. #32
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Edhe ēfare ndodh pas kesaj?! :p
  Martohen dhe jetojne te lumtur ne perjetesi virtuale. ahahahahahahhahahaa

 4. #33
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pastaj eshte ajo fraza "lemoje dhine"
  e thene nga nje "cjap","dhite" duhet te mblidhen direkt torishte. ahahahhahahahaha

 5. #34
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Martohen dhe jetojne te lumtur ne perjetesi virtuale. ahahahahahahhahahaa
  Pse lemimi i dhise eshte martese virtuale?!
  Jalla!
  Drejtoro qenke i vuajtur plako.
   

 6. #35
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Pse lemimi i dhise eshte martese virtuale?!
  Jalla!
  Drejtoro qenke i vuajtur plako.
  Jo une fola per ciftet ideale.
  Drejtori ka programe tjera sdi si funksjonojne.
  Do shkoj dhe une ti mesoj. hahahahahahaha

 7. #36
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  E kemi nder me te mirat ketu,plaku i forumit i thote pranvere.
  Meqe te kemi me te mira ,dhe te duam ne mesin tone,po te bejme cift me te.
  Ama ki kujdes se mos na lendon vajzen apo si sillesh sic duhet nje zonjushe te bukur dhe te zgjuar.
  Ndryshe do kesh besh me ne. hahahahaha
  Ky po qe qeka cun me shije
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 8. #37
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... jo nuk quhet, vetem po e kerkoi Abisi : p
  Na fike ai u betua se nuk do kerkoje me...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #38
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Pse lemimi i dhise eshte martese virtuale?!
  Jalla!
  Drejtoro qenke i vuajtur plako.
  Keshtu eshte kur te fut Nevi ne qofsokak e kujton se drejtori ta fik llamben…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #39
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ky po qe qeka cun me shije
  hahahahahahaha,kepucet me jepni mua tani.

 11. #40
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha,kepucet me jepni mua tani.
  Ti nuk del pa gje nga kjo teme o Nev, kushedi me sa pale kepuce do behesh...s'do kesh me vend ku ti mbash
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #41
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Keshtu eshte kur te fut Nevi ne qofsokak e kujton se drejtori ta fik llamben…
  Neve bravo, e paske fut drejtorin ne qorrsokak dhe pervec lemimit paska mesu edhe elktroauto.
   

 13. #42
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Neve bravo, e paske fut drejtorin ne qorrsokak dhe pervec lemimit paska mesu edhe elktroauto.
  Edhe ti nuk qenke keq si konstatues.. keep going
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 14. #43
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jo une fola per ciftet ideale.
  Drejtori ka programe tjera sdi si funksjonojne.
  Do shkoj dhe une ti mesoj. hahahahahahaha
  Ti partizane si gjithmone, meso e perco…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #44
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  E mire mos u nxeh se e lashe.
   

 16. #45
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Na fike ai u betua se nuk do kerkoje me...
  ha ha .... The End : p

  Lemoje pak , se mbase ndryshon mendje : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #46
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  ha ha .... The End : p

  Lemoje pak , se mbase ndryshon mendje : p
  hahhaha le te lemojne veten se si eshte ajo shprehja "sekush per vete ai lart per te gjithe"
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 18. #47
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  hahhaha le te lemojne veten se si eshte ajo shprehja "sekush per vete ai lart per te gjithe"
  Ha ha ....picke seme i agree : p

  Ps... Mos e merr si ofendim, se nga ana e ime e perdorim 4good : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #48
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405
  Sa dasma jane bere deri tashi? :p


  🦂  🐾

 20. #49
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa dasma jane bere deri tashi? :p
  Sic duket vetem nje u realizua sot , so far ... morri & pleshti u martuan bashke : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #50
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa dasma jane bere deri tashi? :p
  Tani vjen pasditja,hapet ahengu i dasmave prape. ahahahhahahaha

 22. #51
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Tani vjen pasditja,hapet ahengu i dasmave prape. ahahahhahahaha
  Mua me qisni jashte listes se dasmave aman....nuk bej per keto palo lista une

  Une jam aty te ajo e dashnise
   

 23. #52
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mua me qisni jashte listes se dasmave aman....nuk bej per keto palo lista une

  Une jam aty te ajo e dashnise
  shiko me vjen keq,por ste lem dot jashte.
  Gruja e zgjuar i marton dashunoren burrit. ahahahahahahhahahahaha

 24. #53
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  shiko me vjen keq,por ste lem dot jashte.
  Gruja e zgjuar i marton dashunoren burrit. ahahahahahahhahahahaha
  Hap nje agjensi martesash ath, se me aq dashnore sa ze ai ne sekonde ....do e harrosh qe ekziston , duke martu dynjane
   

 25. #54
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Hap nje agjensi martesash ath, se me aq dashnore sa ze ai ne sekonde ....do e harrosh qe ekziston , duke martu dynjane
  hahahahahahahahahahhaha,pse ma lendon kaq keq,

  Ec mor "faqe zi" e mbrou pak,se do te leje gruja. ahahahahahahahahah

 26. #55
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahahahahahhaha,pse ma lendon kaq keq,

  Ec mor "faqe zi" e mbrou pak,se do te leje gruja. ahahahahahahahahah
  E verteta dhemb Nev...por kurohet

  Genjshtres sia tia besh>??
   

 27. #56
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  O Nev, Moni iken e vjen se ashtu a marrveshja… une e pres por vetem kur vjen, se kur iken se pres hic..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #57
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  O Nev, Moni iken e vjen se ashtu a marrveshja… une e pres por vetem kur vjen, se kur iken se pres hic..
  Do pranoje ti te me martonte kjo mua???

  PS: Ne mbetem cifiti shqyer
   

 29. #58
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  i kap nevi te dy i con altar,sjell priftin tua fal mekatet para nderrimit te unazave. ahahhahahaha
  Iken vete per ndonje fat te bardhe diku ne keto dite dimri.

 30. #59
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  i kap nevi te dy i con altar,sjell priftin tua fal mekatet para nderrimit te unazave. ahahhahahaha
  Iken vete per ndonje fat te bardhe diku ne keto dite dimri.
  Te pakten zgjidh ndonje qe ta kem qejf....se ti sec me mpleks me ca qe s'ngjis gjekundi.
  Se jo per gje, po iki sot e te vij ne dere neser prape
   

 31. #60
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Do pranoje ti te me martonte kjo mua???

  PS: Ne mbetem cifiti shqyer
  Nuk lodhem se duhet ti spjegoj raportin tone etj etj duhet nje nate e gjate dimri e nje fundjave e plote qe ta ftilloj..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •