Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 278
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Do doja ,,,,,,,!

  Gol Sadiko gol.
  Fitore tė Kombėtares sonte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 2. #241
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  Kjo ishte thenie per vendasit………
  Ti c'lidhje ke me foton ?

  Fotoja ka lidhje per shqetesimin (Shqyptaret per Shqyptaret )

  Prof dr,akademiku,analisti,publicisti Sh Krasniqi ka botuar ndonje liber ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #242
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten


  E une te plotesohej deshira e vitit.
  Opo atje duhet ti cojne,por do munden valle?!
   

 4. #243
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ti c'lidhje ke me foton ?

  Fotoja ka lidhje per shqetesimin (Shqyptaret per Shqyptaret )

  Prof dr,akademiku,analisti,publicisti Sh Krasniqi ka botuar ndonje liber ?

  kursej shpjegimet….….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 5. #244
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Nje gote vere me ca krudo e peshk deti… sa keq qe nuk I ve dot E me pika se do dilte bukur..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #245
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Do doja shume qe syte e mi te ishin ne ngyre jeshile.
   

 7. #246
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten

  Fotoja ka lidhje per shqetesimin (Shqyptaret per Shqyptaret )
  Kur te jesh on do te bej te qeshesh....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #247
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Kur te jesh on do te bej te qeshesh....
  Ma trego
  Ma trego.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #248
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Nje kafe cinare..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #249
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ma trego
  Ma trego.
  Ha te fus pak ne teme...
  Kemi protesta????

  X temen nje lajm per ushtrine e re te ks....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #250
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Do doja edhe ca birra por ketu u sosen 🤨
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #251
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Do doja edhe ca birra por ketu u sosen ��
  Kafja te ben pune?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #252
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Kafja te ben pune?
  Kush se pi nje kafe nga ti?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #253
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Kush se pi nje kafe nga ti?
  20181204_141216.jpg

  A po me jep pak info cfar ndodhi sot nga ju...ceshe ajo e re mbi ushtrine??
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #254
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  20181204_141216.jpg

  A po me jep pak info cfar ndodhi sot nga ju...ceshe ajo e re mbi ushtrine??
  E cigaren ku na le?

  Me aprovimin e SHBA ne formuam ushtrine dhe serbet u trazuan ca por kaq 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #255
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  E cigaren ku na le?

  Me aprovimin e SHBA ne formuam ushtrine dhe serbet u trazuan ca por kaq ��
  E lexova kete pornuk kuptova pikerishte ndikimin e shba.... se di ne eshte nje e mure api nje skllaveri moderne...
  Ps cigare sa eshte ambjent i mbyllet ketu... ne natyre jemi ekologjik... ben keq shendetit...
  Ta dua aq te miren sa te pakten te mos te bej keq
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #256
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  E lexova kete pornuk kuptova pikerishte ndikimin e shba.... se di ne eshte nje e mure api nje skllaveri moderne...
  Ps cigare sa eshte ambjent i mbyllet ketu... ne natyre jemi ekologjik... ben keq shendetit...
  Ta dua aq te miren sa te pakten te mos te bej keq
  Te pavarur teresisht nuk ka kshu qe me mire nje SHBA 😉

  Hajde ketej buze deti se eshte e lejuar
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #257
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Do doja edhe ca birra por ketu u sosen ��
  Kam raki t'zime vet.
  Dy here
  Ball kazani Kitrra.

  Un se pi dot.
  Du konjak cilesor e te mire.  Ate se gjej,e ngela hic.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #258
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Te pavarur teresisht nuk ka kshu qe me mire nje SHBA ��

  Hajde ketej buze deti se eshte e lejuar
  E rendesishme te behet me mire!!
  Nga cla buz deti je??
  Ne vere do marr passionin e do e bind te me sjelle nga ato ane... skam qene kurr ne kosove...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #259
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kam raki t'zime vet.
  Dy here
  Ball kazani Kitrra.

  Un se pi dot.
  Du konjak cilesor e te mire.  Ate se gjej,e ngela hic.
  Konjak???
  Eh ky ferrneti e ai konjau hahahahahaha
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #260
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  E rendesishme te behet me mire!!
  Nga cla buz deti je??
  Ne vere do marr passionin e do e bind te me sjelle nga ato ane... skam qene kurr ne kosove...
  Ai do turizmin malor Jana ,e na flet per detin.

  1 ore bisede per turizmin malor kemi konsumu.

  T'provojme e fli-ne se s'kam ngrene kurre.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 22. #261
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kam raki t'zime vet.
  Dy here
  Ball kazani Kitrra.

  Un se pi dot.
  Du konjak cilesor e te mire.  Ate se gjej,e ngela hic.
  Dy litra i sjell te miku.

  Vendin e din ti.
  Mos u trego gocave se sna lene rehat 😋
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #262
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Konjak???
  Eh ky ferrneti e ai konjau hahahahahaha
  Bone zemren gur
  bone zemren gur
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #263
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ai do turizmin malor Jana ,e na flet per detin.

  1 ore bisede per turizmin malor kemi konsumu.

  T'provojme e fli-ne se s'kam ngrene kurre.
  Fjala fjale e besa bese?!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #264
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Dy litra i sjell te miku.

  Vendin e din ti.
  Mos u trego gocave se sna lene rehat ��
  Akoma se ke kuptuar qe ne kemi antena satelitore ?!!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #265
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Dy litra i sjell te miku.

  Vendin e din ti.
  Mos u trego gocave se sna lene rehat ��
  Janen me vete.

  Ajo vdes per kafe

  Pije alkolike thote harammmmmm
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #266
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Fjala fjale e besa bese?!
  Yessssss.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #267
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kam raki t'zime vet.
  Dy here
  Ball kazani Kitrra.

  Un se pi dot.
  Du konjak cilesor e te mire.  Ate se gjej,e ngela hic.
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Janen me vete.

  Ajo vdes per kafe

  Pije alkolike thote harammmmmm
  Kur te dehemi e tja themi kenges janna na bene kafet 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #268
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Janen me vete.

  Ajo vdes per kafe

  Pije alkolike thote harammmmmm
  Ja ajo fjalia e pare ka lezet...

  Ju perqafoj te gjitheve..
  Do doja te qendroj edhe me shume por neswr jam per rruge ...
  N.mire te gjitheve
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #269
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Kur te dehemi e tja themi kenges janna na bene kafet ��
  Kafe.... uji brilant... aspirina... akull...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 31. #270
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Ja ajo fjalia e pare ka lezet...

  Ju perqafoj te gjitheve..
  Do doja te qendroj edhe me shume por neswr jam per rruge ...
  N.mire te gjitheve
  Ta kthejme perqafimin me te forte,e me te ngrohte.

  Xhumin e amel goc.
  uLLa e mbare.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 9 nga 10 I parėI parė 12345678910 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2015, 13:10
 2. Nuk doja qė fėmija ime tė lindte i droguar”
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 01:27
 3. Do Te Doja Qe Gjithkush Qe e Lexon Kete Te Jape Mendimin
  Nga Djalka ne forum Rreth Kanalit Shqipėria
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 15:30
 4. Berisha: Zgjedhjet, nuk kam fituar aq sa do tė doja
  Nga sweetzzinna ne forum Zgjedhjet Parlamentare 2009
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 16:00
 5. Takoni Njeriun Mace: Doja te isha Tiger
  Nga CoNNecT ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 17:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •