Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #151
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Versionin e mėparshėm tė forumit.

  As postoj dot,e i lodhshėm po.

  Gjithsesi kjo njė ndihmė pėr ta rralluar atė.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #152
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Te isha ne Tirane kete mengjes,tek prinderit e mi per nje kafe!
  Dhe pas dy oresh prape ne Athine,pasi duhet te jem ne pune.eh.
   

 4. #153
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Te behej forumi ne ngjyr te zez
  Sa ii bukur do te dukej.....
   

 5. #154
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  do doja shendet e 10 femije ... po kjo tema se ndryshon realitetin ndaj per te qen me realiste po ju them nje kafe do doja kshu virtuale se reale cuq edhe per ca jave!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #155
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  20180222_172650.jpg


  ... lutem tč realizohet deshira jote .
   

 7. #156
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Te mos isha kaq njeri dembel
   

 8. #157
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje udhtim ne nje planet tjeter.
   

 9. #158
  Te shihja foton reale te kesaj goces lart. Kuriozitet asgje me shume, nese eshte ashtu siē e mendoj?
   

 10. #159
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Te shihja foton reale te kesaj goces lart. Kuriozitet asgje me shume, nese eshte ashtu siē e mendoj?
  Vajzen siper uroj ta mendosh si rob zotit :p
  Se ashtu eshte.
   

 11. #160
  Ehe... Ashtu e mendoj.
   

 12. #161
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Te mbarojne keto 11 muaj sa me shpejt.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #162
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ...nje grusht te forte ti bija malit qe sben ze....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #163
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje laps qiellor qe te vizatoja yjet nga afer.
   

 15. #164
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Te lexoja Legen.
  Se na thau.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #165
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te lexoja Legen.
  Se na thau.
  Leges i ka humb interesi per forum!
  Behu dhe ti e zgjuar si Lega!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 17. #166
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Leges i ka humb interesi per forum!
  Behu dhe ti e zgjuar si Lega!
  Mos te humbe per mua, pa per forumin ka kohe qe u shua
  Ua bera edhe rime

  Lege :
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #167
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Te lexoja Legen.
  Se na thau.
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Leges i ka humb interesi per forum!
  Behu dhe ti e zgjuar si Lega!
  Per qe ju ka humbe ju dyjave motivi ju nep plaku ca elan
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #168
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Te shkoja diku larg,diku ku nuk njoh njeri.
   

 20. #169
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Te shkoja diku larg,diku ku nuk njoh njeri.
  jo moj mos mendo tė shkosh askund…

  meqenese bileta shtrejt se ndoshta disa do shkonin vet vullnetarisht ne mars.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #170
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  jo moj mos mendo tė shkosh askund…

  meqenese bileta shtrejt se ndoshta disa do shkonin vet vullnetarisht ne mars.
  e kam destinacionin ne Hen.
   

 22. #171
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  e kam destinacionin ne Hen.

  do behesh pastaj astronaute-ja e pare shqiptare…….  /Tung, te hene te bukur vazhdim…/

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #172
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  PErqafuar kohen tone fort!! )
   

 24. #173
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
   

 25. #174
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do doja per pak fare , te rijetoja ca kujtime te bukura...te perhumbesha diku neper to.....
   

 26. #175
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Te me benin nje kafe,se kam nevoj per nje kafe.
   

 27. #176
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  - te thyhen heshtjet, qe ngjajn si vdekjet….

  - te vriten marrezite….

  - te zhduken disa budalleqe te dikujt qe kush si kupton kur hedhen kajher.

  - te asgjesohen mendimet negative dhe te shenderrohen ne pozitive….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #177
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Te me benin nje kafe,se kam nevoj per nje kafe.
  Nqs e ke aq te domosdoshme 100 km po bej une,e te vi te bej ate kafe.

  Fundjave ne mal me te aferm do doja me shume se kurre.
  Ikin e vijne si milingona,sa me lajmerojne qe vjen njeri,ka ik tjetri.

  S'ka shans me i organizuar njehere ti mbledhesh ,,,,,,,,,,disa.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #178
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  jo mos u mundo .

  Do doja nje tatuazh,nje akullore dhe disa dit pushime.
   

 30. #179
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ., nqs e them ., do mč realizohet deshira. 😜
   

 31. #180
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Thuaje se ben vaki e nuk behet , por te pakten e the...
   

Faqja 6 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •