Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 155
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pafund,pafund
   

 2. #61
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  master mos me thuj se edhe soulmind eshte cun.. se ika ta martoj prz
  Un jam si mjeku nese nuk vendos doren ne plage nuk jap diagnoze

  Keshtu qe perderisa skam pa gje me sy ca zbo vaki
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 3. #62
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  U trembet ju?! Rrini te qet se nuk u be gje.

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten

  oj shot i jam drejtu Solmind me ate oj vajz aa sa qef ka kjo diti te gjej gabimet tjerve se kjo eshte e pa te met shota
  E dija moj e dija, po doja te provokoja. :*

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Edhe une e kuptova gabimisht ne fillim.

  Thash.. kur u bona me boobsa une!
  E pra e.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 4. #63
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nicktjeter (89)
  Arfenilla (73)
  Aver (65)
  Monique (65)
  Marla (61)


  Top dislike sipas forumit.

  Si e shndris. Krenare, krenare per veten cte te thuash me!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #64
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  U trembet ju?! Rrini te qet se nuk u be gje.  E dija moj e dija, po doja te provokoja. :*  E pra e.
  Sa larg qe e gjuan gurin ti ncnc.

  E paske bere me qellim dmth! :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 6. #65
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  U trembet ju?! Rrini te qet se nuk u be gje.  E dija moj e dija, po doja te provokoja. :*  E pra e.
  a ca je ti ca je hahhahahha nje kafe nga un e ke neser ,qe ne mengjes ... aty nen jorgan do ju them ta sjellin
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #66
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Atyre qe hyjn e mcitojn postimin a thu se u kerkon kush mendim
   

 8. #67
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Vetonin,sepse tipat si vetoni here here me duken te merzitshem,edhe hic i pershtatshem me njerezit.


  🦂  🐾

 9. #68
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Abis pranoje qe te kane munguar disliket e mia
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #69
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Ncuq ncuq,me dukesh me sexy kur me ben like


  🦂  🐾

 11. #70
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Legally_Sweet & Jetmira
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 12. #71
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Ncuq, nuk jap dislike per askend.Kam frike se i lekund ndonjera/it vetebesimin!
  Mirepres ama disliket e kujtdo, sidomos te atyre qe nuk komentojne neper tema, dhe japin dislike vetem per tu ndjere te gjalle :-P
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 13. #72
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Arfen , Arfen ...!��
  87654321

 14. #73
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Arfen , Arfen ...!ėė
  arfen respekt
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 15. #74
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,192
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Nicktjeter dhe Pasionin hahahahahahaha
   

 16. #75
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,192
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Tash qe po mendohna mire dhe Levinen
   

 17. #76
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,192
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Po sikur e kam pas hap une kete teme?!
  Ca ka ndosh keshtu qe eshte bere rromuje?
   

 18. #77
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Dislike per ate qe ka fut duart edhe ka prish fillin e temes,Nevi
  Heren e fundit u redaktua nga Abis; 23-08-2016 ne 21:09.


  🦂  🐾

 19. #78
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Shume
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 20. #79
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Legally_Sweet & Jetmira

  Une njehere ne nje shekull shkruaj, ēa t'me dislaikosh mua
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #80
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Une njehere ne nje shekull shkruaj, ēa t'me dislaikosh mua
  Haha
  Ne fakt e vertete Ti rrall e per mall :p
  Km ngaterru teme Lega ..mendova se ishte me Ke nga anetaret doni Te takoheni :/
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 22. #81
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Une njehere ne nje shekull shkruaj, ēa t'me dislaikosh mua
  Haha
  Ne fakt e vertete Ti rrall e per mall :p
  Km ngaterru teme Lega ..mendova se ishte me Ke nga anetaret doni Te takoheni :/
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 23. #82
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  E kam nji person por pertoj ta them
  Kshuqe po e lej enigme
   

 24. #83
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Ky Fly i do ca.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 25. #84

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pse duhet te ndyej doren me dislike? Lol

  I ben nje citim e ja thu tamam ca ke me thene!
  Dislike vec ndonje mikje per shaka dhe mund ta bej ama kaq sigurisht! Njerezit qe s'ua pelqej idet e dine pa i dhene like apo dislike!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 26. #85
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Didi
  Se di pse e kam qef kur behet me nerva..
  A thua ja arrita ta bej tani??

  JUST ME..!

 27. #86
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E kam nji person por pertoj ta them
  Kshuqe po e lej enigme
  E di me di..

  JUST ME..!

 28. #87
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Didi
  Se di pse e kam qef kur behet me nerva..
  A thua ja arrita ta bej tani??


  Pse moj cke?

  Nuk ja arrite jo, provoje perseri, as qe arrite te me gudulisje fare.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #88
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Pse moj cke?

  Nuk ja arrite jo, provoje perseri, as qe arrite te me gudulisje fare.
  Hahahahahagaga!!
  Ec te dhuroj nje tufe me puthje me lule doja te thojaa

  JUST ME..!

 30. #89
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E kam nji person por pertoj ta them
  Kshuqe po e lej enigme
  Mos e ke per Rean mi
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #90
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Mos e ke per Rean mi
  Jo mi jo ca rea thua....nuk i meriton disliqet e mia
  E kisha per fly mi ...fiksimin e jetes
   

Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •