Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 154
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Interviste me Antaret!

  Meqe shpesh flasim mbi pyetje qe kemi drejt antareve po mendoj te hap kete teme , ku ju mund ti drejtoheni nje antari specifik me te gjithe pyetjet e mudshme qe keni...sigurisht antari do zgjedh ti pergjigjet a jo...pasi ne nuk dhunojme askend!
  Pyetjet mund te mbulojne cdo fushe per te cilen ju keni interes.

  Fillojme me emisionin......

  Pershendetje te gjithve
  Ulur me mua ne studion e FV eshte Fly....nje antar goxha interesant i cili ka kaq dite qe kerkon te intervistohet ,pra eshte vetftuar.
  Fly pyetsori per ty

  Good luck

  Pyetje te pergjithshme

  1. Pershkruaj nje dite tenden fillim –mbarim
  2. Profesioni yt konsiston ku?
  3. A je I kenaqur me cfare ke arritur deri me tani?
  4. Kush jane planet e tua ne vija ne pergjitheshme?
  5. Familja jote perbehet nga sa antar?
  6. Shkollimi mendon se eshte pjese perberese e karakterit tend?
  7. Deri ne c’pike mund te arrij egoizmi yt?

  Kulturore


  8. Libri I fundit qe ke lexuar
  9. Je natyre qe lexon ?
  10. Poema q eke fiksuar dhe hera heres e reciton me veten
  11. Cfare jane per ty kenget

  PS: kaq sa per nxemje
   

 2. #31
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,453
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  102

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Pyetje per Gertin

  1- Me cpune merreni ne Amerike?Jetoni me familje?
  Ne fakt tani per tani un nuk merrem me asnji pune ne Amerike. Thjesht hyj neper mbledhje, shes pordhe dhe kur dal me japin 1 valixhe me lek. Jo, nuk jetoj me familje.
  2-Egziston endrra Amerikane?

  Po. Por vetem se duhet te vrasesh shume njerez. Haha. Jo jo se bej shaka. Vetem maloke lejohet te vrasesh pasi ata nuk jane njerez. (serioz)


  3- Si eshte nje dite e zakomshme jotja?

  hmmm. Ja po te them ket fundjav. Gara me motorskaf. Harrova ku parkova makinen dhe perfundova ne rajon policie ne 3 te nates kur dola nga klubi dhe 150 dollare me vone e gjeta perseri. Pastaj u zgjova ne 11 te mengjesit, piva nji leng portokalli dhe mbas nji vrapi te shkurter bera indoor skydiving deri naten vone.
  Sot lujta futboll, tani ne dark kam per te bo nja 2 incizime me kitare dhe neser do iki ne nji mbledhje ku do me japin 1 valixhe me lek.


  4- Si u njohe me Fvne dhe cmendim ke per anetaret ne pergjithsi?


  Ketu ne FV me solli nji anetar(e). Une ne fillim erdha me buldozer ketu ne forum per te shembur mure qe ishin ndertuar pa leje, por gjate udhetimit tim virtual
  me pelqeu ky vendi ketu dhe tani jam shoku juaj. Ju dua shume te gjitheve, por me shume dua ket Nicktjeter. Nuk keni pse beheni xheloz pasi un paguva gjith ato
  lek per ta blere ate ne ankand. Gjate ketij udhetimi virtual zbulova qe kisha ndenja dhe zemer...dicka qe nuk e kisha ndjere ndonjehere ne jeten time.


  5- Ne fillim me je duk si alien, por tani jo.. njeri normal me dukesh. Me pak fjale pse bon sikur ca je ?: P Se dhe ne tjeret nga Las Vegasi jemi jo per gje?


  Ti mund te jesh nga Las Vegasi por un jam ne qender te Las Vegasit, un jam aty ku takonen te gjitha pikat e botes. Aty rri un.
  Nuk e di a i ke lexuar postimet e mia ne ket pik por fajin e ka femijeria ime e keqe dhe babi im. Mbaj mend kur isha 7 vjec dhe i kerkova babit te me blinte 1
  helikopter. Nji dite te Shtune, ai me coi ke fusha e aviacionit dhe i hypem helikopterit te ministrise te brendshme dhe ndaluam ne Sazan deri te Dielen. Aty ne ishull
  un shikoja yjet naten dhe mendoja nqs kishte ndonje helikopter te shpejte per te me cuar aty. Kjo ishte pergjigjia e babait tim dmth kur un i kerkoja 1 loder.
  Femijeri shume e keqe.


  6- Ne cfare beson ti? Dmth ca besimi i perket.


  Ca besimi? Fetar e ke llafin? Hahahah. Seriozisht e ke?


  ---------------------------------------
  Heren e fundit u redaktua nga Gerti2; 11-05-2015 ne 02:09.
   

 3. #32
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,453
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  102

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Pytje per Soulmind.

  1. Ne ca gjimnazi ke qen ne Tiran ti?
  2. Ke i tem tjeter kishe shkrujt qe e ke pas shpin ke 9 katshet. E mba mend ate bomben qe plasi aty ke 9 katshet nja 20 vjet para? Kush e vuri ate, nai islamist apo nai Kosovar? Apo te dyja bashk?
  3. Me ca emri eshte regjistru vllai yt ketu ne forum? Nuk besoj se i ngelet hatri qe po flas me ty apo jo? Jo per gjo por nuk po e caj shume koken edhe nqs i ngel.
  4. Si ka mundesi qe nji krijese inteligjente si puna jote gjeti fene Islame? Jam shume kurioz ne ket pik.
  5. Do te doje te jetoje "pergjithmone" nderkohe qe te gjith ata qe doje do vdisnin (nga pleqeria)? Po nqs te ndodh ky aksident ca do beje?
  6. Je tip qe ndjek endrrat apo je tip qe ndjek rrymen?
  Heren e fundit u redaktua nga Gerti2; 11-05-2015 ne 02:10.
   

 4. #33

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Gerti2 Shfaq Poten
  Pytje per Soulmind.

  1. Ne ca gjimnazi ke qen ne Tiran ti?
  Samiu

  2. Ke i tem tjeter kishe shkrujt qe e ke pas shpin ke 9 katshet. E mba mend ate bomben qe plasi aty ke 9 katshet nja 20 vjet para? Kush e vuri ate, nai islamist apo nai Kosovar? Apo te dyja bashk?

  Apo asnjera nga keto te dyja? :p

  3. Me ca emri eshte regjistru vllai yt ketu ne forum? Nuk besoj se i ngelet hatri qe po flas me ty apo jo? Jo per gjo por nuk po e caj shume koken edhe nqs i ngel.

  Jo s'i ngel. S'ka te drejte fjale se eshte me i vogel se une :p. Dhe atij si bie mendja qe ty s'te bie mendja ta siguroj :p

  4. Si ka mundesi qe nji krijese inteligjente si puna jote gjeti fene Islame? Jam shume kurioz ne ket pik.

  Flm per komplimentin si fillim. . Pastaj, ja ashtu si qindra intelektual, akademic, studiues me fame te cilet kane perqafuar ate fe.(une jam asgje para tyre) Mjafton te besh ca kerkime. Gjthss, kur une perqafova fene Islame, nuk eshte se dija shume kush e ka pranuar e kush jo xhanem. Une jam lindur nje nje familje muslimane, dhe ka ardhur sh natyrshem besimi ne kete fe. Me vone, kur fillova te lexoj e studioj vete, thjesht binda veten qe jam ne besimin e duhur. Per me teper, Feja islame nqs studiohet dhe merret ashtu dhe sic eshte vertet,eshte fe e arsyes dhe mendimit te shendoshe, e cila te nxit per ne rrugen e dijes. Une nuk besoj ne rastesine, apo se gjicka lindi nga nje shperthim aksidentalisht. Ashtu sic dhe shkenca nuk beson ne loose theories. AShtu sic cdo gje tjeter qe ka nje fillim, ka dhe nje krijues. Keshtu qe llogjika e thjesht fare me dergon se per kete macro krijim super gjigand ka nje krijues. Duke bere comparative studies ndermejt feve, besimeve te ndryshme llogjika ime me dergoi tek feja Islame. Dhe duke u rikthyer tek inteligjenca qe ke permendur: Besimi pervec anes llogjike (gje te cilen feja, ne kete rast nuk ta limiton as nuk ta fshin, perkundrazi e stimulon vazhdimisht) ka dhe ate shpirterore. Ashtu si vete njeriu qe perbehet nga materia dhe shpirti.

  Pastaj, kot per sport po them: Nqs fete jane te verteta, ateher absolutisht qe islami eshte me i pranuari. Por dhe nqs nuk eshte, por eshte ndonej fe tjeter abrahamike, Une jam prap brenda, (pasi islami i beson tgjithe librat e profetet e meparshem).
  Nqs fete, jane thjesht per larje truri dhe nuk ka asgje pas vdekjes, une prap s'po humbas gje, se asgje s'do me ndodhe. Per me teper deri sot feja qe kam besuar dhe arritjet shkencore skane kundershtuar njera tjetren . Ne fund te fundit dhe ne kete jete po bej ate qe dua, qe me ben mua te lumtur.

  5. Do te doje te jetoje "pergjithmone" nderkohe qe te gjith ata qe doje do vdisnin (nga pleqeria)? Po nqs te ndodh ky aksident ca do beje?

  Kur lexova pjesen e pare deri tek pergjithmone: Isha gati te thoja PO, pastaj kur lexova pjesen e mbetur, Pergjigja ime eshte Jo. Nqs do ndodhte ky aksident i "pamundur ":p do jetoja jeten ashtu sic do me vinte ama duke mos bere vetvrasje.(ka sh mundesi te kthehesha ne robot:@ dhe pa ndjenja) Gjthss, Mqs une besoj ne Zot, e di shume mire qe pas vdekjes ne do rifillojme nje jete tjeter e cila do jete pergjithmone.

  6. Je tip qe ndjek endrrat apo je tip qe ndjek rrymen?


  Them se jam nje tip i balancuar midis endrrave dhe realitetit. Ndjek endrrat per te cilat besoj qe mund ti arrij, dhe i kam arritur.Ka patur te tjera qe i kam lene pergjys(psh. teatrin. E ndoqa deri ne perfundim te se mesme,por para ca kohesh morra vesh per Metropol teater ne Tirane, kur te shkoj them se s'do e le pa marre pjese njeher , kot per qef) Kam dhe ca endrra ne sirtar te cilat mendoj se nuk do ndodhin, ama i ruaj, se prap them kete tjetren: Jetes nuk i dihet, ca s'ben vaki.. DMth kam nje fije shprese.
  Rrymen nuk e ndjek shume,pasi po te kisha ndjek rrymen nuk do kisha bere sh zgjedhje ndryshe nga te tjeret .
  Flm per intervisten z. Gerti!
  Ah se ku mu kujtua, lexova pergjigjet qe kishe dhene, a ka mundesi te fluturosh naj valixhe lek ktej nga une? meqe merrke kaq shume cdo dite .. haha.
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 11-05-2015 ne 07:14.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #34
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  haahahah Call,ec ketu paraqitu ne intervisten e vitit te lutem...!!

  Pershendetje Call,si jeni si keni kaluar..? Falemnesr shume qe pranuat ftesen ne emisonin tone me pytje rreth antarve vipa :p.

  po rrjeshtoj disa pyetje megjithe respektin per ju,uroj t"ju pergjigjesh..

  1-Jetoni ne apo jashte Shqiperie..nese jashte sa vite keni larg Atdheut..?
  2-Vendi qe ju pelqen me se shumti te jetoni..?
  3-Cila mendoni qe eshte mosha ideale qe te martohet nje mashkull,po nje femer?
  4-Cfare mendoni per femren shqiptare ne pergjethsi,eshte ajo pak kompleksive,,ose jo aq e lire sa duhet?
  5-Call mendon se shume goca ketu ne forum jan fansa tuaja prej shijeve tuaja artistike..?
  6-Beson ne miqesit virtuale? E nese po keni miqesi te tilla?
  7-Prej ka je Call ahahahha mos me thuaj prej Shkodrettt :p

  Kaq ishin pyetjet e mija per ju i nderum e i respektum Call..) me te mira..!!
  Hahahahaha sa kurjoze qe je maj
  Kur t hy n'pc tash baj hartim
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Soulmind Per ty....  1.Ku je tani?
  2.Sa % rendesi i jep forumit?
  3.Ku jeton Momentalisht?
  4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
  5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE pėr ty?
  6.Je zhgenjyer ndonjehere ne jetė?
  7.Ngjyra juaj e preferuar?
  8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
  te pershkruan ty me mirė?
  9.Cfarė te bene te ecesh perpara?
  10.Ca lloj muzike degjon me teper?
  11.Te pėlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar?
  12.Pershkruaj njė mbremje romatike ideale pėr ty?
  13.Kush eshte qenia me e dashur ne bote per ty?
  14.Di te patinosh mbi akull?
  15.Ne njė zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?
  16.Cila lule te pėlqen me teper?
  17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
  18.Cilin Shtet Preferoni me shume ?
  19.Sa here Genjeni ne Dite?
  20.Te Pelqen Forumi Virtual ?
   

 7. #36
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Pyetje per Monin:

  1. Kur do takohemi?
  2.Ku do takohemi?
  3.Kush do paguaje faturen?
  Keep your heels head, and standards high.

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Pyetje per Monin:

  1. Kur do takohemi? Kur te dush ti
  2.Ku do takohemi? Ku te dush ti
  3.Kush do paguaje faturen? Padiskutim TI
  Ndonje ankese?
   

 9. #38

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Soulmind Per ty....  1.Ku je tani?
  Ne zyre, duke u marre me nje terminal:@

  2.Sa % rendesi i jep forumit?
  I jap ca, se u be 3 vjet e gjys, Lol. me eshte bere si pjese e imja.

  3.Ku jeton Momentalisht?

  Singapore

  4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?

  Asnje vend nuk luan, Une qe femi kam ber pjese ne shtresen e mesme, kryesisht duke kursyer ama duke mos na munguar asgje. Dhe shkollen me burse e kam bere. Tani qe kam filluar ta marr pak veten, pasi mbarova shkollen. Nuk abuzoj ama dhe nuk kursej ne ekstrem.

  5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE pėr ty?
  Do te thote shume. Dua per ate ate c'ka dua dhe per vete. Do te thote jo vetem ta kesh afer me zemer, por ta kujtosh me cfaredo menyre, ti qendrosh prane ne situata te mira apo te keqia, ta vlersoj dhe te jemi te sinqerta.

  6.Je zhgenjyer ndonjehere ne jetė?

  Gjera sh te vogla, fatmiresisht... ne fakt ne jeten reale sinqerisht spo me kujtohet asnje zhgenjim.. U po, vec 1 here me nje mike..

  7.Ngjyra juaj e preferuar?
  Bojeqiell

  8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
  te pershkruan ty me mirė?


  Normal qe e cilter, zemergjere, dhe shume ambicioze .. Arrogante dhe mendjemadhe, them se nuk jam, dhe do Zoti s'jam vertet.

  9.Cfarė te bene te ecesh perpara?
  MOmentalisht, me jep jete buzeqeshja e vajzes,dhe fmailja qe kam krijuar me mbush me lumturi. Pastaj, ne pergjithsi une jam tip qe shoh vetem perpara,(pas shoh vetem per njerezit qe me mungojne) e dua sh progressin, arritjet dhe perher mundohem te bej dicka me te mire se dje. Nje rol kryesor luajne dhe disa objektiva qe i kam vene vetes per ti perfunduar ne nje afat kohor, ne menyre qe te arrij ate qe dua me vone... (dmth perher ka dicka qe eshte per tu perfunduar, dhe jam kurioze te di cdo me bej te eci para pas nja 5-10 vjetesh, pasi deri ne 10 vjet e kam planin shume te zene, Lol)

  10.Ca lloj muzike degjon me teper?
  s'jam ndonje njohese e mire e muzikes, por degjoj cte me pelqej, si psh alban skenderaj, adele,vedatin, passangers, sami yusuf, etj.

  11.Te pėlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar?

  Po shume.. Kam shkuar ne nja 8-9 shtete deri tani...(nder to Itali, turqi,maqedoni,singapore,tajlande,indonezi,austral i,malajzi,kuvajt)

  12.Pershkruaj njė mbremje romatike ideale pėr ty?

  Nje darke ne nje kasolle ne mal,zjarr , yjet mbi ne nga skylight e catise, ejt .. Me mungon sh dimri..

  13.Kush eshte qenia me e dashur ne bote per ty?

  VAjza, dhe mami

  14.Di te patinosh mbi akull?
  Jo

  15.Ne njė zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?
  Nqs jane mike qe i kam perzemer, nderhyj qe ti qetesoj.. (ne fund e haj une,) nqs jane mike te largeta asgje.. Ndoshta mund te cohem per pak, e i le te mbarojne.(keshtu reagoj ne pune)

  16.Cila lule te pėlqen me teper?

  Luledielli,dhe sakura(lulja e qershise)

  17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?

  Okay, yes, i am fine..

  18.Cilin Shtet Preferoni me shume ?
  Shqiperine

  19.Sa here Genjeni ne Dite?

  Rralle sh rrale, kur ndihem ngushte, Lol

  20.Te Pelqen Forumi Virtual ?

  Po , Jo aq shume sa dikur, ama prap me pelqen....

  Sa sh pyetje
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 11-05-2015 ne 11:51.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #39
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Interviste me Antaret!

  ja tani sensu....paraqitu


  1. Sa vjec Jeni?
  2. A jetoni ne Shqiperi?
  3. A jeni pesimiste?
  4. A ju duket jeta shqiptare per tu ardhur keq?
  5. Ku ndiheni me mire jashte shtetit apo ne Shqiperi ne vendlindjen tuaj??
  6. A jeni e dashuruar/e martuar/fejuar?
  7. Ku e kaloni pjesen me te madhe te kohes??
  8. Cfare windowsi perdorni 98/xp/vista/tjeter?
  9. A ju pelqen tema?
  10. Cili eshte forumi me i pelqyer nga ana juaj?
  11. Sa pike reputacion keni??

   

 11. #40
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Interviste me Antaret!

  25 vj
  Jetoj shqiperi
  Jam pesimiste por dhe e guximshme
  Shoqet e mija qe jetojne jashte,me zor presin te ikin kur vijne nshqiperi,por sidoqofte, ku eshte me e embel balta se mjalta?
  Se di skam jetuar ndonjehere jashte,por them se sdo ndihesha asnjehere plotesisht mire kudo qe te jem,do kem dicka per tu ankuar
  Nuk jam dashuruar /fejuar/martuar
  Pjesen me te madhe e kaloj ne spital
  Xp
  Forumi virtual, vetem kete njof
  Se di sa pike kam realisht,them se tek 2000,nese behet fjale per forumin
  Me pelqen sh tema,si perfundim te gjithe dalim njerez te mire
  Flm per intervisten
  Treat your self like a star!!!

 12. #41

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Sensu:
  Prshendetje Sensu

  1. Si je sot ti?
  2. Cfare te pelqen qe besh me shume ne nje dite te zakonshme?
  3. PSe ne forum shpesh shkruan si me merzi, mos ndoshta e shfrytezon forumin thjesht per pakenaqesite e dites?
  4. Ne jeten reale sipas meje je sh e ndrojtur dhe e turpshme, ama ne forum dukesh mjaft bold dhe e mprehte. S'ta perton fjalen fare. Si ecen kjo nderthurje?
  5. C'plane ke tani qe mbarove shkollen?
  6. Ku ke deshire ti besh pushimet?
  7. C'mendim ke per anetaret ketu? dhe a ke ndonje mike/mik qe mban lidhje?
  8. Ke me shume shoqeri me djemt apo vajzat?
  9. Je e lumtur me profesionin qe ke zgjedhur?
  10. CIli eshte personi me i dashur per ty?

  Pergjigje te mbara ...
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #42
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Sensu:
  Prshendetje Sensu

  1. Si je sot ti? Ja ashu...
  2. Cfare te pelqen qe besh me shume ne nje dite te zakonshme?te shof ndonje film dhe te degjoj muzike
  3. PSe ne forum shpesh shkruan si me merzi, mos ndoshta e shfrytezon forumin thjesht per pakenaqesite e dites? mendoj se eshte shume e rendesishme te kesh ku te shprehesh...qofte ky dhe nje forum,kam qene dhe jam ne nje periudhe tranzicioni
  4. Ne jeten reale sipas meje je sh e ndrojtur dhe e turpshme, ama ne forum dukesh mjaft bold dhe e mprehte. S'ta perton fjalen fare. Si ecen kjo nderthurje?une dhe kur sillem keq...e bej me ndrojtjen me te madhe
  5. C'plane ke tani qe mbarove shkollen?nuk i them...nese i realizoj do tjua them
  6. Ku ke deshire ti besh pushimet?me shoqet e mija....
  7. C'mendim ke per anetaret ketu? dhe a ke ndonje mike/mik qe mban lidhje?ka dite qe me pelqejne ,ka dite qe jo...por mendoj se kjo ska lidhje me anetaret..nqs jemi te lumtur cdo gje qe shofim na duket e bukur...po kam Hartinin mikun tim me te mire pergjithmone
  8. Ke me shume shoqeri me djemt apo vajzat?me vajzat....pergjithesisht kam fobi nga djemte
  9. Je e lumtur me profesionin qe ke zgjedhur?hic fare....se ke idene sa jam penduar...
  10. CIli eshte personi me i dashur per ty?mami...


  Pergjigje te mbara ...
  flm ...
  Treat your self like a star!!!

 14. #43

  Titulli: Interviste me Antaret!

  ARFENILLA

  1- Si eshte nje dite e perditshme e jotja..
  2- Kujt i ke ngjare qe je aq simpatike? Dhe c'do te thote bukuria e jashtme per ty? (Do sjellesh ndonje foto ne Fv ndonjeher? )
  DUke u nisur nga pika me siper, te jep pershtypjen e nje vajze sh te ngurte e te ftohte, ama kur te njeh je sh e dashur, si ecin keto te dyja paralelisht?
  3- CIlat jane fjalet qe me se miri te pershkruajne ty?
  4- Ne shoqeri, te mbetet hatri shpejt apo perher mundohesh te justifikosh tjetrin qe t'mos keqkuptoheni? Dhe a i jep mundesi tjetrit te shpejgohet? Nqs jo, a mendon shpesh se mund te jesh ti gabim?
  5-Pershkruaj burrin tend te ardhshem
  6- Di qe ke sh niper e mbesa, A kane ndonje rol ne formimin tend,Ca beni ne pergjithsi? Si ndikojne femijet tek ty?
  7- Si jane relatat e tua me librat?C' lloj gjinie preferon me shume?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Nicktjeter per shkak se kerkove pyetje te tjera pervecse "ti" dhe "ju" ,atehere u mundova te gjej disa pyetje ndryshe per ty . Mos u merzit po ishin shum

  1. Ne momentin qe linde ,cfare pe per here te pare ?
  2. Ne cfare moshe ke folur per here te pare dhe cfare ke thene ?
  3. Per cfare arsyeje do hiqje dore nga nje enderr e jotja ?
  4. Je rrahur kur ke qen femij ?
  5. E ke marr buken me gjalpe nga sheshi kur te ka rene dhe ta pastroje e ta haje prap ?
  6. Sa vjece ke qen kur ke puthur per here te pare ?
  7. Kush eshte njeriu me i dashur per ty ?
  8. Gerhet naten ?
  9. Ke pare ndonje enderr erotike ?
  10. Cfare po mendon per pyetjen me posht ?
  11. Nese do e vleresoje jeten tende deri sot nga 5-10 ,sa do i jepje ?
  12. Per cfare ke studiuar ose studion ?
  13. Si e perfytyron veten pas 5 vitesh ?
  14. Te ta bej dhe nje pyetje edhe boll se mos me shan neper dhemb ?
  15. Nese do kishe ne dore te ndryshoje boten ,nga do e nisje ?
  16. hahahahh se bera shaka nuk ka me pyetje se e mbaj fjalen . Flm per pergjigjet qe do japesh ,Falenderoj edhe vera grabocken
   

 16. #45

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  25 vj
  Jetoj shqiperi
  Jam pesimiste por dhe e guximshme
  Shoqet e mija qe jetojne jashte,me zor presin te ikin kur vijne nshqiperi,por sidoqofte, ku eshte me e embel balta se mjalta?
  Se di skam jetuar ndonjehere jashte,por them se sdo ndihesha asnjehere plotesisht mire kudo qe te jem,do kem dicka per tu ankuar
  Nuk jam dashuruar /fejuar/martuar
  Pjesen me te madhe e kaloj ne spital
  Xp
  Forumi virtual, vetem kete njof
  Se di sa pike kam realisht,them se tek 2000,nese behet fjale per forumin
  Me pelqen sh tema,si perfundim te gjithe dalim njerez te mire
  Flm per intervisten
  Interesante qeke ti...
  Go to hell!

 17. #46
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Interviste me Antaret!

  ARFENILLA

  1- Si eshte nje dite e perditshme e jotja..
  Pune , shpi, fakultet etc etc....

  2- Kujt i ke ngjare qe je aq simpatike? Dhe c'do te thote bukuria e jashtme per ty? (Do sjellesh ndonje foto ne Fv ndonjeher? )
  DUke u nisur nga pika me siper, te jep pershtypjen e nje vajze sh te ngurte e te ftohte, ama kur te njeh je sh e dashur, si ecin keto te dyja paralelisht?


  Bukuria e jashtme do thot ,,, se vlersohesh edhe nga tjeret...( e bukura eshte ushqim per syrin ) e ajo e shpirtit ka rendesi te madhe qe i jep nuanca edhe pamjes se jashtme ,(por ket te dyten, din ta vlersojn pak njerz fatkeqsisht !)ndoshta edhe do sjell nje dit nje foto ! me njerz qe me duan dhe i dua jam shum e afert ,aqe shum ju dha hapsir te me njohin qe nje dit mos ti zhgenjej ne vlersimin qe me ka dhen ..... nuk pretendoj te familjarizohem me cdo njeri qe me jepet rasti ta njohe.* e till shikohem nga ata sy...

  3- CIlat jane fjalet qe me se miri te pershkruajne ty?
  Sinqeriteti , qiltersia ,dashuria dhe vendosmeria.
  4- Ne shoqeri, te mbetet hatri shpejt apo perher mundohesh te justifikosh tjetrin qe t'mos keqkuptoheni? Dhe a i jep mundesi tjetrit te shpejgohet? Nqs jo, a mendon shpesh se mund te jesh ti gabim?
  Me shoqeri jam shum transparente ,per mua nje mike, vlen me shum se nje dijamant ! di te ruaj miqesin deri ne ate pik kur ta kuptoj qe jam bere e tepert ...... dhe ateher, per mos ta merzit me miken! un terhiqem ...
  ]5-Pershkruaj burrin tend te ardhshem
  ]I sinqert i vendosur dhe te jet i pa mvarun .
  6- Di qe ke sh niper e mbesa, A kane ndonje rol ne formimin tend,Ca beni ne pergjithsi? Si ndikojne femijet tek ty?

  Femijet ,dhe te moshurati jan keto dy kategori njerzesh qe per mua do thon shum..Koha e lir per mua eshte kur merrem me nipa e mbesa , ateher relaksohem ne max... duke harru lodhjen ,stresin dhe cdo gje qe me rrethon.( eshte e bekuar ajo familje se ka shum femije )
  7- Si jane relatat e tua me librat?C' lloj gjinie preferon me shume?

  Per mua libri eshte vet kuptimi i jetes..nuk bej dallim gjinie


  Besoj se je nda e kenaqur me pergjigjjet.
  Heren e fundit u redaktua nga Arfenilla; 13-05-2015 ne 21:44.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 18. #47
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Malisimo Shfaq Poten
  Nicktjeter per shkak se kerkove pyetje te tjera pervecse "ti" dhe "ju" ,atehere u mundova te gjej disa pyetje ndryshe per ty . Mos u merzit po ishin shum

  1. Ne momentin qe linde ,cfare pe per here te pare ?
  -Besoj nje aaaaaaaaaa te gjate e ndjekur nja iiiiiiiiiiiiiii dhe nga nje eeeeeeeeeeeeeeee
  2. Ne cfare moshe ke folur per here te pare dhe cfare ke thene ?
  Mbase kam thene ndonje llaf te piset , sepse prinderit e mbajne akoma sekret kete gje
  3. Per cfare arsyeje do hiqje dore nga nje enderr e jotja ?
  -hmmm kam hequr dore
  4. Je rrahur kur ke qen femij ?
  Yfffff nda dola keshtu
  5. E ke marr buken me gjalpe nga sheshi kur te ka rene dhe ta pastroje e ta haje prap ?
  Une buka gjalpi dhe toka jemi mish e thua
  6. Sa vjece ke qen kur ke puthur per here te pare ?
  - turp ta them po mbi 20
  7. Kush eshte njeriu me i dashur per ty ?
  -Mbesa
  8. Gerhet naten ?
  -Si derri
  9. Ke pare ndonje enderr erotike ?
  -Kush nuk i ka pare
  10. Cfare po mendon per pyetjen me posht ?
  -Me lodhe
  11. Nese do e vleresoje jeten tende deri sot nga 5-10 ,sa do i jepje ?
  -Mund te permiresoj cdo here, dmth 5
  12. Per cfare ke studiuar ose studion ?
  -shkenca politike
  13. Si e perfytyron veten pas 5 vitesh ?
  -Me ca rrudha anash buzeve me shume, qesh mjaftueshem sa te krijohen pas 5 viteve
  14. Te ta bej dhe nje pyetje edhe boll se mos me shan neper dhemb ?
  Sa te duash
  15. Nese do kishe ne dore te ndryshoje boten ,nga do e nisje ?
  Duke te vene ty bann ne fv
  16. hahahahh se bera shaka nuk ka me pyetje se e mbaj fjalen . Flm per pergjigjet qe do japesh ,Falenderoj edhe vera grabocken

  Dhe Alketen per sponsorizimin
  Vetem per hater se qenke bukurosh tiu pergjigja te githave
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #48
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Dhe Alketen per sponsorizimin
  Vetem per hater se qenke bukurosh tiu pergjigja te githave
  Me marrsh te ligat jo me ben ban mua ti Flm per pergjigjet ,kot ishin te gjitha
   

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Malisimo Shfaq Poten
  Me marrsh te ligat jo me ben ban mua ti Flm per pergjigjet ,kot ishin te gjitha
  Pavarsisht ( ) () isha ne 90% e sinqerte!!!!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pavarsisht ( ) () isha ne 90% e sinqerte!!!!
  po pra po e dija qe ai 10% genjeshter ishte tek ajo pjesa e BAN-it
   

 22. #51
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Nahh aty fola me dore ne zemer.
  E kisha tek puna e bukuroshit
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #52

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  [/B]
  Besoj se je nda e kenaqur me pergjigjjet.
  C'lidhje ka a me pelqejne apo jo, Ishin pytje per tu njohur me shume, ashtu si u bera dhe te tjereve ..(edhe pse njihemi tashme )
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #53
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Nahh aty fola me dore ne zemer.
  E kisha tek puna e bukuroshit
  Se sot e lexova kete une ,po ashtu kuptoj edhe ....
  Gjithsesi po te duash me thuaj bukurosh cdo here se nuk merzitem
   

 25. #54
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Kam nje interviste te lire.
  Kush te doje mund te pergjigjet

  1- Thone se ne jemi cf bejme kur askush nuk na sheh. Ti cf ben zakonisht, shtepi zyre etj?
  2-Nese do kishe mundesi te lindje ne X vit ose x epoke ku dhe kur do doje te kishe lindur?
  3- Me mire te pendohesh per gjerat qe ke bere apo qe ske bere?
  4- Gjeja me e mire qe ke bere per veten tende?
  5- Je tip/e i/e embel. Sa here e puthni personin qe keni afer?
  6- E falenderoni ndonjehere natyren qe edhe sot po sheh diellin?
  7- Sdo falje kur...?
  8- Je rob me imagjinate?
  9- E ndjen veten qe ke arritur ate qe ke dashur ne jete?
  Dhe 10-Ke dashururuar ndonjehere ?

  Ju flm!
   

 26. #55
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Interviste me Antaret!

  [QUOTE=Nicktjeter;707182]Kam nje interviste te lire.


  1- Thone se ne jemi cf bejme kur askush nuk na sheh. Ti cf ben zakonisht, shtepi zyre etj?
  ----Ne shtepi,lexoj, shoh ndonje emision,ndonjeher ja marr edhe kenges dhe buke e gjum . Ne zyre sjam sepse eshte ambient i perbashket ,bej punen dhe humorin, rri tashme dhe disa kohe ne fv.
  2-Nese do kishe mundesi te lindje ne X vit ose x epoke ku dhe kur do doje te kishe lindur?
  Fiks kur kam lindur dhe ne kete epoke qe kam lindur , ndjehem me fat
  3- Me mire te pendohesh per gjerat qe ke bere apo qe ske bere?
  qe skam bere sigurisht
  4- Gjeja me e mire qe ke bere per veten tende?
  Qe ja kam plotesuar gjithcka me ka kerkuar (edhe vet nga fakti qe nuk kerkon gjera te paaritshme),pervec te nje detaji qe skam mundur dot tja realizoj
  5- Je tip/e i/e embel. Sa here e puthni personin qe keni afer?
  Sjam tip i hidhur . E kam puthur pa i numeruar kur e kisha , puthja eshte si ushqim per shpirtin ne nje lidhje
  6- E falenderoni ndonjehere natyren qe edhe sot po sheh diellin?
  Cdo dite ndihem me fat qe jam zgjuar dhe pse mund te mos ket dal dielli ,falenderoj edhe shiun kur me ben shoqeri
  7- Sdo falje kur...?
  Tradhetin me koshience
  8- Je rob me imagjinate?
  ufff sa te duash
  9- E ndjen veten qe ke arritur ate qe ke dashur ne jete?
  Deri tani kam arritur mjaftueshem ,te shohim perpara
  Dhe 10-Ke dashururuar ndonjehere ?
  jam prgj disa here per kete pyetje ,se di nese ka qen e till apo ndjenje tjeter ,nuk e di sesi ndihet fiks nje i dashuruar

  FLM
   

 27. #56
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Hi Nick kisha shume deshir tė pergjigjesha ., por jom me cel.
   

 28. #57
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,453
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  102

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam nje interviste te lire.
  Kush te doje mund te pergjigjet

  1- Thone se ne jemi cf bejme kur askush nuk na sheh. Ti cf ben zakonisht, shtepi zyre etj?

  Imagjinoj.

  2-Nese do kishe mundesi te lindje ne X vit ose x epoke ku dhe kur do doje te kishe lindur?

  Viti 3000. Vendndodhja: Planeti Mars.

  3- Me mire te pendohesh per gjerat qe ke bere apo qe ske bere?

  Ying-Yang. Te dyja te bejne te pendohesh.

  4- Gjeja me e mire qe ke bere per veten tende?

  U rrujta dhe u qetha ke berberi.

  5- Je tip/e i/e embel. Sa here e puthni personin qe keni afer?

  Jam i embel por me pak krip dhe puthjet nuk i jap si buk e djath. I jap me racion, vetem se kur i jap, i jap me shume kalori. Nji puthje e imja permban 2500 kalori ditore. Kshu qe nuk duhet te hash gje mbas saj.

  6- E falenderoni ndonjehere natyren qe edhe sot po sheh diellin?

  Jo.

  7- Sdo falje kur...?

  e kam fajin vet.


  8- Je rob me imagjinate?


  Sorry Ms. Jackson? ARE YOU FOR REAL?

  9- E ndjen veten qe ke arritur ate qe ke dashur ne jete?


  Jo.

  Dhe 10-Ke dashururuar ndonjehere ?

  Po. Vetem 1 here.

  Ju flm!

  Have a nice day.
  Jarvis? Get me outta here!
   

 29. #58
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam nje interviste te lire.
  Kush te doje mund te pergjigjet

  1- Thone se ne jemi cf bejme kur askush nuk na sheh. Ti cf ben zakonisht, shtepi zyre etj?

  Une enderroj,..shikoj endrra ne hapsir,,krijoje nje balon universi ku udhtoje ne te..)

  2-Nese do kishe mundesi te lindje ne X vit ose x epoke ku dhe kur do doje te kishe lindur?
  Ne mesjete..)

  3- Me mire te pendohesh per gjerat qe ke bere apo qe ske bere?
  PEr ato qe ke bere..

  4- Gjeja me e mire qe ke bere per veten tende?
  E dashuroj e kujdes, dhe pse shpesh i bertas,i kam krijuar nje bote te lire brenda vetes ku noton.Per kete duhet te me falenderoj tere jeten e saj..

  5- Je tip/e i/e embel. Sa here e puthni personin qe keni afer?
  Po jam e embel pergjethesisht,por ka dhe raste kur duhet se sben te ruash largesin 2-3 metra nga mua..ahahha

  6- E falenderoni ndonjehere natyren qe edhe sot po sheh diellin?
  Gjithmone,cdo dite,sa here leshoj syte,,mbi natyren,ajrin,buzeqeshjet e lindjes dhe perendimit te diellit..
  Jemi shume me fat qe jemi pjese e ketij planeti.


  7- Sdo falje kur...?
  Kur falja sdo kishte kuptim..

  8- Je rob me imagjinate?
  Besoj qe po..na mban gjalle kreativiteti brenda nesh..

  9- E ndjen veten qe ke arritur ate qe ke dashur ne jete?
  Ne shume gjera te rendesishme per mua po.. ne te tjera akoma ka vend dhe pik synime,por ec me iden qe kemi kohe,dhe cdo gje ka cakun e vet kohor.Durim,,dhe cdo gje qe deshirojme arrihet deri ne nje fare pike sigurishte.

  Dhe 10-Ke dashururuar ndonjehere ?
  Po sigurisht..)

  Ju flm!
  Tung bizh me te mira..!!
   

 30. #59
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Gerti2 Shfaq Poten
  Have a nice day.
  Jarvis? Get me outta here!
  Kot u lodhe..kam nje tj interviste per ty

  1/ Kush vjedh pusetat rrugeve te Las Vegasit. 1/a Pse cdo 2 pllaka 3 mungojne
  2/ Cfare mendon kur hidhesh nga avioni ?
  3/ Kur do na ftosh tek super vila jote me pishine?
  dhe e fundit fare se e di qe te humbi durimi
  4/ Cfare deshiron te pish tek bodrumi?
   

 31. #60
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,453
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  102

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Pytje te bukra nicktjeter, shume te bukra.

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kot u lodhe..kam nje tj interviste per ty

  1/ Kush vjedh pusetat rrugeve te Las Vegasit. 1/a Pse cdo 2 pllaka 3 mungojne

  Keta turistat ose nai druvar anej nga treni besoj. Dhe ja shesin prap bashkise. Pllakat mungojne se asnji nuk eshte perfeksionist. Ne gjys te punes atij i bie celulari dhe iken ke klubi.

  2/ Cfare mendon kur hidhesh nga avioni ?


  Hmmm. Kur hidhesh nga avioni ne fillim nuk mendon shume, sepse truri eshte ne "overload" dhe nuk di te procesoje te gjith informacionin qe merr nga shqisat e trupit.
  Por, mbas disa sekondash kur fillon dhe proceson truri se cfare po ndodh eshte gje shume e bukur. Ndien zemren qe po te del nga kraharori, ndjen sesi 1 levizje e vogel dore ose kembe te ndryshon levizjen ne ajer dhe kjo gje te pelqen dhe levizjet i ben dhe me ekstreme dhe me te shpejta. Eshte gje e bukur te jesh zog dhe te biesh nga siper me 300KM ne ore.
  Pastaj kur mbaron kjo eksperience .... realiteti te duket shume i trishtueshem.

  3/ Kur do na ftosh tek super vila jote me pishine?
  Hajde qe neser dhe i gjujm realitetit me shkelm. Po sikur ta digjja dhe American Express?

  dhe e fundit fare se e di qe te humbi durimi
  4/ Cfare deshiron te pish tek bodrumi?


  Nai xhin and tonic ose nai leng pjeshke ose mango.
   

Faqja 2 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Interviste dashurie..
  Nga Giovanni ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 25-01-2015, 11:31
 2. Interviste pyetjesh per ty !!
  Nga Snow Hristina ne forum Lojra
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 18-11-2014, 12:58
 3. Intervistė me Teuta Krasniqi-n.
  Nga Erblinaa ne forum Tė fundit nga Bota e Spektaklit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 19:34
 4. Interviste ne TV, e Vecante
  Nga alfonci ne forum Humor
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 21:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •