Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 5 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 205
 1. #1
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Gjeni Kryeqytetin????

  Kjo teme ekzistonte edhe me pare.... keshtuqe une e hap prap se me pelqente shume... do filloj une p.sh...
  kush eshte kryeqyteti i Maqedonis...?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 2. #121
  fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Mosha
  26
  Postime
  50
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  rejkaviku
  po i shqiperise
   

 3. #122
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Tropoja,,


  Kryeqyteti i Jeruzalemit??
   

 4. #123
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Citim Origjinale Postuar nga iLirjam Shfaq Poten
  Tropoja,,


  Kryeqyteti i Jeruzalemit??
  Jeruzalemit eshte kryeqytet i izraelit...

  po i etiopis  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 5. #124
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  eTopis,

  Adis Beba,

  Kines??
   

 6. #125
  fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Mosha
  26
  Postime
  50
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  pekin
  i afrikes ?PPPPPPPPPP
   

 7. #126
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Afrika esht akoma kontinent qe ndahet ne shum shtete,,sesht si Europa qe ka Brukselin,,


  Zvicrra?
   

 8. #127
  fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Mosha
  26
  Postime
  50
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  bern
  i usbekistanit ?
   

 9. #128
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Tashkent

  Kryeqiteti Ugandes
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 10. #129
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Kryeqiteti Ugandes ...Kampala


  Uzbekistan
   

 11. #130
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Ishte larte Uzbekistan- Tashkent

  Kryeqyteti Iordanise
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 12. #131
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Kryeqyteti Iordanise mos eshte Amman?  K.Togo
   

 13. #132
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Lome...

  Kryeqyteti i Bjellorusise? ...
   

 14. #133
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Kryeqyteti bjellorusis esht Minsku .....

  Kryeqyteti Andorres ????
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 15. #134
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hostel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Google maps aty e gjen nese kerkon
  Postime
  4,255
  Forca e Rrespektit
  405

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Andorra la Vella
  Kryeqyteti i San Marinos?
  And I was shakin' at the knees
  Could I come again please.
  Yeah the ladies were too kind
  You've been - thunderstruck, thunderstruck

 16. #135
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  San Marino!

  Kryeqyteti i Marrokos?
   

 17. #136
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Maroko


  Kryeqyteti i Sera Leones?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 18. #137
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Freetown!!


  Kryeqyteti Senegalit..
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 19. #138
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Dakar  Kryeqyteti i Mauritanise?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 20. #139
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Mauritania - Nouakchott


  K....Rwanda?
   

 21. #140
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Kigali..

  Kryeqyteti i Filipina/es ?
   

 22. #141
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Deutschland
  Mosha
  31
  Postime
  2,054
  Forca e Rrespektit
  87

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Mania

  kryeqyteti i Nicaragua?
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa e madhe ishte bukuria jote .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė dėshiroja .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė kisha pritur .

  Mė mjaftoi tė tė shihja nga afėr , pėr tė kuptuar : Nga larg nuk shikoj me tė vėrtetė Asgjė ...!!!

 23. #142
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Postime
  1,876
  Forca e Rrespektit
  143

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  ...Managua
  ...bhutan
  ......Non ce da dire in un ambiente filosofico, "originale"...dove tutto ciņ che si dice e originale ...come si fa a snobbare la sapienza, sembra che l'origine e proprio qui:p ....e uno scherzo, non lo prendete sul serio;D ...salve a tutti...come state?....ah io?..bene grazie

 24. #143
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Deutschland
  Mosha
  31
  Postime
  2,054
  Forca e Rrespektit
  87

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Esht ajo qe ke then e para
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa e madhe ishte bukuria jote .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė dėshiroja .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė kisha pritur .

  Mė mjaftoi tė tė shihja nga afėr , pėr tė kuptuar : Nga larg nuk shikoj me tė vėrtetė Asgjė ...!!!

 25. #144
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Postime
  1,876
  Forca e Rrespektit
  143

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Citim Origjinale Postuar nga DiNaMo Shfaq Poten
  Esht ajo qe ke then e para
  jo nuk eshte e sakte...kryeqyteti i Bhutanit eshte Thimphu Bhutani eshte shtet i vogel...kufizon me Indine dhe Kinen dhe shtrihet ne Himalaja....

  ...kryeqyteti i Nepalit...
  ......Non ce da dire in un ambiente filosofico, "originale"...dove tutto ciņ che si dice e originale ...come si fa a snobbare la sapienza, sembra che l'origine e proprio qui:p ....e uno scherzo, non lo prendete sul serio;D ...salve a tutti...come state?....ah io?..bene grazie

 26. #145
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Deutschland
  Mosha
  31
  Postime
  2,054
  Forca e Rrespektit
  87

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  kryeqyteti i Nicaragua? esht Managua e Kisha per kete
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa e madhe ishte bukuria jote .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė dėshiroja .
  Mė mjaftoi tė tė shihja nga larg , pėr tė kuptuar sa tė kisha pritur .

  Mė mjaftoi tė tė shihja nga afėr , pėr tė kuptuar : Nga larg nuk shikoj me tė vėrtetė Asgjė ...!!!

 27. #146
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Citim Origjinale Postuar nga scorpione29 Shfaq Poten
  jo nuk eshte e sakte...kryeqyteti i Bhutanit eshte Thimphu Bhutani eshte shtet i vogel...kufizon me Indine dhe Kinen dhe shtrihet ne Himalaja....

  ...kryeqyteti i Nepalit...

  Nepal *Kathmandu

  K.....Samoa....
   

 28. #147
  Anėtar i ri fv fv fv fv Avatari i Dynamite
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  n'SHPI
  Mosha
  24
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  APIA

  kryeqyteti i DANIMARKES
  ALL COPS ARE BASTARDS

 29. #148
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  30
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  261

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  kOPENHAGA

  kRyqyteti i kILIT ?
   

 30. #149
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Santiago...

  Kryeqyteti Luxemburgut
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 31. #150
  Anėtar i ri fv fv fv fv Avatari i Dynamite
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  n'SHPI
  Mosha
  24
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Luxemburg-u

  kryeqiteti i Finlandes ?
  ALL COPS ARE BASTARDS

Faqja 5 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-10-2017, 12:44
 2. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 00:56
 3. Gjeni ndryshimin
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2015, 19:09
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 21:46
 5. Derbi ndez kryeqytetin, nė tribuna ka spektakėl
  Nga cent ne forum Futbolli Shqipėtar
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 12:04

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •