Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #61
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ...embelsine e shkrire neper damaj shpirti te memorizuar mire ne siperfaqen e stinve te kohes...
   

 3. #62
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ti kuptoja disa njerez,por me pas e kupton se nuk ja vlen te kuptosh asnje.
   

 4. #63
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Do te doja ta kishim mundesine qe te shtynim dhe te ngadalesonim disa pjese te dites... ashtu si ne videot e youtube per shembull.

  Tani psh do ta kisha shty diten direkt ne ora 15:55.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #64
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Do te doja ta kishim mundesine qe te shtynim dhe te ngadalesonim disa pjese te dites... ashtu si ne videot e youtube per shembull.

  Tani psh do ta kisha shty diten direkt ne ora 15:55.
  ja une edhe pse me erdhi ora, spo luj venit
   

 6. #65
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Te shkelja njehere te vetme ne nje planet tjeter,le mos te kthem me asnjehere,nese kjo eshte kosotja
   

 7. #66
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Do doja te shikoja Shqiperin nuse
   

 8. #67
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Do doja te shikoja Shqiperin nuse
  Prit se tani do i vemč velin po i mungojnč breēkat .

  Do doja tč sistemoja ēa ashtu siē i bčnč hyzmetin.
   

 9. #68
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  nje alamet femre te me beje mengjesin...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #69
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  ...nje purqafim...por nga ata qe zgjasin me minuta te tera dhe te merret fryma.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 11. #70
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  Hajde te ta jap une, por me kusht te ma kthesh mbrapsht...
   

 12. #71
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Haha no free hugs eh!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 13. #72
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  Une ta jap free ti ma jep free... kusurin e kthejme birra....
   

 14. #73
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Haha you have yourself a deal!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 15. #74
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  do doja mos te isha ketu..
  20171203_181813.jpg
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 16. #75
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  Shume para
  Treat your self like a star!!!

 17. #76
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Te isha Ministri Rendit ne Shqiperi!
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 18. #77
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Qe sot bor te kishte me shum...
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #78
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Fare pak doja...fare pak ......
   

 20. #79
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kete vikend me kalu n'Tirane
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #80
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  ...nje krevat dhe ca jasteke...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 22. #81
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  popullin shqiptar ta rregulloj ne cdo aspekt... se ne krejt boten njihen si te pangritur intelektualisht...


  kurse muhabetet mundesisht ti vendosni ne nr 6 ..... duke shiku ne skala nga 1 deri ne 10

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #82
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ti shtoheshin me shume listes ,,,,,qe kujtimet,te behen perralla.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #83
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Kemi mjaf ., mos u harxhoni .... flm., Zotit .
   

 25. #84
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Te iki ne Andromeda
   

 26. #85
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  ...ca dit pushime nė Tajlandė. Ama, i dua tani, tani !!

  Darius
  La vita č bella...

 27. #86
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  Qe disa nga stafi te dallojne mire se kush nga temat eshte per ne kosh e kush jo... lexoni pastaj hidhini ne kosh postimet....
   

 28. #87
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Qe disa nga stafi te dallojne mire se kush nga temat eshte per ne kosh e kush jo... lexoni pastaj hidhini ne kosh postimet....
  Ndonje deshire me te beshme ske?
   

 29. #88
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ndonje deshire me te beshme ske?
  Sex on the beach after u fixed this...
   

 30. #89
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Sex on the beach after u fixed this...
  Fol shqip....se po ha nai asojshe

  une nuk rregulloj gjo ,jam vetem me prish
   

 31. #90
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,632
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Fol shqip....se po ha nai asojshe

  une nuk rregulloj gjo ,jam vetem me prish
  Qepallim buze detit...

  Ok prishe
   

Faqja 3 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •