Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 99
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Cool Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  C : Mendon shume
  D : Ke shume personalitet te mire.
  E : Puthe shume mire
  F : Njerezit te admirojne.
  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  H : Ke pamje te mire.
  I : Ke sy te bukur
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  K : Je shume mistrec/e.
  L : Te gjithe Te Duan
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  N : Je shume seksi.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  Q : Je hipokrit.
  R : I ēmendur.
  S : Bie leht ne dashuri.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  U : Te pelqen te drejtosh.
  V : Nuk je shume qesharak.
  W : E ke mendjen te madhe.
  X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
  Y : Te pelqen te jesh aktiv.
  Z : Gjithmone i gatshem
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #31
  missing you.... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ERA_VL
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  ne mendjen dhe zemren e tij...
  Postime
  1,388
  Forca e Rrespektit
  27

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Te pelqen te zbavitesh.
  Puthe shume mire
  I ēmendur.( kot eshte kjo, une trute i kam ne vend )
  Ke sy te bukur
  Heren e fundit u redaktua nga ERA_VL; 14-07-2011 ne 09:49.
  e di si eshte puna....te bashkohet qielli me token, une s'ndryshoj mendje....

 3. #32
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga Snow Hristina Shfaq Poten
  A : Je i ēuditshem
  L : Te gjithe Te Duan
  E : Puthe shume mire
  U : Te pelqen te drejtosh.
  S : Bie leht ne dashuri.


  obobo as e vija ne dyshim . perfekte
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 4. #33
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  GJith germat pozotive qenkan
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 5. #34
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  A : Je i ēuditshem
  Q : Je hipokrit.
  I : Ke sy te bukur
  F : Njerezit te admirojne.

  K : Je shume mistrec/e.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  E : Puthe shume mire
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  N : Je shume seksi.
  I : Ke sy te bukur
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 6. #35
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  A : Je i ēuditshem
  Q : Je hipokrit.
  I : Ke sy te bukur
  F : Njerezit te admirojne.

  K : Je shume mistrec/e.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  E : Puthe shume mire
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  N : Je shume seksi.
  I : Ke sy te bukur
  Ajo I gjoja te pershtatet...
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 7. #36
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  E : Puthe shume mire
  L : Te gjithe Te Duan
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  E : Puthe shume mire

  keto shkronja formojne emrin tim
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 8. #37
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i diku diku
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,813
  Forca e Rrespektit
  608

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Nuk ka kuptim, kabala, miseteret e bibles, po ashtu dhe numorologjia ma shpjegon me mire kuptimin e germave te emrit .....ehehe e dija qe jam shume mistrec
   

 9. #38
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i diku diku
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,813
  Forca e Rrespektit
  608

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga kreta flakita Shfaq Poten
  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  E : Puthe shume mire
  L : Te gjithe Te Duan
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  E : Puthe shume mire

  keto shkronja formojne emrin tim
  a mund te te zgjidh anagramen e emrit tend ?
   

 10. #39
  Dwell in possibility fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1088

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  E- puth sh mir
  N- je sh sexi
  J- ti e jeton jeten per qef
  A- ti je e cuditshme
  K- je sh mistrece
  S- bie lehte ne dashuri
  A-e cuditshme..  qenkam shume e cuditshme edhe se paskam dit
   

 11. #40
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i diku diku
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,813
  Forca e Rrespektit
  608

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga ShkodranNe Shfaq Poten
  E- puth sh mir
  N- je sh sexi
  J- ti e jeton jeten per qef
  A- ti je e cuditshme
  K- je sh mistrece
  S- bie lehte ne dashuri
  A-e cuditshme..  qenkam shume e cuditshme edhe se paskam dit
  ahaha te tjeret te kuptojne direkt qe je e cuditshme ..sa keq qe nuk kupto veten
   

 12. #41
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *romeo*
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,447
  Forca e Rrespektit
  20

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga ShkodranNe Shfaq Poten
  E- puth sh mir
  N- je sh sexi
  J- ti e jeton jeten per qef
  A- ti je e cuditshme
  K- je sh mistrece
  S- bie lehte ne dashuri
  A-e cuditshme..  qenkam shume e cuditshme edhe se paskam dit
  ca pershtatje paske:p
   

 13. #42
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,190
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  L : Te gjithe Te Duan
  A : Je i ēuditshem
  U : Te pelqen te drejtosh.
  R : I ēmendur.
  A : Je i ēuditshem...

  Kot nashi kjo..:p..e cuditshme,..nje ehre e thote robi,..jo dy here,..hahahahahahaha..
   

 14. #43
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  Puthe shume mire
  Ke shume personalitet te mire.
  I ēmendur.
  Je shume seksi.
  Je i ēuditshem
  Te gjithe Te Duan
  Ke sy te bukur
  Njerezit te admirojne.
  me nje km emer qe kame une me dalin gjithe te mira hahha i cmendur pak ma prishi po ska gje interesante se po doje ndonjra te me veje emrin ketu ja kaloj princit shrek uupssss hahaha
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ne nje vullkan e zhytur..ku une mbijetoj..pa u shkrire dhe pa pikuar as nje pike loti..!
  Postime
  2,290
  Forca e Rrespektit
  364

  Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  E- puth bukur

  Po qe e ka gjet e 2 shkronjat e tjera Duhet me i besu noj her ...
  Nqs ka bote te PERTEJSHME atehere ti do jesh i PERJETSHEM.

 16. #45
  Anėtar i ri fv fv fv fv Avatari i Dynamite
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  n'SHPI
  Mosha
  24
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  S-bie lehte ne dashuri
  O-je shum i mire ne krevat
  V-nuk je shum qesharak
  R-sjam i cmendur
  A-je i cuditshem
  N-je shum seksi
  ALL COPS ARE BASTARDS

 17. #46
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  L : Te gjithe Te Duan
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  M : Te pelqen te zbavitesh.


  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 18. #47
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  A : Je i ēuditshem
  F : Njerezit te admirojne.
  I : Ke sy te bukur


  e bera kete per nje qellim qe tiu tregoj se keto skan fare te bejne me realitet sepse asnjera prej ketyre nuk qendron te une.

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 19. #48

  Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Si me paska shpetuar kjo loja mua, se une vdes per kto gjera, ... qe sjan te verteta dhe qe nuk i besoj kjo nuk diskutohet, por per hir te shakase po e them cme doli:

  Ke sy te bukur
  Ke shume personalitet te mire
  Te gjithe Te Duan
  Je i ēuditshem

  shaka shaka po i kam me verte kto pika una: uroj dmth
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 20. #49
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  E : Puthe shume mire
  R : I ēmendur
  I : Ke sy te bukur
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  N : Je shume seksi.  qekam jeta funit e se paskam dit .
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 21. #50
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  E : Puthe shume mire
  Je shume seksi.
  Ke shume personalitet te mire
  I ēmendur
  I ēmendur
  Je i ēuditshem

  Fix as mos e luj ma..sidomos kjo me te cmendur :qeshje::qeshje::qeshje:
   

 22. #51
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,515
  Forca e Rrespektit
  1276

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  c:mendon shume
  h:ke pamje te mire
  i:ke sy te bukur
  k:je shume mistrece (si e gjeti)
  a:je e cuditshme (po e besoj )
   

 23. #52
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  30
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  261

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  D : Ke shume personalitet te mire.
  H : Ke pamje te mire.

  kEto dy pika i perfshjn krejt qka kam !!!
   

 24. #53
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  880
  Forca e Rrespektit
  1687

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Je i ēuditshem
  I ēmendur
  Te gjithe Te Duan
  Je i ēuditshem
  sa e keqe cenkam sipas ksaj me nick cenkam me e mir
   

 25. #54
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Sa cudi me paska thene:

  I dua njerezit dhe
  Bie lehte ne dashuri
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #55
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  [COLOR="#800080]
  D : Ke shume personalitet te mire.
  I : Ke sy te bukur.
  X 2here(perseritet d-ja dhe i-ja)
  .[/COLOR]
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 04-05-2015 ne 18:57.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #56
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  S : Bie leht ne dashuri.
  W : E ke mendjen te madhe.
  E : Puthe shume mire
  E : Puthe shume mire
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  Z : Gjithmone i gatshem
  Z : Gjithmone i gatshem
  I : Ke sy te bukur
  N : Je shume seksi.
  N : Je shume seksi.
  A : Je i ēuditshem
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 28. #57
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A : Je i ēuditshem -- eh jam i cicke
  L : Te gjithe Te Duan -- e vertet.. nuk i prish terezi askujt
  I : Ke sy te bukur -- jeshil ma s'ka ku te shkoj me te bukur
  S : Bie leht ne dashuri. -- snuk e vertet - shume e veshtire te bie
  A : Je i ēuditshem
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 29. #58
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  S : Bie leht ne dashuri.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  A : Je i ēuditshem
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  A : Je i ēuditshem
  K : Je shume mistrec

  Doiiiinggggg
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 30. #59
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  U : Te pelqen te drejtosh.
  A : Je i ēuditshem
  N : Je shume seksi.
  A : Je i ēuditshem


  Hmm e quditshme a thu te jom ?
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 31. #60
  θαλασσα fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Forca e Rrespektit
  1176

  Re: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  O-Je shume i/e mire ne krevat
  R-e cmendur
  K-je shume mistrece
  I-Ke sy te bukur
  D-Ke shume personalitet te mire
  E-Puthe shume mire
  A-J e cuditshme
  Loje kjo po disa ti gjeka qyqa:p
   

Faqja 2 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Emri juaj ne JAPONISHT!
  Nga sweetzzinna ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 34
  Postimi i Fundit: 20-09-2016, 09:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •