Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 278 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #271
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Do doja......dikė tė mė bėnte kafen .
   

 3. #272
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Te mos mbaronte.
  Sepse kur une jam me nerva dhe kur jam impulsive.
  Ai me qeteson e me thote te kam jeten time
  Une pastaj zbutem dhe me kap e qara.
  Ai qesh.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #273
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Du i gjo e du.....po ja qe sbohet nukk bohet
   

 5. #274
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Nje pal flatra e nje qiell pa stuhi....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #275
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Te isha delfin te notoja ne oqeanin e pameshirshem.
   

 7. #276
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Nje pergjigje pozitive te ca analizave te mamit qe kam bere.

  Te iki ne darke ti them.

  Ti puth duart e tua te rrudhosura
  E floket e thinjur po ashtu
  Te marr nga ti,ate c'ke brumosur
  Hyjnia ime je vec ti.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #277
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Nje pergjigje pozitive te ca analizave te mamit qe kam bere.

  Te iki ne darke ti them.

  Ti puth duart e tua te rrudhosura
  E floket e thinjur po ashtu
  Te marr nga ti,ate c'ke brumosur
  Hyjnia ime je vec ti.
  Lutemi edhe ne t'i dalin mire


  🦂  🐾

 9. #278
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Nje pergjigje pozitive te ca analizave te mamit qe kam bere.

  Te iki ne darke ti them.

  Ti puth duart e tua te rrudhosura
  E floket e thinjur po ashtu
  Te marr nga ti,ate c'ke brumosur
  Hyjnia ime je vec ti.
  Lutem per ty......nuk ekziston miresi hyjnore pervec saj
   

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •