Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #211
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Gjejė ato tjerat e sa per azgan ta bene forumi dhurate, ��������
  Ku ka azgana forumi aman? Azganet i kane zene te tjerat, s’kane ngel neper forumra.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #212
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ku ka azgana forumi aman? Azganet i kane zene te tjerat, s’kane ngel neper forumra.
  Mos m'detyro me ja lshu nje za Cenit 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #213
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Mos m'detyro me ja lshu nje za Cenit 😉
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 5. #214
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Do doja te mos isha kaq e ndjeshme,shpresoj qe nje dite ndjeshmeria ime te shuhet.
   

 6. #215
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Do doja nje kasate, se e hapi mami si muhabet sot dhe mi kujtoi.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 7. #216
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kam filluar te mos perdor me shprehjen ;do doja-por ;-Duhet!
  Prandaj kjo tema sben me per mua.
   

 8. #217
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do doja qe disa njerez te ishin ata qe ne kemi pikturuar ...dhe jo ata qe jane realisht
   

 9. #218
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Hic gje sdo doja.... jam I plotesum per momentin..
   

 10. #219
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kam filluar te mos perdor me shprehjen ;do doja-por ;-Duhet!
  Prandaj kjo tema sben me per mua.
  Mjer ata qe te kane afer Duhet te me sillni kafene, Duhet te me beni masazh, Duhet te me perkedhelni kembet me petale trendafili

  Une do doja cik qetesi neuroni
   

 11. #220
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Do doja shume gjera.
   

 12. #221
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  do doja disa dite pushim...
   

 13. #222
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  Temen e veshjeve se spo e gjej dot
   

 14. #223
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Temen e veshjeve se spo e gjej dot


  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Do te doja qe njerezit te ishin me pak dembele


  🦂  🐾

 15. #224
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  ...do doja qe 14 shtatori mos vinte kurreee...qan:
   

 16. #225
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Jo qe do doja por menzi po pres pushimin qe do filloje nga neser.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #226
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  te me zinte gjumi... ka ndonje gjumash ketu qe mund te me jap ca ore gjumi???
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #227
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  te me zinte gjumi... ka ndonje gjumash ketu qe mund te me jap ca ore gjumi???
  Jena njesoj kam pi 2 expresa hajde roje sonte
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 19. #228
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Jena njesoj kam pi 2 expresa hajde roje sonte
  expresi do i ket fajet...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #229
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  expresi do i ket fajet...
  Se besoj e pij cdo Nate kur mbaroj punen
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 21. #230
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Se besoj e pij cdo Nate kur mbaroj punen
  ateher do kesh sh mendime ne superxhiro....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #231
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  do doja te mendoja dicka tjeter...por mendja me qendron vetem atje...nuk i kam pasur kurr frik spitalet...por ndonjehere ndodhe....dhe pastaj ngushellon veten...thua se do ose jo...disa gjera ndodhin pa te pyetur...ndonse ti je koshiente per to...
   

 23. #232
  tme pushonte kjo dhimbja kokes 🤕
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #233
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Te, ndryshoja ambient para festave te fundvitit.
   

 25. #234
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Te mos shkoja ne pune sot.
   

 26. #235
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Tu tregoja vendin disa njerezve.
   

 27. #236
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531


  E une te plotesohej deshira e vitit.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #237
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Nje gote mulled wine...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 29. #238
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Te kontrolloja dicka qe se kontrolloj dot, fatkeqsisht.
   

 30. #239
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  do doja te mos cohesha tani,te bej nje caj kamomili,me qumshte dhe mjalte.
   

 31. #240
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten


  E une te plotesohej deshira e vitit.

  Kjo ishte thenie per vendasit………

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 8 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •