Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 155
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pafund,pafund
   

 2. #121
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Ate moniken, qe e hengshin qente e lagjes e hengshin...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #122
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ate moniken, qe e hengshin qente e lagjes e hengshin...
  Ti mezi me do kshu e plote si jam....imagjino te shqyer
   

 4. #123
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Asnje mua

  nuk ju ve faj
  e kam cmimin e larT
   

 5. #124
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  une them me mire dis like sesa like, na eshte bere ky liku si qok....nuk te folin robt po sju bere like.
  Treat your self like a star!!!

 6. #125
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Kam ca po nuk do e hap barkun ketu...
   

 7. #126
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Drejtorin. Por eshte sh vape e pertoj.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #127
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Drejtorin. Por eshte sh vape e pertoj.
  e mire perto se nuk merzitem une...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #128
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Asnje mua

  nuk ju ve faj
  e kam cmimin e larT
  aaa shumė... do bejm kerkese ta nderrojne nicknamen tuaj, se ti mund jesh zoteri i juaj veq

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #129
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Zoterine & Abis .. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #130
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Zana ka nje problem,po nuk i shkove mbase avazit,te dislaikton

  Tema: Zanen do te doja ta dislaiktoja,por ma prish mendjen dreqi me avatarin e saj


  🦂  🐾

 12. #131
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  une them me mire dis like sesa like, na eshte bere ky liku si qok....nuk te folin robt po sju bere like.
  per tu qeshur... ka te vertet ne te ndoshta :p ..... saktesisht smund e them....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #132
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Pafund,pafund
  Kete teme e kam pas hapur une...ahahha
  Sdi ku paska perfunduar me ndonje difekt teknik te forumit,e dilka postimi i Passionit si pare.

  Meqe jemi pasionn ke doje me Dislaiktuu ti atehere?!
   

 14. #133
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Nevi se e kam inat..
   

 15. #134
  po rri o Nev pse ringjall teme sherresh
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #135
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nevi se e kam inat..
  Ik tek kafia e sill kafet plisss
  Drejtorin like dhe thanks,per ti treguar ceshte shpirtgjersiaaaa..

  Soul ,sherri ashti i ambel ahahahahha.
   

 17. #136
  po ca dislike amon. pa dislake e qajne si bebe njerezit imagjino tu japesh dhe dislike-a
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 18. #137
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ik tek kafia e sill kafet plisss
  Drejtorin like dhe thanks,per ti treguar ceshte shpirtgjersiaaaa..

  Soul ,sherri ashti i ambel ahahahahha.
  Kafe plot po foto s’nuk...

  Monin po e kam shume inat tani...
   

 19. #138
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kush te dislajketon te do ....si puna drunit

  Drejtor mos me duaj kaq shume se se perballoj dot
   

 20. #139
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kete teme e kam pas hapur une...ahahha
  Sdi ku paska perfunduar me ndonje difekt teknik te forumit,e dilka postimi i Passionit si pare.

  Meqe jemi pasionn ke doje me Dislaiktuu ti atehere?!
  Ty tek kur poston te muzika
  Tė marr me t'mira mos mė ē'ekuilibrosh nė pėrzgjedhjet
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #140
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ty tek kur poston te muzika
  Tė marr me t'mira mos mė ē'ekuilibrosh nė pėrzgjedhjet
  Aaaa
  Dislaiktoje pra kete me poshte.  Naten e mire tash,se po ik gjume,se sdu me pa dislaiktimin dhe ne enderr ahhahaha.
   

 22. #141
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Flm
  Disliket e radhės do i'a dhuroj grifshės qė shkruan SHELGU
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 23. #142
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kush te dislajketon te do ....si puna drunit

  Drejtor mos me duaj kaq shume se se perballoj dot
  Mbaj zemren Moni se a me zarar ajo... une du aq sa me dun asnje milimeter ne shume😝
   

 24. #143
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja sapo te demostrova dashnine time
   

 25. #144
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Zana ka nje problem,po nuk i shkove mbase avazit,te dislaikton

  Tema: Zanen do te doja ta dislaiktoja,por ma prish mendjen dreqi me avatarin e saj
  Kjo nuk eshte e vertete, e mund ta vertetosh edhe vete ... : )

  Avataret nuk duhet te influcojne ne k'te rast .... e une personalisht , nuk i kam fare prb disliked . : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #145
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612
  Vallaj bilaj une edhe kur nuk ishin disliket
  ca kam pas ja kam shprehur neper postime te gjithve
  nuk mendoj se dislajku eshte opsioni me i mire
  sepse ne shumicen e rasteve perdoret per xhelozi
  inat apo smirre , rralle here perdoret ne menyre korrekte
  gjithsesi ketu ne fv nuk eshte e rendesishme qe te jemi te gjithe dakort
  sepse do ishte e kote.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 27. #146
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  kam idene ti them pronarit te dislike-it ne Forum, qe..... Abis dhe Nicktjeter shpesh e meritojn dislike.


  Cfare ben paradite, e gjen pasdite..... thotė nje shprehje e urtė

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #147
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  sa mire qe nuk kam akoma nje emer.
   

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  sa mire qe nuk kam akoma nje emer.
  Dislike per nickun tend
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #149
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  hahahahahahhaahahahah
  ska gje.
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Dislike per nickun tend
   

 31. #150
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jam bere Paqesor keto kohe


  🦂  🐾

Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •