Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 172
 1. #1
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Ciftesi virtuale!

  Ideal

  RendeX vs Marla

  Super katrastofal
  Marla vs RendeX
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 4 Jave Me Pare ne 15:21.
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 2. #91
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Absulutisht me asnje.
  Mire qe jam e martuar se do kisha ngele beqare. ahahahhahahaha

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Kete jave kam nusen nga mami vet.. Ka ndonje kandidate qe do me marr titullin e nderit MissCool? ����
  Ca ofron ky titull ?
   

 4. #93
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Per legen ngre pushken une kshu qe mos mu perziej ne sovranitetin territorial.😉
  Ia leme protagonistes ne dore ?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #94
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca ofron ky titull ?
  Te laje rrobat. Te hekurose kemishat. Dhe 3 here ne jave pluhurat
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #95
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca ofron ky titull ?
  Pyet Aki se vete si tip jam modest, nuk me shkon te mburrem
  Beyond the horizon

 7. #96
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te laje rrobat. Te hekurose kemishat. Dhe 3 here ne jave pluhurat
  E sakte, pjeserisht.. Vetem kete punen e pluhurave duhet theksuar, eshte detyra ime t'ja shkund
  Beyond the horizon

 8. #97
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te laje rrobat. Te hekurose kemishat. Dhe 3 here ne jave pluhurat
  Po i cojme ndonje tajlandeze ne kuti ath ....se me kto thoj qe kemi ne ketej, zor se kapim fshese me dore, jo me te ferkojme jakat e kemishave
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 4 Jave Me Pare ne 16:29.
   

 9. #98
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po i cojme ndonje tajlandeze ne kuti ath ....se me kto thoj qe kemi ne ketej, zor se kapim fshese me dore, jo me te ferkojme jakat e kemishave
  Ne fusim burrat ne pune!
  Qenerit.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #99
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ne fusim burrat ne pune!
  Qenerit.

  Skllav
  Skllavvvvv i

  yti
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #100
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten

  Skllav
  Skllavvvvv i

  yti
  Hahaha.
  le te bashkohen te gjithee
  ketuu
  te kembet e mia

  tip fetish
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #101
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  He mo c'thone hormonet ? u ciftezua ndonjeri/a . loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #102
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  He mo c'thone hormonet ? u ciftezua ndonjeri/a . loool
  Po po..u rregulluam ne..tani duhet me te gjet njerin ty..ke do ti?:p


  🦂  🐾

 14. #103
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po po..u rregulluam ne..tani duhet me te gjet njerin ty..ke do ti?:p
  Nuk jam ne kerkim , rrofsh bubi .. : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #104
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Zana shpejt tek tema e preferuar se po pres une, Abis po ben nani nani keshtuqe plasja foton…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #105
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk jam ne kerkim , rrofsh bubi .. : p
  Si te duash..me zor nuk behen keto pune
  Kur te ta bej zemra bam per ndonje ketu,na thuaj


  🦂  🐾

 17. #106
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Zana shpejt tek tema e preferuar se po pres une, Abis po ben nani nani keshtuqe plasja foton…
  Zana anullim loje qenka zgjuar…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 18. #107
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Zana anullim loje qenka zgjuar…
  Ncuq,nuk klikoj tek tema,shihe vetem ti


  🦂  🐾

 19. #108
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ncuq,nuk klikoj tek tema,shihe vetem ti
  Pse mor Abis kete bojkot, ti sje as student..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #109
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pse mor Abis kete bojkot, ti sje as student..
  Eshte ciftezuar pra , prandaj : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #110
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Eshte ciftezuar pra , prandaj : d
  Aaa nuk e dija moj Zana se nuk flet Abis me mua ne MP..

  Epo mire veji bllok Abisit qe mos te te shohe asnje fotoi tash e tutje..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #111
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Eshte ciftezuar pra , prandaj : d
  Po pres naten e nxehte te te shoh me ato recipetat qe ke blere,ndaj


  🦂  🐾

 23. #112
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po pres naten e nxehte te te shoh me ato recipetat qe ke blere,ndaj
  A re I poshter e drodhe…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #113
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Kush u bč me ēifte mos harroni tč bčni lejen per gjueti 😜
   

 25. #114
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Kush u bč me ēifte mos harroni tč bčni lejen per gjueti ��
  Po , sepse denohesh nese nuk ke leje
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 26. #115
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Pik.črisht ahahaha
   

 27. #116
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po pres naten e nxehte te te shoh me ato recipetat qe ke blere,ndaj
  Ta qaj hallin gjer atehere : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #117
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Si te duash..me zor nuk behen keto pune
  Kur te ta bej zemra bam per ndonje ketu,na thuaj
  Veme llogjiken ne pune si fillim, pastaj zemren.... alright bubi : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #118
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Si lemohet dhia se nuk kam pasur shansin te rris dhi?
  Merr pak kripe nč dore dhe vjen pastaj .

  Qč tč jemi brenda temes - Unč " me tč tčre "😜
   

 30. #119
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Kush u bč me ēifte mos harroni tč bčni lejen per gjueti ��
  Kjo eshte me e rendesishmja ...normalisht pasi te blihen plumbat dhe te jete bere zbori......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 31. #120
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Kjo eshte me e rendesishmja ...normalisht pasi te blihen plumbat dhe te jete bere zbori......
  Ah ēma kujtove Zborrin e mban mend sa bukur na rrinte uniforma , plumbat ishin qorr kur bčni qitje ahaha.
   

Faqja 4 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •