Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #121
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Do doja qe kur nje dite te gdhihesha te merrja vesh se grykesia ka vrare veten.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #122
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Qe nje meteor te binte mbi kokat e disa njerėzve .
   

 4. #123
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Do te doja te fluturoja mbi det
   

 5. #124
  Nje puro, nje gote, dhe pak muhabet. Bota eshte e imja me pas.
   

 6. #125
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Do doja nje asgje me te forte se sa asgjene e keti momenti,per ti ndier shijen asgjese se thelle.
   

 7. #126
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  thjesht do doja nje kafe.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #127
  ah sa do doja tu mbaronte ky projekti vet 😭
  uroj qe te shpiket ndonje teknologji e cila mund te lexoje imagjinaten dhe mendimet e mia per 1 projekt arkitekturor dhe ta aplikoj direkte vete ne programin e 3Dse.

  Flm!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #128
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do doja qe sic foli efekti i veres , te me dalesh e ti....
  Edhe sa dreqin do zgjatesh aman
   

 10. #129
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Do te doja te fluturoja mbi det
  Mire u dukte deti edhe pa i fluturi mbi....lartesia jepte goxha pamje....sa keq qe si bona i foto
   

 11. #130
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mire u dukte deti edhe pa i fluturi mbi....lartesia jepte goxha pamje....sa keq qe si bona i foto
  eshte e vetmja deshire fantazie qe kam,,e qe sdo realizohet kurr
   

 12. #131
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kurre mos thuaj kurre

  Psh une me perpara kisha fobi lartesite....tashi si kam me, perkundrazi i shijoj.
  Boje i hedhje nga llogaraja me delta plan fillimisht e pastaj provoje me skydiving
   

 13. #132
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Kam fiksim te fluturoj 2 3 metra mbi det ne shpejtesi supersonike,,si supermeni vdeeeesssss hahahha
   

 14. #133
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Aha ......atehere ka zgjidhje e per kete
  Ngulu mbi ato fishekzjaret qe jane si raketa dhe e sigurt qe jo vetem do fluturosh me shpejtesi, por edhe ne do na falesh spektakel me 1000 vezullime ne qiell
   

 15. #134
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Aha ......atehere ka zgjidhje e per kete
  Ngulu mbi ato fishekzjaret qe jane si raketa dhe e sigurt qe jo vetem do fluturosh me shpejtesi, por edhe ne do na falesh spektakel me 1000 vezullime ne qiell
  hahahahah cfare i keshillon moj djalit cfare?!?
   

 16. #135
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te behet fishekzjarr pra......
   

 17. #136
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Aha ......atehere ka zgjidhje e per kete
  Ngulu mbi ato fishekzjaret qe jane si raketa dhe e sigurt qe jo vetem do fluturosh me shpejtesi, por edhe ne do na falesh spektakel me 1000 vezullime ne qiell
  Thash qe ishte fantazi,por ti je ekstremiste!
   

 18. #137
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe imja fantazi qe , mos u hudh kot perpjete.....
   

 19. #138
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Te ngulem siper fishegzjarit,tashi te hudhem perpjet,aeronautik e gjall je
   

 20. #139
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Efekt humori eshte....mos qaj aman
   

 21. #140
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Efekt humori eshte....mos qaj aman
  Mos u harxho se kam facolet
   

 22. #141
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Gjete ti kush te harxhohet....
   

 23. #142
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  epo thash mos e bere zemren gur
   

 24. #143
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kur te me pajisin me dy zemra, do e bej nje gur per ty......


  Tashi per temen , doja nje arush si ajo tipja te ashensori, dhe nje embelsire per shplarje....tėrp
   

 25. #144
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Do tė doja qė tė u realizohen dėshirat tė gjithė anėtarėve tė forumit.

  Mė duket vetja si baba dimėr, ose si zanė, ose e dini ju vet mė mirė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 26. #145
  do doja te rikthehej vetoni serioz i dikurshem
  kshu me shaka perher spo i shkon hic
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #146
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  do doja te rikthehej vetoni serioz i dikurshem
  kshu me shaka perher spo i shkon hic
  Kam frikė se unė jam njeriu mė serioz nė kėtė forum.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #147
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Kam frikė se unė jam njeriu mė serioz nė kėtė forum.
  Sidomos me kete Avatarin qe ke vene,hahahahahaha.
  Na ke plotsu kete ikon serioze krejtve si forum
   

 29. #148
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Per temen;
  Do doja nja dy jave pushime ne nje plazh tropikal.
  M"ka marre malli per plazh,det diell .
   

 30. #149
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Sidomos me kete Avatarin qe ke vene,hahahahahaha.
  Na ke plotsu kete ikon serioze krejtve si forum
  Ju tė gjithė po talleni me njeri tjetrin.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 31. #150
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Ju tė gjithė po talleni me njeri tjetrin.
  Veton,hiqe ate shejtan qe ke vene ne avatar,se na trembe realisht tani ahahahhaahha.
   

Faqja 5 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •