Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 155
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pafund,pafund
   

 2. #2
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  He per he vetem njerin,sdu me ja pa surratin e nick name
  Anonim te lutem


  🦂  🐾

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nevertitin kur pergjigjet e gjej veten aty nga smira qe e ka shprehur bukur dhe me pare
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Pafund,pafund
  Kush eshte ky nick pafund se kam.lexuar akoma :p
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Kush eshte ky nick pafund se kam.lexuar akoma :p
  Ka ik,,,,,,,,,,,,,,!
   

 6. #6
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nevi po ti ishe mir cpate.. ?
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 7. #7
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga ReNdEx Shfaq Poten
  Nevi po ti ishe mir cpate.. ?
  hahahahahaha,Ren djali ,thash dhe une te hap nje teme per te qene :p

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,945
  Forca e Rrespektit
  1058

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  E huazuar nga Nick,fjala Disliqeee( dislike) vejn per ju si teme ditore.
  Plot vullnet e dashamiresi ketu me ju.

  Kush eshte antari/ja qe do i jepnit disliqeee ne shumicen e postimeve ?

  Mos ngurroni,moz hezitoni,,,shkruani emra e mbiemra virtual..

  PS: Tema eshte ne sens argtimi;
  Gjysma e shakasė thonė ėshtė e vėrtetė.


  Ti dėshiron tė argėtohesh me njė gjė negative?

  Unė sinqerisht " i dont give a shit" nėse i pėlqen apo jo dikujt,
  e them atė qė ėshtė e vėretetė, pa e modifikuar atė...
  Dhe njė thirrje e tillė pėr dislike ėshtė shumė kontraproduktive,
  e njėjtė me tė atyre qė sajojnė luftėra nėpėr botė,
  qė ēojnė drejt prishejeve tė marrėdhenjeve ndėrnjerėzore.


  Ka qė kam dhėnė dislike, por jo me atė qėllim sikur ti qė ke hapur
  temėn, me urrejtje nga zemra.
  Pėr vete s'ikur tė kisha mundėsi do t'iu jepja nga njė kafe, e jo dislike
  diskutimi ėshtė diskutim, dhe prap mbetemi njėrėz, pa rezerva nėse
  njė ditė takohemi personalisht. Kėshtu duhet tė jetė nėse dikush e paramendon
  veten te civilizuarė...
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga ricky_ch Shfaq Poten
  Gjysma e shakasė thonė ėshtė e vėrtetė.


  Ti dėshiron tė argėtohesh me njė gjė negative?

  Unė sinqerisht " i dont give a shit" nėse i pėlqen apo jo dikujt,
  e them atė qė ėshtė e vėretetė, pa e modifikuar atė...
  Dhe njė thirrje e tillė pėr dislike ėshtė shumė kontraproduktive,
  e njėjtė me tė atyre qė sajojnė luftėra nėpėr botė,
  qė ēojnė drejt prishejeve tė marrėdhenjeve ndėrnjerėzore.


  Ka qė kam dhėnė dislike, por jo me atė qėllim sikur ti qė ke hapur
  temėn, me urrejtje nga zemra.
  Pėr vete s'ikur tė kisha mundėsi do t'iu jepja nga njė kafe, e jo dislike
  diskutimi ėshtė diskutim, dhe prap mbetemi njėrėz, pa rezerva nėse
  njė ditė takohemi personalisht. Kėshtu duhet tė jetė nėse dikush e paramendon
  veten te civilizuarė...
  Flm shume per komentin tuaj!

  Ndonje antar/e qe do dislaiktonit ,nuk keni?!

 10. #10
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Une sjap dislike, vetem nese me iken dora,, kshu qe po bera dislike nuk jam une por dora
  Treat your self like a star!!!

 11. #11
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Me vertet une se kam provuar ende ti jap nje dislike dikujt,sikur me dridhet dora por edhe sjap rendesi ne fakt.Pothuajse se dija qe ekzistonte si opsion edhe pse para syve! Ndonje like tek tuk sa per te shprehur pelqimin ose per te then qe e lexova...Me ke ta bej prove njehere pa keqkuptim ketu
   

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Me vertet une se kam provuar ende ti jap nje dislike dikujt,sikur me dridhet dora por edhe sjap rendesi ne fakt.Pothuajse se dija qe ekzistonte si opsion edhe pse para syve! Ndonje like tek tuk sa per te shprehur pelqimin ose per te then qe e lexova...Me ke ta bej prove njehere pa keqkuptim ketu
  Larg nga une,larg nga une
   

 13. #13
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,Ren djali ,thash dhe une te hap nje teme per te qene :p
  Mir bere duher ndo nje her haha
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 14. #14
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Larg nga une,larg nga une
  Ti me ke borxh ne fakt ate +10 reputacion kur ishe i kuq

  He pra nje vullnetar su ofrua te marr nje dislike me shume dashuri nga dockat e mia
   

 15. #15
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Ti me ke borxh ne fakt ate +10 reputacion kur ishe i kuq

  He pra nje vullnetar su ofrua te marr nje dislike me shume dashuri nga dockat e mia

  Ma kujtove eeeee?
  Dislike nuk u jap antareve,se kam gje personale me ata(se nuk i njoh),por u jap komenteve qe s'me pelqejne.

  Per kete nuk rezervohem.

  Kam vite qe i njoh antaret e ketij forumi me shijet e tyre(vite).

  Mos pelqimi shkon per shkrimet!
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Disliket e mia rrjedhin nga dashuria
  87654321

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Disliket e mia rrjedhin nga dashuria
  hahahahahahaha Ceni,ke folur aq bukur ketu!

 18. #18
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Passion -10 tani e jemi paq

  Kur sme pelqen ndonje koment ose e shoh qe debati eshte i kot,nuk insistoj ..thjeshte smerem fare edhe pse kjo mund te interpretohet ndryshe nga te tjeret,por fundja smund te (jemi) jem e pelqyeshme nga te gjithe dhe ajo as te ul as te rrit vleren si njeri kshu qe si tua ndjej zemra vec mos u hidheroni
   

 19. #19
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Mua pse sme dalin opsionet like,dislike ketu se sapo u bera gati ta shkrepja nje ..po cpaski qene... i keni heq qellimisht nga tema
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Ma t'mirit ne ven.

  Aver.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  2- Kurrizes me famekeqe ne fv, Nevit

  3- Malsit se e kam inate

  4- Atyre qe bejne moral kot

  Ah dhe po do rri tek kjo teme ti heq dislike ricky-ch e tia ve 20 here ne minut
  qe mos te beje me gam gam kot kur behet fjala per humor.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  2- Kurrizes me famekeqe ne fv, Nevit

  3- Malsit se e kam inate

  4- Atyre qe bejne moral kot

  Ah dhe po do rri tek kjo teme ti heq dislike ricky-ch e tia ve 20 here ne minut
  qe mos te beje me gam gam kot kur behet fjala per humor.
  Eh ti ma pac ate faqe te zeze hahahaahahahahaha
  Prap me dhe disliqeeeee edhe ne kete teme,plot dashuri e miresi qe hapa

 23. #23
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Tgjithve pa perjashtim
  Si tme kapi

  I urrej dhe i dua tgjith njesoj

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Une te tereve...
  He se bej shaka..Kshu ne pamje te pare te sjellshem dukene po siguri keni icik djall nga perbrenda se ska mundesi gjith kjo dashuri
   

 25. #25
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Vetes
  Do hap llogari tjeter e ti bej dislike vetes
   

 26. #26
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,627
  Forca e Rrespektit
  3469

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Une vetem Like jap, madje edhe armiqve, it kills them :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Une te tereve...
  He se bej shaka..Kshu ne pamje te pare te sjellshem dukene po siguri keni icik djall nga perbrenda se ska mundesi gjith kjo dashuri
  ahhahahaha,Jo,shiko Arlea,jemi shume forum paqedashes.
  Djallzia nder ne ska shance tjete..

 28. #28

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Kete opsion do e doja ne fb kur mvendosin foto per cdo gje qe bejne. Lol. Ketu skam asnje anetar. Nese sme pelwen ndonje koment thjesht ignore. Po i bera dislike do i bej ndonje mikje qe ma kap shakane. Ama record mesa di une ka Arfenilla. Haha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Atyre qe me shajn Shqypnine.

  Gati ua kam butonin.
   

 30. #30
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Kete Pasionin do e dislaiktoja shpesh,se ndihem ne konkurrenc me te ,ne boten e muzikes

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •