Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 205
 1. #1
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Gjeni Kryeqytetin????

  Kjo teme ekzistonte edhe me pare.... keshtuqe une e hap prap se me pelqente shume... do filloj une p.sh...
  kush eshte kryeqyteti i Maqedonis...?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 2. #2
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,513
  Forca e Rrespektit
  35
  shkupi
  MONGOLIAS
   

 3. #3
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,416
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga princesha Shfaq Poten
  Kjo teme ekzistonte edhe me pare.... keshtuqe une e hap prap se me pelqente shume... do filloj une p.sh...
  kush eshte kryeqyteti i Maqedonis...?
  Kryeqyteti i Ilirides,Shkupi

  Kryeqyteti i Madagaskarit?


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,313
  Forca e Rrespektit
  44
  Citim Origjinale Postuar nga vitk Shfaq Poten
  shkupi
  MONGOLIAS
  Ulan batori.
  i FILIPINEVE?

 5. #5
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,416
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga bledikorcari Shfaq Poten
  Ulan batori.
  i FILIPINEVE?

  Manila
  I Kanades?


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,313
  Forca e Rrespektit
  44
  Citim Origjinale Postuar nga fcbesia Shfaq Poten

  Manila
  I Kanades?
  oTAVA.
  I BREGUT TE FILDISHTE?

 7. #7
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013
  Ja ku e keni ne harte:
  LIBERIA?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 8. #8
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,513
  Forca e Rrespektit
  35
  Citim Origjinale Postuar nga ELB Shfaq Poten
  Ja ku e keni ne harte:
  LIBERIA?
  monrovia
  mauritania
   

 9. #9
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013
  Nouakchott
  ISHUJT FAROE
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48
  Citim Origjinale Postuar nga ELB Shfaq Poten
  Nouakchott
  ISHUJT FAROE
  Ishujt Faroe----Torshavn

  Turkey...?
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 11. #11
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Citim Origjinale Postuar nga Ghost Shfaq Poten
  Ishujt Faroe----Torshavn

  Turkey...?
  ANKARA

  San Marino ??
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  ANKARA

  San Marino ??
  san marino-san marino
  hollanda-?

 13. #13
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  Citim Origjinale Postuar nga braziljania Shfaq Poten
  san marino-san marino
  hollanda-?
  AMSTERDAM

  kryeqyteti i KONGOS?
   

 14. #14
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Brazavill....

  Burkin Faso?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 15. #15
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Citim Origjinale Postuar nga princesha Shfaq Poten
  Brazavill....

  Burkin Faso?
  Ouagadougou

  Cyprus

  ps : Burkina Faso princesh
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 16. #16
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  Ouagadougou

  Cyprus

  ps : Burkina Faso princesh
  Nicosia

  Tunizia
   

 17. #17
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Tunisi....

  Jemenit?

  nejse nejse njerez jemi gabojm....hehe  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 18. #18
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Sana

  Zelanda e Re

  PS :sigurisht qe gabojme
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 19. #19
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Vellington...me duket..!!!
  po Rumanis?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  bukureshti
  i islandes?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #21
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  Citim Origjinale Postuar nga veton-juristi Shfaq Poten
  bukureshti
  i islandes?
  rejkjavik

  jamaica
   

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Kingstoni
  po i lesotos
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 23. #23
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Maseru

  Kina
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 24. #24
  Pekini

  Brazili
  Go to hell!

 25. #25
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Brasilia

  Japonia
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 26. #26
  Tokio

  Peruja
  Go to hell!

 27. #27
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Lima...
  po Turqis?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 28. #28
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  Ankara

  Madagaskar?
   

 29. #29
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Antananarivo

  Uzbekistan
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 30. #30
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  tashkent

  arabia saudite?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-10-2017, 12:44
 2. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 00:56
 3. Gjeni ndryshimin
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2015, 19:09
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 21:46
 5. Derbi ndez kryeqytetin, nė tribuna ka spektakėl
  Nga cent ne forum Futbolli Shqipėtar
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 12:04

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •