Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 155 nga 155
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cilin nga antaret do dis-laiktonit non stop ..? :P

  Pafund,pafund
   

 2. #151
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Shes lajka, edhe dislajka. Pėr mė tepėr PM.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 3. #152
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Arfes e Cenit do u jepja like like like pafund.

  Me duket sikur i lexojne njeri tjetrit poezi ne distance(ne dy kodrina perballe njeri tjetrit,edhe i ndan nje lume i mbush me krokodila ,qe nqs gabojne lexuesit e poeziva ,ata presin ne lume me gojen hap)
  Yam
  yam

  Per te dislaku do i'a coja Nick pafund,kur permend keshtu prapanica e gjokse femrash.
  I kam thene 100 here,te jete me e bute,e aq sa here i them une,ajo me e eger behet.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #153
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Driiiiijtorin.
   

 5. #154
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Une veq thankju jap
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #155
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Arfes e Cenit do u jepja like like like pafund.

  Me duket sikur i lexojne njeri tjetrit poezi ne distance(ne dy kodrina perballe njeri tjetrit,edhe i ndan nje lume i mbush me krokodila ,qe nqs gabojne lexuesit e poeziva ,ata presin ne lume me gojen hap)
  Yam
  yam

  Per te dislaku do i'a coja Nick pafund,kur permend keshtu prapanica e gjokse femrash.
  I kam thene 100 here,te jete me e bute,e aq sa here i them une,ajo me e eger behet.
  Dhe kush merzitet per liket a desliket tua se!! Mos je gje ti krokodili��

  Je ba si grat e kqia pasion..

  Ps..tuanen se ka ba mungesa��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •