Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 99
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Cool Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  C : Mendon shume
  D : Ke shume personalitet te mire.
  E : Puthe shume mire
  F : Njerezit te admirojne.
  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  H : Ke pamje te mire.
  I : Ke sy te bukur
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  K : Je shume mistrec/e.
  L : Te gjithe Te Duan
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  N : Je shume seksi.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  Q : Je hipokrit.
  R : I ēmendur.
  S : Bie leht ne dashuri.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  U : Te pelqen te drejtosh.
  V : Nuk je shume qesharak.
  W : E ke mendjen te madhe.
  X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
  Y : Te pelqen te jesh aktiv.
  Z : Gjithmone i gatshem
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #61
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Re: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Orkidea eh loje kujdes se te nxjerr pislleqet ne shesh

  Citim Origjinale Postuar nga orkidea Shfaq Poten
  O-Je shume i/e mire ne krevat
  R-e cmendur
  K-je shume mistrece
  I-Ke sy te bukur
  D-Ke shume personalitet te mire
  E-Puthe shume mire
  A-J e cuditshme
  Loje kjo po disa ti gjeka qyqa:p
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 3. #62
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  B-Ti i pelqen njerezit..
  E-Puthe shume mire..
  Q-Je hipokrit
  A-JE i cuditshm
  R-I cmendur

  L-Te gjithe Te Duan
  O-Je shume i/e mire ne krevat
  P-Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  A-Je i ēuditshem
  T- Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  A-Je i ēuditshem

  Fiks e ka gjet
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 4. #63
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  E : Puthe shume mire
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  I : Ke sy te bukur
  R : I ēmendur.
  A : Je i ēuditshem
  aahaahahahaha tgjitha tverteta edhe nicku me shkon shum lool
   

 5. #64
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  S : Bie leht ne dashuri.
  A : Je i ēuditshem
  I : Ke sy te bukur
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  I : Ke sy te bukur
  R : I ēmendur.
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  L : Te gjithe Te Duan
  A : Je i ēuditshem
  U : Te pelqen te drejtosh.
  R : I ēmendur.
  A : Je i ēuditshem...

  Kot nashi kjo..:p..e cuditshme,..nje ehre e thote robi,..jo dy here,..hahahahahahaha..
  Hahahahaha me lot

  Kujte e kujte ti beje qejfin me para kjo gjeja
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #66
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  U detyrova te shkoj deri te shkronja e fundit qe te lexoj dicka te hajrit!

  Je shume seksi.


  Gallate.
  I walk slowly, but I never walk backward

 8. #67
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  C : Mendon shume
  D : Ke shume personalitet te mire.
  E : Puthe shume mire
  F : Njerezit te admirojne.
  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  H : Ke pamje te mire.
  I : Ke sy te bukur
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  K : Je shume mistrec/e.
  L : Te gjithe Te Duan
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  N : Je shume seksi.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  Q : Je hipokrit.
  R : I ēmendur.
  S : Bie leht ne dashuri.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  U : Te pelqen te drejtosh.
  V : Nuk je shume qesharak.
  W : E ke mendjen te madhe.
  X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
  Y : Te pelqen te jesh aktiv.
  Z : Gjithmone i gatshem
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 9. #68
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  M : Te pelqen te zbavitesh.
  A : Je i ēuditshem
  R : I ēmendur
  L : Te gjithe Te Duan
  A : Je i ēuditshem
  Keep your heels head, and standards high.

 10. #69
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  U detyrova te shkoj deri te shkronja e fundit qe te lexoj dicka te hajrit!

  Gallate.
  Si e paske emrin ti..
  Naim
  Nexhmi
  Naif
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #70
  L.E.V.I.N.A fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Levina
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Vendodhja
  Tirane /Albania
  Postime
  800
  Forca e Rrespektit
  1176

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  L : Te gjithe Te Duan
  E : Puthe shume mire
  V : Nuk je shume qesharak.
  I : Ke sy te bukur
  N : Je shume seksi
  A : Je i ēuditshem

  Before I have arrived,I can see my self coming,..

 12. #71

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Nder te tjera me qelloi.

  Ti i pelqen njerezit.
  te gjithe te duan
  ke personalitet te mire
  Te pelqen te drejtosh
  Ke Sy te bukur...

  Keto 5 ja ka gjet fiks(pretendoj dmth). 3 tjerat jo
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #72
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Lol Nick.

  Provoje edhe Nuredin

  Shkronjen e fundit te emrit e kam n.

  Perndryshe Adrian
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 05-05-2015 ne 09:57.
  I walk slowly, but I never walk backward

 14. #73

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Je i ēuditshem
  Ke shume personalitet te mire.
  Ke sy te bukur
  Te pelqen te zbavitesh.
  I ēmendur.
  Go to hell!

 15. #74
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Lol Nick.

  Provoje edhe Nuredin

  Shkronjen e fundit te emrit e kam n.

  Perndryshe Adrian
  Nuk quhet keshtu edhe une Ina qenkam seksi
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #75
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Ca faji kam une qe jam keshtu?
  E : Puthe shume mire
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  N : Je shume seksi.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 17. #76
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Nuk quhet keshtu edhe une Ina qenkam seksi
  Ashtu pra znj. prokurore

  I marrim vetem shkronjat qe na shkojne per shtati. Tjerat i injorojme :p

  A : i/e cuditshem thote!

  Ne te cuditshem?!
  Ncuk, s'ka shanse
  I walk slowly, but I never walk backward

 18. #77
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  s-bie lehte ne dashuri

  i- ke sy te bukur

  l- te gkjihe te duan

  v- sje qesharak dhe aq

  a -je i cuditshem

  n- je sh.sexy

  a-c.p
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 19. #78
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  M : Te pelqen te zbavitesh
  A : Je i ēuditshem
  R : I ēmendur
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  E : Puthe shume mire
  L : Te gjithe Te Duan fiks
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 20. #79
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Snow Hristina Shfaq Poten

  Z : Gjithmone e gatshme
  A : Je e ēuditshme
  N : Je shume seksi.
  A : Je e ēuditshme
  E mire mire
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #80
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  E bera dhe un po thash pse dola kaq i mire, ketu spaska gjera te keqia
   

 22. #81
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  N : Je shume seksi.
  E : Puthe shume mire
  V : Nuk je shume qesharak.
  R : I ēmendur
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  I : Ke sy te bukur


  Cte thuash me shume hahahaha
  E paska thene te gjitha emri .

  Do kem postuar tek kjo teme une vite me pare,por po pertoja me kliku me gjete hahahahahahaha.

 23. #82
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A:Je i ēuditshem
  B:Ti i pelqen njerezit
  I : Ke sy te bukur
  S : Bie leht ne dashuri.


  I-se dhe B-se i ka ra ne te,dy tjerat jo


  🦂  🐾

 24. #83
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Je i ēuditshem
  Puthe shume mire
  Ti e jeton jeten per qejf.
  Je shume seksi.
  Gjithmone i gatshem

  PO po gati tu une
   

 25. #84
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  N : Je shume seksi.
  E : Puthe shume mire
  V : Nuk je shume qesharak.
  R : I ēmendur
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  I : Ke sy te bukur


  Cte thuash me shume hahahaha
  E paska thene te gjitha emri .

  Do kem postuar tek kjo teme une vite me pare,por po pertoja me kliku me gjete hahahahahahaha.
  Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara...

  Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh
   

 26. #85
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Citim Origjinale Postuar nga Aria Shfaq Poten
  Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara...

  Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh

  Ja ku e ke Nevin poshte i ka dale hakut, po ti derisa te lodhje gishtat te kritikoje tjeret e beje vete

  Fundja pune e madhe dhe nese sperdorin te vetat, loje eshte, se apo mos jene te verteta ato qe kane thene

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  L : Te gjithe Te Duan
  A : Je i ēuditshem
  U : Te pelqen te drejtosh.
  R : I ēmendur.
  A : Je i ēuditshem...

  Kot nashi kjo..:p..e cuditshme,..nje ehre e thote robi,..jo dy here,..hahahahahahaha..
   

 27. #86
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aria Shfaq Poten
  Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara...

  Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh
  Une timin vura, pa renditje...ca do me shume nga jeta
   

 28. #87
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A,edhe I i kam edhe ne emer,kshu qe brenda per brenda jam


  🦂  🐾

 29. #88
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une timin vura, pa renditje...ca do me shume nga jeta
  Sme doli llogaria e sakte e germave ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

  Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht
   

 30. #89
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aria Shfaq Poten
  Sme doli llogaria e sakte e germave ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

  Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht
  e mire leshoje tashi qe e kape se u lodhe

  Po "A" perseritet twice
   

 31. #90
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aria Shfaq Poten
  Sme doli llogaria e sakte e germave ,ke lene ndonje germe mangut qe e ke dy here ne emer si dy "A" psh duke e shkruar vetem njehere dhe e humba fillin fare ...edhe pse dicka kuptova por se di sa afer i kam rene ...!

  Hahaha Aki nuk e kisha me te keq komentin gjithsesi,nje ngacmim vec per faktin te theksoj e njehere sesa e shpejte je ne kerkime pergjithesisht

  i ke te muhabete chit-chat se thash mos e prishim temen, nese ke deshire ta kthej
   

Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Emri juaj ne JAPONISHT!
  Nga sweetzzinna ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 34
  Postimi i Fundit: 20-09-2016, 09:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •