Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #2
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Do doja ta ndaloja kohen per disa vite...
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Te shtrihesha gjume e te flija sa te ngopesha

  Kam 2 dit me nga 3 ore gjume
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Do doja nje bilete per ne Afrike per nja nje muaj.


  PS: Pasion ajt mos u anko,ik flej sonte qe me pasdite , dhe une me tre ore gjume jam,une ne fakt nga mendja kokes,se ika piva frape ne 9 darkes ,pastaj numrova yjet ne terrin e dhomes. ahahhahaha
   

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ku do mi te luanet,anakondat ?

  Thuj mi te shkoj te shoh 7 mrekullite e botes

  Ne oren 5 te mengjesit isha ne rinas ,e pasdite ca larg i ftuar,deri ne oren 2 pas mesnate

  Pi kafe ti pi
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ti kaloja ca dit ne meksik!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Do doja nje perqafim nga ato qe te mbeshtjellin e qe di qe aty mund te qash,te qeshesh,te ndihrsh e brishte dhe e sigurte; do doja te humbja mes atyre kraheve me sy te mbyllur ne fund do ishin syt e tije per te pare shpatullat e mija.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #8
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  Te gjej pak rehat....mos po kerkoj shume?
  Treat your self like a star!!!

 9. #9
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  Te kisha nje thes me lek....
  Treat your self like a star!!!

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Nje bilete.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Nje bilete.
  E ti si Nev-ja nė Afrikė aaaaa ?

  Hajde ketej ta pret lala me aeropllan
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  E ti si Nev-ja nė Afrikė aaaaa ?

  Hajde ketej ta pret lala me aeropllan
  Haha jojo sme ka terhequr ndonjehere afrika ( vetem per pune vullnetare)
  Gjuaj per ameriken
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #13
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Haha jojo sme ka terhequr ndonjehere afrika ( vetem per pune vullnetare)
  Gjuaj per ameriken
  Te pelqen Hamerika ?

  Nese te pelqen puna vullnetare puno ne Shqiperi, ka plote

  Dhe puna vullnetare nuk ben gje.
   

 14. #14
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Qe Juvja t'i bente zbor Barcelones sonte


  🦂  🐾

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Te pelqen Hamerika ?

  Nese te pelqen puna vullnetare puno ne Shqiperi, ka plote

  Dhe puna vullnetare nuk ben gje.
  Ne shqiperi ka dembelizem.
  Amerika thone eshte vendi i endrrave , thone
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Ne shqiperi ka dembelizem.
  Amerika thone eshte vendi i endrrave , thone
  Ka edhe njerez qe kane nevoj per ndihma, ashtu si ka ne vendet e tjera. Ndihmo njehere te tute pastaj shko ne kontinent tjeter.


  Pse cfare endrrash ke ti?
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ka edhe njerez qe kane nevoj per ndihma, ashtu si ka ne vendet e tjera. Ndihmo njehere te tute pastaj shko ne kontinent tjeter.


  Pse cfare endrrash ke ti?
  Gjithmone atdhedashasit me te mire jane ata qe sjetojne ne shqype.
  Or taj Afrike doja une. Aq.

  Endrrat me kane thene qe nese i tregoj nuk realizohen
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Do doja qe ate vajzen me mos ta mendoja !
  87654321

 19. #19
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  Te gjej pak rehat....mos po kerkoj shume?
  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  Te kisha nje thes me lek....
  Eh tani po,ne fakt e teprove
   

 20. #20
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Dot doja te kishte gjalleri si dikur ne forum.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do doja te kisha pak gjume sonte......
   

 22. #22
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Njerez serioze me biseda serioze,me ide te hapura,me tipare fisnikerie.
  Me mungojne,me humbin,nuk i gjej.

  Ulesh diku te shijosh kafen e mengjesit ne nje kafene,edhe vijne te shoqerojne ata qe s'dua,degjoj perreth qe flasin e ma perziejne stomakun,hap tv ne shtepi qesharake gazetare,vipa,emisione,e te muzika klipet e reja nga autore qe mbijne si kerpudha pas shiut me japin zhgenjim.
  Fal paketes kap ca stacione ne lidhje me natyren,e fal internetit zgjedhim ca nota muzike .
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 23. #23
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Do doja paqe ne bote...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #24
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Do doja paqe ne bote...
  hahahahahahaha dhe miresi pa fund

  Per temen;

  Gjume por dhe nje dy tre ore te mira do bej roje.
   

 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha dhe miresi pa fund

  Per temen;

  Gjume por dhe nje dy tre ore te mira do bej roje.
  He pra.. Po thuj ndonje fjale te mire Nikit se nuk kupto ajo..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #26
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  He pra.. Po thuj ndonje fjale te mire Nikit se nuk kupto ajo..
  Kam iden qe din,kot ben ashtu po he
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kam iden qe din,kot ben ashtu po he
  #UneBesojGjithmoneNeMiresi.
  Por jo ne miresine e drejtorit.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 28. #28
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Une nuk kam dale ti jap miresi Nikit, por ti tregoj driten ne fund te tunelit se ka humbur rrugen.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Haha i verbri i thote atij qe ka sy : ai eshte tren po degjoj zhurmen
  Ai qe ka sy i thote okok por dil nga shinat ti
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Me pelqen qe aludon ne lidhje me zgjuarsine tende mgjth ndoshta do e shohesh driten pavarsisht se ne subkoshiencen tende mendon se e sheh.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 1 nga 10 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •