Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718
Duke shikuar rezultatet 511 ne 533 nga 533
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,216
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

  Me fjalen e fundit te fjalis,,filloni fjalin e re,..

  PO e nise une me nje fjale.."Hena,.."

  Hena ishte e plote dhe plot besim ndaj yjeve,..

  Fjalia ne vazhdim duhet te nise me fjalen "yje" e keshtu me rradhe..

   

 2. #511
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,176
  Forca e Rrespektit
  346
  Ka o ka artist n hava
   

 3. #512
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  -.-
  hava-hava o rildi po cke o cun cke,se i bere temat lemsh.
   

 4. #513
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Lemsh eshte ajo ndjesi ne stomak kur perplasen ndjesia e deshires dhe pasigurise dhe te kap urthi
   

 5. #514
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,176
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Ka o ka artist n hava
  Lėmsh i bėjnė ata qė akuzojnė.Unė thjesht jam pėrgjigjur.
  Ēudi smė kan fshirė ēkam shkruar nė faqen qė kalojė,se u bėnė 5 postime rrjeshtė qė mė fshijn nga 10 postime
   

 6. #515
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Postimet i bėjme ndonjehere ne inat e siper,e me pas pendohemi.
   

 7. #516
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Pendohemi se jemi njerz dhe normal dhe gabojm..por me i mir eshte ai se nuk e perserit gabimin.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 8. #517
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Gabimet janė njerėzore edhe mund tė falen.
   

 9. #518
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Falja eshte fisnikeri, ama asnjehere sduhet te behet per dobesi.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #519
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Dobsi tregon Ai se mundon se eshte superjor para tjetrit..?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #520
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Tjetri duhet te tregoj rrespekt kur te flase me bashkebiseduesin.
   

 12. #521
  Bashkebisedues ka shume degjues te vertete shume pak
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 13. #522
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,216
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  pak nga pak,i shuheshin kujtimet,ndjente te ftohtin qe i ngrinte akoma me teper, buzet e thara nga dimri i ftohte.

 14. #523
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Ftohte ka me shume ne zemat e njerezve sesa jashte.
   

 15. #524
  Jashte dielli shkelqen
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 16. #525
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Shkelqente porsi nje diamant,vajza me floket e drejta.
   

 17. #526
  E drejta del gjithmon heret apo vone
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 18. #527
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Vine,kur jetes po afrohej perendimi do kujtosh agimet me mall
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #528
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Malli ta mbyt shpirtin,pavaresish sa njeri pozitiv je.
   

 20. #529
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Je ajo apo ai qe deshiron te jesh!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #530
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te jesh vetja apo te jesh ajo cka te tjeret presin te jesh......kompromis per cdo gje
   

 22. #531
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Gjerat e mija personale tregojne ne copez te asaj qe jam.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #532
  Jam rruges pper ne pune
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 24. #533
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,216
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  punen ate dite ajo e nisi heret,disi ndihej pergjumshem....

Faqja 18 nga 18 I parėI parė ... 89101112131415161718

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •