Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 99 nga 99
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Cool Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  A : Je i ēuditshem
  B : Ti i pelqen njerezit.
  C : Mendon shume
  D : Ke shume personalitet te mire.
  E : Puthe shume mire
  F : Njerezit te admirojne.
  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  H : Ke pamje te mire.
  I : Ke sy te bukur
  J : Ti e jeton jeten per qejf.
  K : Je shume mistrec/e.
  L : Te gjithe Te Duan
  M : Te pelqen te zbavitesh.
  N : Je shume seksi.
  O : Je shume i/e mire ne krevat.
  P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
  Q : Je hipokrit.
  R : I ēmendur.
  S : Bie leht ne dashuri.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  U : Te pelqen te drejtosh.
  V : Nuk je shume qesharak.
  W : E ke mendjen te madhe.
  X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
  Y : Te pelqen te jesh aktiv.
  Z : Gjithmone i gatshem
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #91
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Pe: Kuptimi i emrit tuaj sipas germave...

  Aki ma more fytyren virtuale tashi ahhahahahahaha,
  As qe dija qe kam shkruar Laura
  U me lot ..

 3. #92
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Aria Shfaq Poten
  Po perdorni te pakten germat e emrit tuaj te vertet,ndoshta jo sipas rradhes meqe ruani pv por te ngaterruara...

  Une e di qe o e cuditshme ,o e cmendur,o dic tjeter ....mu kujtua nje thenie e Ajnshtain me duket ku theshte: "Budallai qe e di se eshte budalla,eshte inteligjent" kshu disi e kjo puna ime ...fundja te gjithe e kemi cik "budallek" perbrenda nesh kush me shume kush me pak,rendesi ka qe e dime se kemi dhe e nxjerrim permes "inteligjences" sone shpesh
  Ja mi ku ke emrin tjeter me siper,e ka sjell Aki;
  Lauren aty po st epelqej Nevertiti hahahahahaha

 4. #93

  Titulli: Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Si me paska shpetuar kjo loja mua, se une vdes per kto gjera, ... qe sjan te verteta dhe qe nuk i besoj kjo nuk diskutohet, por per hir te shakase po e them cme doli:

  Ke sy te bukur
  Ke shume personalitet te mire
  Te gjithe Te Duan
  Je i ēuditshem

  shaka shaka po i kam me verte kto pika una: uroj dmth
  A Thua te jete keshtu???
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #94
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

  E rėndėsishme ėshtė qė dikam me puth shum mirė
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 6. #95
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  vetem shkronja e pare

  J -ti jeton jeten per qejf....

  mjafton....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #96
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
  A : Je i ēuditshem
  N : Je shume seksi.
  I : Ke sy te bukur
  U : Te pelqen te drejtosh.

  Kjo G me U qenka njesoj, por nuk prishin pune. E vetmja ajo qe medemek jam i cuditshem.
  Syte i kam yll bote, ndersa seksi as e diskutoj.

  Jo keq per tja bere qejfin vetes sot.
   

 8. #97
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Je e cuditshme , Je shume seksi e gjithmone e gatshme. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #98
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Je e cuditshme , Je shume seksi e gjithmone e gatshme. loool
  I ka rene pikes duke vene re edhe avatarin qe perdorni.
   

 10. #99
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  A : Je i ēuditshem
  R : I ēmendur.
  T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
  I : Ke sy te bukur
  N : Je shume seksi.
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Emri juaj ne JAPONISHT!
  Nga sweetzzinna ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 34
  Postimi i Fundit: 20-09-2016, 09:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •