Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 6 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 205
 1. #1
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Gjeni Kryeqytetin????

  Kjo teme ekzistonte edhe me pare.... keshtuqe une e hap prap se me pelqente shume... do filloj une p.sh...
  kush eshte kryeqyteti i Maqedonis...?  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 2. #151
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Helsinki

  Thailand?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #152
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Bangok....

  Kryeqyteti i Estonise....?
   

 4. #153
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hostel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Google maps aty e gjen nese kerkon
  Postime
  4,255
  Forca e Rrespektit
  405

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Tallinn
  Kryeqyteti i azerbaxhanit?
  And I was shakin' at the knees
  Could I come again please.
  Yeah the ladies were too kind
  You've been - thunderstruck, thunderstruck

 5. #154
  Anėtar Aktiv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Postime
  594
  Forca e Rrespektit
  140

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Baku....

  Kryeqyteti i Mongolise...?
   

 6. #155
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Mongolia e gjitha


  Ishujt Marshall
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 7. #156
  Anėtar i ri fv fv fv fv Avatari i Dynamite
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  n'SHPI
  Mosha
  24
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Majuro

  Kryeqiteti i Gjeorgjise ?
  ALL COPS ARE BASTARDS

 8. #157
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Tbilis I Gjeorgjis  Vietnamit-
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 9. #158
  Born To Be Happy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i My Self
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,739
  Forca e Rrespektit
  286

  Re: Gjeni Kryeqytetin????

  Hanoin

  Suedi?
  Eksperienca eshte mesuesja me e keqe sepse perpara te ben provimin dhe pastaj te jep leksionin.

 10. #159
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Stockholm

  Zambia ?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #160
  Born To Be Happy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i My Self
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,739
  Forca e Rrespektit
  286

  Re: Gjeni Kryeqytetin????

  Lusaka

  Kazakistan?
  Eksperienca eshte mesuesja me e keqe sepse perpara te ben provimin dhe pastaj te jep leksionin.

 12. #161
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Astana


  Honduras?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #162
  Born To Be Happy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i My Self
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  2,739
  Forca e Rrespektit
  286

  Re: Gjeni Kryeqytetin????

  Tegucigalpa

  Victoria ?
  Eksperienca eshte mesuesja me e keqe sepse perpara te ben provimin dhe pastaj te jep leksionin.

 14. #163
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  30
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  261

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Seyshelles (shtet afrikan)

  Librevill ?
   

 15. #164
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Gabon......

  Madagaskar?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 16. #165

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Antananarivo  Peru ..?
  Rregulli Nr1: - Kurre mos tradheto njerezit qe te kane ndihmuar gjithmone . . !! :-)

 17. #166
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Lima..

  Bangladesh..?
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 18. #167

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Asise e jugut ..

  Ymito !?
   

 19. #168
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Se njof kte Ymito si shtet.

  Kryeqyteti Izraelit?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 20. #169
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Jeruzalemi

  I Kanadase?
   

 21. #170
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Ottawa

  Kryeqyteti Yemenit?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 22. #171
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Otava

  Banglladeshit?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #172
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Daka (Dacca)

  Kryeqyteti Pakistanit?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 24. #173
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rrapatushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2012
  Postime
  305
  Forca e Rrespektit
  37

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Islamabad
  Kryeqyteti i Pennsylvania-s?
  ★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★
  ❥❦ ♥
  HESHTJA ESHTE PLUMBI QE VRET SHPIRTIN, POR QE NUK PREK TRUPIN....★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★
  ❥❦ ♥

 25. #174
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Harrisburg..
  Kryeqyteti i Islandes  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 26. #175
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Gjeni Kryeqytetin????

  Reykjavik

  Shqiperise
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 27. #176
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Tirana....
  Maqedonise  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 28. #177
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Shkupi

  Skocis...?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 29. #178
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Edinburgh

  Sri Lanka?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 30. #179
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Sri Jayawardenapura-Kotte  Argjentines  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 31. #180
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Gjeni Kryeqytetin????

  Buenos Aires

  Columbien?
   

Faqja 6 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-10-2017, 12:44
 2. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 00:56
 3. Gjeni ndryshimin
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2015, 19:09
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 21:46
 5. Derbi ndez kryeqytetin, nė tribuna ka spektakėl
  Nga cent ne forum Futbolli Shqipėtar
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 12:04

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •