Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 172
 1. #1
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Ciftesi virtuale!

  Ideal

  RendeX vs Marla

  Super katrastofal
  Marla vs RendeX
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 4 Jave Me Pare ne 15:21.
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 2. #61
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,189
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Te pakten zgjidh ndonje qe ta kem qejf....se ti sec me mpleks me ca qe s'ngjis gjekundi.
  Se jo per gje, po iki sot e te vij ne dere neser prape
  Hidhe emrin te jap Bekimin tim ahahahahahhahaha.

 3. #62
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  O zot cben konkurenca////

  Gezim kulufin..ik e gjeje e ma bjere ktu , tani
   

 4. #63
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Sa me pelqen qe sbeni diskriminime gjinore, sasiore, reale, imagjinare
   

 5. #64
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Une dhe legally 😉

  Prej pleqerie sec kam ca marake 😋
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Edhe une me Legen.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #66
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Sa me pelqen qe sbeni diskriminime gjinore, sasiore, reale, imagjinare
  Ca avatari paske vene


  🦂  🐾

 8. #67
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ca avatari paske vene
  avatari eshte si shpirt
   

 9. #68
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  avatari eshte si shpirt
  Ashtu je dhe vete ti po he


  🦂  🐾

 10. #69
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ashtu je dhe vete ti po he
  Totally agree
   

 11. #70
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Edhe une me Legen.
  Per legen ngre pushken une kshu qe mos mu perziej ne sovranitetin territorial.😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #71
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Ka kohč qč s'kom hy te dhoma e ēifteve - shumč qetčsi apo lodhi shumč gjatč ditčs ahahaha
   

 13. #72
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Ka kohč qč s'kom hy te dhoma e ēifteve - shumč qetčsi apo lodhi shumč gjatč ditčs ahahaha
  Pa he.....ti qe qenke fresh, rendite listen
   

 14. #73
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Pfffff, ngelem beqare!!!
   

 15. #74
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe ti moj korbe?
   

 16. #75
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Po tu befte vellai po edhe une.
   

 17. #76
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pa he.....ti qe qenke fresh, rendite listen
  ,,, ahaha s'kom me ēf.tč shkruaj .
   

 18. #77
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  166
  une jam free dhe sjam aq frozen :p

  ka ndonjeri noj mendje?
   

 19. #78
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Cifti ideal

  Frozen + Frank....F ne katror

  Ai katastrof

  Monique + altergot e saja
   

 20. #79
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  une jam free dhe sjam aq frozen :p

  ka ndonjeri noj mendje?
  Nevi na ka bere cift te dy..apo sdo ti?


  🦂  🐾

 21. #80
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Nevi na ka bere cift te dy..apo sdo ti?
  ou? se dija

  dua dua :p
   

 22. #81
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Cifti ideal

  Frozen + Frank....F ne katror

  Ai katastrof

  Monique + altergot e saja
  Te me rruaē moj bije.
  Frozen he si thua ke ndonje mendje?!
   

 23. #82
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ta drodhi pa e zene fill ala
   

 24. #83
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  166
  hahahahahahahahahahahahhaah Frank erdhe vone :p
  po kqyr kte Abis nje here
   

 25. #84
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Plasjaaaa, si ta marrin nga duart! Pffffff
   

 26. #85
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Plasjaaaa, si ta marrin nga duart! Pffffff
  Prape beqir ti....ste do kush o lumadh
   

 27. #86
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Frank mendon te largohet per fare :p
   

 28. #87
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  He se do te gjejme ndonje ,mos qaj
   

 29. #88
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  hahahahahahahahahahahahhaah Frank erdhe vone :p
  po kqyr kte Abis nje here
  Mos mu ndaj se jam i mire


  🦂  🐾

 30. #89
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Kete jave kam nusen nga mami vet.. Ka ndonje kandidate qe do me marr titullin e nderit MissCool? ����
  Beyond the horizon

 31. #90
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jallaaaaaa
   

Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •