Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 155
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pafund,pafund
   

 2. #31
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Dislike ose "Per te ardhur Keq" (gjithmone vetem per ate cka transmetojne me postimin) :

  1. Marla

  2. Monique

  Jam per mendimin ndryshe, sepse e vleresoj, por hipokrizine e kam alergji.

  hajduti
  La vita č bella...

 3. #32
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Dhe une e vleresoj mendimin ndryshe te bazuar ne argumenta por per hipokrite nuk e njoh veten Hajdut. Mbase e ke nga vetja jote dhe te duken te tjeret qe e kane kete cilesi.

  Une nuk kam anetare per dislike, vleresoj diversitetet kulturore besimit sociale mendimit etj etj
  Keep your heels head, and standards high.

 4. #33
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Hajduti Shfaq Poten
  Dislike ose "Per te ardhur Keq" (gjithmone vetem per ate cka transmetojne me postimin) :

  1. Marla

  2. Monique

  Jam per mendimin ndryshe, sepse e vleresoj, por hipokrizine e kam alergji.

  hajduti
  Aahtu posi ....se mos i la kush syte peng e sti dhane ty
  Tashi une e di qe ti e ke nga inati se sta pjerdh shume ,po boj si te bosh o cun....nuk vje e keqja nga kjo!
  Shnet hajduto se te tjerat aq sa te ka dhene ay siper do kesh....ske cben
   

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ahhahahaha,Jo,shiko Arlea,jemi shume forum paqedashes.
  Djallzia nder ne ska shance tjete..
  Ha ha ha..Sapo pashe jo djallezi po 'injorance' tek nje teme ..
   

 6. #35
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nev,ja dhe nje gifs fiks per temen.
  Un pritoj me dhon like e le ma dislike.

  Arfes,naj here kshtut per pike te qefit.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 7. #36
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Kete opsion do e doja ne fb kur mvendosin foto per cdo gje qe bejne. Lol. Ketu skam asnje anetar. Nese sme pelwen ndonje koment thjesht ignore. Po i bera dislike do i bej ndonje mikje qe ma kap shakane. Ama record mesa di une ka Arfenilla. Haha
  uaaa pse thua nje gje till ! per arsyje se ty nuk te kam dhen asnjher deslike... ja pra nga sonte me ke afer me deslike..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 8. #37
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Po them dhe une nje fjale se mungoja

  Por qe them dislike them ti jap Nick tjeter se u bem kaq koh ktu e akoma sma ka dhen nje her loool Ndoshta kemi dhe fatin kunder se kur une isha ne shqiperi ajo ish ne rom ..Tani qe une jam ne rom ajo vazhdoj shkollen ne shqiperi lool
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 9. #38

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  uaaa pse thua nje gje till ! per arsyje se ty nuk te kam dhen asnjher deslike... ja pra nga sonte me ke afer me deslike..
  Jo mua jo, ama C3nin e shkrete e mbyte Dhe Averin besoj, hahaha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #39
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  Nev,ja dhe nje gifs fiks per temen.
  Un pritoj me dhon like e le ma dislike.

  Arfes,naj here kshtut per pike te qefit.
  Ceshte kjo foto keshtu,kryeveper hahahahahah
  E papare

 11. #40
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Shumica
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 12. #41
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Me vjen keq per Neven, si nuk i ka shpetu gishti e nji dislike te jep.a ka marr dislike, per kot besoj..
  edhe une disaher kur lexoj sme pelqen, pertoj te komentoj dhe nji dislike... Une personalisht laurit me shume i kam dhene..  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Master
   

 14. #43
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Jo mua jo, ama C3nin e shkrete e mbyte Dhe Averin besoj, hahaha
  Po.

  Gjysmen e kam peshqesh nga Arfe, gjysmen tjeter nga Nick.

  Gjithmone duke mos i harru edhe didin e princeshen, se gjynah me ju hy ne hak.
  I walk slowly, but I never walk backward

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Po.

  Gjysmen e kam peshqesh nga Arfe, gjysmen tjeter nga Nick.

  Gjithmone duke mos i harru edhe didin e princeshen, se gjynah me ju hy ne hak.
  Gjithashtu mamin babin benin kukullen e qenin

  dislike do na japesh pse ben sikur po hap miniera per ne?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #45
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Gjithashtu mamin babin benin kukullen e qenin

  dislike do na japesh pse ben sikur po hap miniera per ne?
  Erdhe ti moj rrangalle?
  I walk slowly, but I never walk backward

 17. #46
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Erdhe ti moj rrangalle?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #47
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  ahahhahahahahaha,rrangalle oh me lottt..
  Aver
  Averrrrr disliqeeeee e ke per kete fjale hahahahahaha

 19. #48
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  I walk slowly, but I never walk backward

 20. #49
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ahahhahahahahaha,rrangalle oh me lottt..
  Aver
  Averrrrr disliqeeeee e ke per kete fjale hahahahahaha
  Nick e kam xhan xhan xhan 3 here! : )

  Uooooj Nev. A flejte?! :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #51
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Nick e kam xhan xhan xhan 3 here! : )

  Uooooj Nev. A flejte?! :p
  Nevi S"ka si me fjet,duke bere zhurem ju te dy.
  Nick mos qaj me ze ,se ti shkula veshet ahhahahahaha
  O Averooo ,mos ja perto Nickut ,mos i beso qe qan kshu..
  Se do te disliktoje me me te paren mundesi

 23. #52
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nevi S"ka si me fjet,duke bere zhurem ju te dy.
  Nick mos qaj me ze ,se ti shkula veshet ahhahahahaha
  O Averooo ,mos ja perto Nickut ,mos i beso qe qan kshu..
  Se do te disliktoje me me te paren mundesi
  Ooo e di edhe si merr fryme kjo poshtersire.

  Por poshtersire me te omel se kjo nuk ben nona

  Sa per dislike u bona imun. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 24. #53
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nickut i jap nje super like,me pelqen kohet e fundit :


  🦂  🐾

 25. #54
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Vini mospelqime mes mjeri tjetrit SA t'mundni.

  Larg meje rrini lutem.
  Vec muzike postoj.
   

 26. #55
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten


  e per Averin , nuk eshte faji im moj vajze
  Alamet vajze eshte kjo Averi. i meriton me siguri.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #56
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Ca mi keni kto nicka booh spo mar vesh kush eshte femer e kush eshte mashkull
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 28. #57
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Alamet vajze eshte kjo Averi. i meriton me siguri.

  oj shot i jam drejtu Solmind me ate oj vajz aa sa qef ka kjo diti te gjej gabimet tjerve se kjo eshte e pa te met shota
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 29. #58
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten

  oj shot i jam drejtu Solmind me ate oj vajz
  Ju thash ne nje nder temat sjeni mire ne pergjithesi ja dhe shenjat hahaha

  ca keni more te dashur shok miq e koleg
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 30. #59
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Alamet vajze eshte kjo Averi. i meriton me siguri.
  Edhe une e kuptova gabimisht ne fillim.

  Thash.. kur u bona me boobsa une!
  I walk slowly, but I never walk backward

 31. #60
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga MasteR Shfaq Poten
  Ju thash ne nje nder temat sjeni mire ne pergjithesi ja dhe shenjat hahaha

  ca keni more te dashur shok miq e koleg
  master mos me thuj se edhe soulmind eshte cun.. se ika ta martoj prz
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •