Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 154
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Interviste me Antaret!

  Meqe shpesh flasim mbi pyetje qe kemi drejt antareve po mendoj te hap kete teme , ku ju mund ti drejtoheni nje antari specifik me te gjithe pyetjet e mudshme qe keni...sigurisht antari do zgjedh ti pergjigjet a jo...pasi ne nuk dhunojme askend!
  Pyetjet mund te mbulojne cdo fushe per te cilen ju keni interes.

  Fillojme me emisionin......

  Pershendetje te gjithve
  Ulur me mua ne studion e FV eshte Fly....nje antar goxha interesant i cili ka kaq dite qe kerkon te intervistohet ,pra eshte vetftuar.
  Fly pyetsori per ty

  Good luck

  Pyetje te pergjithshme

  1. Pershkruaj nje dite tenden fillim –mbarim
  2. Profesioni yt konsiston ku?
  3. A je I kenaqur me cfare ke arritur deri me tani?
  4. Kush jane planet e tua ne vija ne pergjitheshme?
  5. Familja jote perbehet nga sa antar?
  6. Shkollimi mendon se eshte pjese perberese e karakterit tend?
  7. Deri ne c’pike mund te arrij egoizmi yt?

  Kulturore


  8. Libri I fundit qe ke lexuar
  9. Je natyre qe lexon ?
  10. Poema q eke fiksuar dhe hera heres e reciton me veten
  11. Cfare jane per ty kenget

  PS: kaq sa per nxemje
   

 2. #121
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Hola Fly

  Tani skam ndonje pytje interesante per te bere ndaj e ke ti ne dore

  1- Pse i pershtatesh aq shume personave qe te rrethojne? (te pakten kjo me ben pershtypje ne fv)
  2-Je dhe realisht keshtu qe nese nje person se honeps ia ben te ditur ne nje menyre o tj?
  3-Sa aftesi ke te njohesh njerezit?
  4-Pse nganjehere je aq kshu i djallezuar
  5- Shqiperine e urren vetem pse ste jep sh mundesi?
  6- Ne fakt isha ne medyshje te beja nje interviste tralala apo jo , dhe vendosa qe jo, u lodhe?
  dhe 7 a mund te bej nje interviste tralala heren tj ?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #122
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Hola Fly

  Tani skam ndonje pytje interesante per te bere ndaj e ke ti ne dore

  1- Pse i pershtatesh aq shume personave qe te rrethojne? (te pakten kjo me ben pershtypje ne fv)
  2-Je dhe realisht keshtu qe nese nje person se honeps ia ben te ditur ne nje menyre o tj?
  3-Sa aftesi ke te njohesh njerezit?
  4-Pse nganjehere je aq kshu i djallezuar
  5- Shqiperine e urren vetem pse ste jep sh mundesi?
  6- Ne fakt isha ne medyshje te beja nje interviste tralala apo jo , dhe vendosa qe jo, u lodhe?
  dhe 7 a mund te bej nje interviste tralala heren tj ?
  Hello Nick

  1: Mendoj se pershtatja eshte nje lloje mbijetese dhe shpesh here nje kenaqesi per te mesuar te shoqerohesh me persona dhe karaktere te ndryshme, deri tani kam anuar tek pjesa e kenaqesise per te mesuar duke u pershtatur pasi mbijetesa ska qene e nevojshme.
  2: Nese nje person se honeps dot thjesht nuk shoqerohem me te, ndonjehere te thuash ate qe mendon behesh person negativ.
  3: Kjo eshte nje pyetje qe zakonisht themi SHUME duke ngushelluar veten se gjithmone ja dalim per ti njohur te tjeret, un perpiqem dhe shpesh here deshtoj.
  4: Jam gjithmone i djallezuar
  5: Shqiperine e dua, sistemin qe kemi se shikoj me te ardhme dhe per ato mundesi do e braktisja ne sekond.
  6: Akoma skam bere nxehmjen jo me te lodhem , jepi drejtim sa here ta japi truri per intervista.
  7: Bej, sme pengon, e shoh si menyre argetimi
   

 4. #123
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Interviste me Antaret!

  PEr Jonio.
  Pershendetje Jon!
  Ca beni si keni qene?
  Cbehet nga anet tuaja andej nga kontinenti tjeter?
  Meqe emisioni jone ,perbehet nga nje dore pyetjesh rrufe :p po ju servir disa dhe juve
  Vazhdojme --

  1-keto dite kishe ditelindjen,si ndihesh ne vitin tend te ri..?
  2-Cfare kujton me nostalgji nga jeta ne Shqiperi..?
  3- Nje kujtim nostalgjik nga jeta jote shkollore?
  4- Nje fjali ku ti pershkruan spontanisht konceptin ne lidhje me jeten;
  5-Nje nder kenget tua te preferuara?
  6-Nese do te thonim zgjidh nje femer ne Fv-per nje jave pushime -cili Nickname do ishte?
  7- C"mendon per FV- en ?
  8-Dicka te vecante sipas teje nga vendi ne te cilin jetoni?
  9-Mendoni qe nje femer/mashkull para se te martohet duhet te pakten njehere,te kete fjetur me nje te panjohur(one night stand) vetem per nje nate..?
  10-Mendoni qe ne shqiperi pargjykohen akoma femrat qe nuk jane te virgjera?
  11-Ju personalisht c"mendoni rrth ketij fenomeni?
  12-Ne cfare stadi social gjendet sot ,sipas mendimit tend shoqeria shqiptare?
  13-Tek nje karakter,femre dhe mashkulli,pelqeni dhe vlersoni me se shumti ..?
  14-Ju hahet nje sufllaqe tani ?
  15-kur jeni dashuruar per here te pare?
  16-Nje mesazh sensbilizues per formumin tone sipas jush do ishte ?
  17-Cfare shenje ishit ne oroskop?


  --Flm per pergjigjet tuaja!
  Ne momentin qe do pergjigjeni,ju perfitoni nje; birre falas, lajmeroni sekretaren time qe t"ua sjell ahhahaa

 5. #124
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Dua dhe une interviste

  Pesti do te bej nje intervist tjeter, behu gati
   

 6. #125
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Atehere Pesti fillojme me serite e reja te Sezonit te dyte

  Kjo interviste do quhet: Une, Pesti dhe Sufllaqja

  Mendo sikur po shkojme te Burger King

  1: Cfar do porosisesh per te ngrene?
  2: Po per te pire?
  3: A do me lejoje mua te fusja duart tek ushqimi jot? Te mar patate psh
  4: Me mish Derri apo Pule?
  5: Me cfar salcash i mer?
  6: Te pelqejne pikante?
  7: Do me kerkoje te braktisnim sufllaqet per pizza?
  8: Kur ke ngrene sufllaqe per here te fundit?
  9: Sa sufllaqe mund te hash ne kete moment?
  10: A do me lesh te paguaj apo do besh ate stilin alla shqiptarce ku bejm sherr kush paguan?
   

 7. #126
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  Atehere Pesti fillojme me serite e reja te Sezonit te dyte

  Kjo interviste do quhet: Une, Pesti dhe Sufllaqja

  Mendo sikur po shkojme te Burger King

  1: Cfar do porosisesh per te ngrene? Hmm ndonje chickenburger si zakonisht.

  2: Po per te pire? Coca-cola

  3: A do me lejoje mua te fusja duart tek ushqimi jot? Te mar patate psh NO, ehh ne fakt me bie gur ne zemer, por zakonisht sbej ze i le te marrin e i shaj nga brenda

  4: Me mish Derri apo Pule? Ta thashe siper

  5: Me cfar salcash i mer? Nuk me pelqejne salcat, e dua te paprekur mishin dhe patatet

  6: Te pelqejne pikante? Njehere provova ne nje restoran meksikan dhe nope, jo me pikante per mua

  7: Do me kerkoje te braktisnim sufllaqet per pizza? Patjeter, pizza eshte jete, pizza eshte dashuri

  8: Kur ke ngrene sufllaqe per here te fundit? U be kohe :/, mbase mund te them 1 vjet

  9: Sa sufllaqe mund te hash ne kete moment? Asnje se posa hengra buke, do ca gishta pule (ne fakt edhe nese do ste jap )

  10: A do me lesh te paguaj apo do besh ate stilin alla shqiptarce ku bejm sherr kush paguan? Paguaj paguaj, madje sa jemi aty shkojme dhe per nje embelsire plus dhe bileta per ne Maldivi

  I kenaqur?
   

 8. #127
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Interviste me Antaret!

  yt llupse

  do te coj tek meksikani pra
   

 9. #128
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Interviste me Antaret!

  1-Jeni tip i qet/nervoz edhe ne jeten reale ashtu sic jeni ne virtualitet?
  Ktu ndoshta nxjerr ne pah cdo gje... por live vetem me njerzit qe kam perzemer sepse per te tjeret sja vlen te humb kohe.
  2-do martoheshit me dashuri apo me shkuesi?
  O dashuri o hic... ose e qaj fare muhabetin dhe bohem lezbike
  3-kur jeni te merzitur, qani, pini alkool e cigare apo flini gjum?
  Qaj, haj sa per nje ushtri qe ka mbajt diet 1 muaj dhe pastaj flej gjum qe tme kaloj

  4-jeni te fiksuar pas pamjes saqe te qendroni gjith diten para pasqyres?
  Sjam e fiksuar fare... dikur ndoshta por sot si sot sme bie mendja fort dhe zbres me bizhame ne 4 te mjesit me ble akullore
  5-e ndini moden?
  Jo
  6-cila esht ngjyra qe ju pelqen?
  Ne vend te par vej te zezen... pastaj te verdhen dhe te kuqen
  7-do ta nderronit nenshtetesin Shqiptare, per nje vend pune m nje pag te kenaqshme?
  Po.. momentalisht kam 2 : shqiptaren dhe italjanen
  8-kur ishit n shkoll te mesme ishit vajza/djali m trendy n shkoll apo nga nxenesit qe mesonit?
  I kisha 2 dyja + isha rebele dhe asnji sme besonte qe kisha nota tmira deri kur fillova te fitoja vit per vit bursat e studimit (cit. 'Waaaaa te pash ne gazet.. si ka mundesiii ' -.-"fuck)
  9-nese shihni nje vajz,djal qe qan ne rrug i afroheni ta pyesni se cka apo jeni indiferent?
  Djal sme ka qelluar.. por vajze po. Ne autobus... nga qe sa kisha mbaru leksionet dhe isha e lir e detyrova te pinim nje kafe bashk dhe kemi kaluar gjith mbazditen bashk... shum me e bukur kur qeshte
  10-nese bota do ndryshonte cfar vendi do te donit te kishit ne shoqeri(minister, kryeminister tj...)
  Sjam tip qe ka pretendime... dhe ndoshta skam as ambice...
  me pelqen te jetoj mir ne qetsin time
  Do e shifja veten ne nje nga ato lokalet amerikane ku mblidhen bandat e motociklistave

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 10. #129
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,280
  Forca e Rrespektit
  927

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Pershendetje Nevertiti!
  Cdo gje mire ne pergjithesi.Ju andej si keni qene?Se ketu i kemi pak punet keq me kete dimrin kete vit,na ka ngelur ne dere te shtepise edhe nuk do te largohet.
  Ky pyetsori im duket me duket mua me i gjate se i anetareve te tjere,apo eshte realisht? Megjithate do te pergjigjem me kenaqesi.  1-Keto dite kishe ditelindjen,si ndihesh ne vitin tend te ri?
  Po kisha ditelindjen edhe dua te them se ndihem nje vit me i formuar,ne cdo gje qe ka lidhje me jeten sepse kot nuk thone sa te rrosh do mesosh.


  2-Cfare kujton me nostalgji nga jeta ne Shqiperi?
  Normale qe vitet e shkolles si cdo njeri,ato jane kujtime te bukura qe nuk harrohen kurre.Kujtoj pushimet e veres sepse kur isha ne Shqiperi nje muaj ose me shume do isha ne plazh.


  3- Nje kujtim nostalgjik nga jeta jote shkollore?
  Me kujtohet ndonjehere kur kam qen ne gjimnaz kur behej nderrimi i oreve,nese kalonte 5 min edhe mesuesi nuk vinte ne klase,linim te gjithe si klase oren e mesimit e shkonim ne mbremje.Mbaj mend nje here qe profesori kemi patur kujdestar klase,na ka ardhur ne mbremje edhe na tha: hajdeni ne mesim se e keni bere bajate kete pune.


  4- Nje fjali ku ti pershkruan spontanisht konceptin ne lidhje me jeten?
  Ti jeton vetem nje here ne jete,por nese e ben sic duhet,njehere eshte mjaft.


  5-Nje nder kenget tua te preferuara?
  Deep Purple - Soldier Of Fortune


  6-Nese do te thonim zgjidh nje femer ne Fv-per nje jave pushime -cili Nickname do ishte?
  Nese do pranonte Legally_Sweet,nje jave ne Cancun nuk do ishte keq. (Shpresoj mos te keqkuptohet )


  7- C"mendon per FV- en?
  Me pelqejne temat e ndryshme apo mendimet e ndryshme te anetarve qe trajtohen ne FV,por nuk kam mundesi te lexoj cdo gje,sepse jemi pak mbrapa me oren ne.Megjithate shumicen e temave edhe mendimet e anetarve i lexoj ne mbremje kur kthehem ne shtepi.Nje vend i mire per tu argetuar apo informuar me aq informacion sa percillet ketu.


  8-Dicka te vecante sipas teje nga vendi ne te cilin jetoni?
  Ketu eshte nje vend qe punohet shume,nuk eshte si e kemi pare neper filma kur ishim ne Shqiperi.Por nje gje e vecante do te thoja se eshte vendi i mundesive si ne arsim edhe ne biznes apo gjera te tjera.Nese mbaron nje shkolle ketu,rruget per te filluar nje pune te mire apo te hapesh nje biznes tendin i ke te hapura,sepse keta nuk shohin ca rrace,kombesie apo feje i perket mjafton qe te jesh i afte edhe i pergatitur per ate vend pune.


  9-Mendoni qe nje femer/mashkull para se te martohet duhet te pakten njehere,te kete fjetur me nje te panjohur(one night stand) vetem per nje nate?
  Mendoj se kjo nuk ka lidhje fare me martesen,as para se te martohen as me mbrapa pasi jane martuar.Por nese ndodh njehere nuk besoj se eshte dicka qe duhet bere tragjike edhe te fillosh te paragjykosh partnerin/partneren.Ndersa ata qe e praktikojne shpesh,me duken njerez pa nje stabilitet per nje lidhje te gjate,sepse ketu kjo gje praktikohet shpesh edhe po ti shohesh keto ciftet e reja rrijne te martuar nga 2-3 vjet edhe ndahen.


  10-Mendoni qe ne shqiperi pargjykohen akoma femrat qe nuk jane te virgjera?
  Nga nje pjese (nuk dua te cilesoj e madhe apo e vogel) meshkujsh besoj se edhe ndodh,kjo nuk ka te beje as se je nga qyteti apo je nga fshati,por me mentalitetin qe kemi ne mendje ne si Shqipetar.


  11-Ju personalisht c"mendoni rrth ketij fenomeni?
  Une nuk eshte se kam ndonje paragjykim,sepse nje mashkull qe ka shkuar me nje apo disa femra te tjera me pare,te filloje edhe te kerkoje nje femer te virgjer me duket shume absurd si veprim.Qef duam te gjithe te bejme me femra me pare,por ama kur vjen puna tek martesa e duam te virgjer.Te kerkoje ndonjeri qe eshte i virgjer edhe vet nuk eshte se e paragjykoj,por keta te tjeret qe kane fjetur me femra me pare nuk me duket e arsyeshme qe te kerkojne apo paragjykojne femren nese eshte e virgjer apo
  jo.Megjithate mendoj se edhe kjo lloj tabuje po eliminohet pak nga pak edhe ne Shqiperi sepse vite me pare as qe diskutohej fare nje fenomen i tille mbi 90% e djemve i donin te virgjera femrat qe do martoheshin.


  12-Ne cfare stadi social gjendet sot ,sipas mendimit tend shoqeria shqiptare?
  Une e dua shume Shqiperine,nuk e them kete se dua te bej si ndonje patriot,por e them se eshte vendi ku une jam formuar si njeri,jam shkolluar kam kaluar shume gjera te bukura ne femijeri edhe pse ka qen pak kohe e veshtire atehere.Ne si njerez jemi shume te zgjuar edhe inteligjenta,por me keta politikane qe kemi pasur edhe kemi,apo me ato vepra kriminale qe ndodhin cdo dite me rrezon cdo deshire per tu rikthyer pergjithmone apo per nje vizite disa javoreshe.As ka per te ndryshuar gje ne Shqiperi,sepse populli e ben politiken e vete qofte kjo e majte apo e djathte neper kafene,jo duke u ngritur edhe te kerkojne nje jete me te mire si ne cdo vend demokrat te botes.Per aq kohe sa do rrime kafeneve te diskutojme per politiken edhe nuk shkojme ne shkolle te studiojme do jemi nje shoqeri ku politika do na shkel me kembe per gjithe jeten.


  13-Tek nje karakter,femre dhe mashkulli,pelqeni dhe vlersoni me se shumti?
  Ata/ato njerez qe rrezikojne ne jete edhe nuk dorezohen kurre,ata qe jane te drejteperdejte edhe te thone cdo gje ne sy,nje respekt te vecante per njerezit e thjesht sepse keta mburravecet si duroj dot fare.


  14-Ju hahet nje sufllaqe tani ?
  Nuk besoj se ka Shqipetar ti thote jo sufllaqes,megjithate kur me shkon mendja i pregatis vet ne shpi.  15-kur jeni dashuruar per here te pare?
  Pelqime e kshu gjera adoleshence kam pasur me heret,por qe jam dashuar realisht ka qen rreth tek 20.


  16-Nje mesazh sensbilizues per formumin tone sipas jush do ishte?
  Vite me pare kam qen pjestar i nje chati qe ka pasur lidhje me kete forum,shume pjestar nga ai chat kane shkruar edhe ketu,ndoshta shkruajne akoma me nickname te tjere.Arsyeja qe u largova qe atje,ka qen nje fjalor vulgar me sharje e fyerje nga me te rendat qe nuk ta mer mendja,te perdorura keto si nga meshkuj edhe nga femra.Mesazhi qe dua te le ketu eshte: Respektoni njeri-tjetrin per aq kohe sa hyni edhe argetoheni ketu,nese keni ndonje keqkuptim me ndonje anetar,mundohuni te gjeni menyren te sqaroheni me qetesi edhe jo duke u ofenduar neper komente.Jo te gjithe jemi te zgjuar edhe shkruajme gjera interesante,por gjithesecili prej nesh ndoshta gjen ate argetimin e vet duke shkruar ketu gjera qe nuk ka mundesi ti shpreh ne vend tjeter ne jete.


  17-Cfare shenje ishit ne horoskop?
  21 Prill eshte data e pare qe fillon shenja e demit,keshtu qe i bie gaforrja.
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.

 11. #130
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Interviste per Aki.
  1-E di qe ka dale filmi me pjesen II "Lisa ne boten e cudirave"?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #131
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Interviste me Antaret!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Interviste per Aki.
  1-E di qe ka dale filmi me pjesen II "Lisa ne boten e cudirave"?
  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa......jo
  Ne fakt ktu ne kinema vjen ne 26 maj, ate po prisja , Alice through the looking glass
   

 13. #132
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kam pak pytje per Artinin.

  Art, kam lexuar diku qe kush fotografon njerezit ne foto me ngjyra ti " kap" veshjet e tyre ..ama kush ben foto bardhe e zi kap shpirtin e njerezve.
  Ti si mendon?
  2- Ndjesia qe kam per ty eshte : edhe pse person mjaft i pjekur ke nje doze menefregizmi e llogjikon sh ftohte.
  3- Ne cf pike ( mendo nje vizor psh) ve ndjenjat? 1-10? Cf vendi zene.
  4-Cfare mendimi ke krijuar per anetaret ( hudh emra )
  5- Pse ke krahet aq muskuloz?
  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 22-04-2017 ne 18:17. Arsyja: Ted Grant.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #133
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Kush do nje interviste???

  JUST ME..!

 15. #134
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam pak pytje per Artinin.

  Art, kam lexuar diku qe kush fotografon njerezit ne foto me ngjyra ti " kap" veshjet e tyre ..ama kush ben foto bardhe e zi kap shpirtin e njerezve.
  Ti si mendon?
  2- Ndjesia qe kam per ty eshte : edhe pse person mjaft i pjekur ke nje doze menefregizmi e llogjikon sh ftohte.
  3- Ne cf pike ( mendo nje vizor psh) ve ndjenjat? 1-10? Cf vendi zene.
  4-Cfare mendimi ke krijuar per anetaret ( hudh emra )
  5- Pse ke krahet aq muskuloz?
  1. Thėnie e bukur, po nuk mendoj se ėshtė e vėrtetė. Shpirtin e njerėzve mund ta kapėsh edhe me ngjyra. Fotot bardhė e zi mė pėlqejnė, po nuk jam marrė shumė me to. Synoj tė merrem nė tė ardhmen.
  2. Je e saktė nė kėtė. Unė s’jam i ftohtė, por realiteti ėshtė shumė i ftohtė.
  3. I vė tek 10-ta. Pėr disa njerėz, pa ndjenja s’bėhet asgjė. Kėtu nuk e kam fjalėn vetėm pėr ndjenjat e dashurisė, po pėr ēdo ndjenjė.
  4. Anėtarėt nė pėrgjithėsi mė duken tė mprehtė. Kurse disa duken mospėrfillės. Emra nuk po hedh...
  5. Mua mė duken normalė, jo muskulozė. Sidoqoftė jam marrė me stėrvitje, por edhe tani merrem nga pak.
   

 16. #135
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  Kush do nje interviste???
  Cfare e bene me mire: Me goje apo me shkrim?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #136
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Cfare e bene me mire: Me goje apo me shkrim?
  O kitrra'!! Hahahaha
  Po me shkrim se me goje ska mikrofon ktu ne forum

  JUST ME..!

 18. #137
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Arlea Shfaq Poten
  O kitrra'!! Hahahaha
  Po me shkrim se me goje ska mikrofon ktu ne forum
  Une veq pyeta moj se kshu intervistat me shkrim jam paksa i dobet
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #138
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Une veq pyeta moj se kshu intervistat me shkrim jam paksa i dobet

  Nuk je produktiv e??

  JUST ME..!

 20. #139
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Pershendetje pershendejte! si jeni si kaloni,,nga shpia lagjiaa? gjithe mire?
  shyqyr!

  Ja ku vijme sonte diten dreke ahhaha,me intervisten e rradhes, ku te ftuar te palajmeruar per intervisten do te kemi; Zotriajuaj!
  Me shpresen qe do na lexoje dhe pergjigjet tek kjo itnerviste,le ta "borbamdojme" me ca pytje rrufe qe ta lem top ne vend.

  Zotri..

  1-shkruani nga jasht apo brenda Shqiperis?

  2-Cila eshte nje nder frazat tuaja qe ju pelqen dhe motivon pozitivisht per jeten ..
  3-A ju pelqen jeta ne fshat..?
  4-Cfare mendoni ne nje mengjes me shi ,kur jini jashte dhe pa cader?
  5-Cili eshte vendi juaj i preferuar per te jetuar?
  6-ke nje jave pushime ne dizpozicion,,dhe nje bilet te prere per ku te duash,,ku do udhtoje? (dhe bjonde apo brune me vete? )
  7-Nje fjali per dy gjinit,ku ta pershkruani femren si joshse dhe mashkullin si fisnik,sipas jush do ishte?
  8-nje nder aktoret tuaj te preferuar?
  9-kenga shqip e preferuar?
  10-Dhe ja ku arritem ne mbyllejn e pytjeve te intervistes sone,si pytje te fundit;-thuaj nje fjali te mire dhe plot relativaaa pozitive per formunin tone

  Duke te pershendetur ,dhe me shpresen qe do pergjigjesh,sinqerisht respektivisht ,pranoni nderimet e mia! .
   

 21. #140
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Sa romantike Je ti Nevi
   

 22. #141
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Sa romantike Je ti Nevi
  haahhahah Daisy flm flm,para-pergaditi per ne emisionin vijues te kesaj silogjie intervistash ne emisionin tone.
  Ku na sjell me afer,me te informuar dhe te "dashuruar" me njeri-tjetrin..
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 28-04-2017 ne 13:12.
   

 23. #142
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  haahhahah Daisy flm flm,para-pergaditi per ne emisionin vijues te kesaj silogjie intervistash ne emisionin tone.
  Ku na sjell me afer,me te informuar dhe te "dahsuruara" me njeri-tjetrin..
  Tani me ngjave me ate doktorin Flamur Topi

  I Kam lexuar te gjitha intervistat, kshu Kam mesuar Kush eshte romantik, dinak etj etj

  Bukur bukur me pelqen kjo tema
   

 24. #143
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Pershendetje pershendejte! si jeni si kaloni,,nga shpia lagjiaa? gjithe mire?
  shyqyr!

  Ja ku vijme sonte diten dreke ahhaha,me intervisten e rradhes, ku te ftuar te palajmeruar per intervisten do te kemi; Zotriajuaj!
  Me shpresen qe do na lexoje dhe pergjigjet tek kjo itnerviste,le ta "borbamdojme" me ca pytje rrufe qe ta lem top ne vend.

  Zotri..

  1-shkruani nga jasht apo brenda Shqiperis?

  2-Cila eshte nje nder frazat tuaja qe ju pelqen dhe motivon pozitivisht per jeten ..
  3-A ju pelqen jeta ne fshat..?
  4-Cfare mendoni ne nje mengjes me shi ,kur jini jashte dhe pa cader?
  5-Cili eshte vendi juaj i preferuar per te jetuar?
  6-ke nje jave pushime ne dizpozicion,,dhe nje bilet te prere per ku te duash,,ku do udhtoje? (dhe bjonde apo brune me vete? )
  7-Nje fjali per dy gjinit,ku ta pershkruani femren si joshse dhe mashkullin si fisnik,sipas jush do ishte?
  8-nje nder aktoret tuaj te preferuar?
  9-kenga shqip e preferuar?
  10-Dhe ja ku arritem ne mbyllejn e pytjeve te intervistes sone,si pytje te fundit;-thuaj nje fjali te mire dhe plot relativaaa pozitive per formunin tone

  Duke te pershendetur ,dhe me shpresen qe do pergjigjesh,sinqerisht respektivisht ,pranoni nderimet e mia! .
  Pozitivja e forumit eshte qe ti je pjese e forumit :p

  Publicitet!
   

 25. #144
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Mos me kerkoni interviste, sepse skam ndermend te jap nje te tille

  Darius
  La vita č bella...

 26. #145
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Mos me kerkoni interviste, sepse skam ndermend te jap nje te tille

  Darius
  Jo moo!
  Pa ec iher ketu ti se e di une mua sma prish qefin ti

  JUST ME..!

 27. #146
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ka ardhur koha per intervista , te reja. Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #147
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  1).Si nisi 2019 per ty?
  2). Ke ndonje peng nga viti i shkuar?
  3).Si ke qene me shendet?
  4).Cila eshte kenga qe pershkruan ndjenjen tende emocionale ne keto momente?
  5).Cili ka qene budallalleku me i madh qe keni bere gjate jetes tuaj?
  6).Si e perkufizoni veten tuaj me nje fjale te vetme?
  7).Cfar cilesish duhet te kete partneri/ja juaj i/e ardhshme?
  Te pergjigjet kush te doje.
   

 29. #148
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  1).Si nisi 2019 per ty? Mire mendoj...shpresoj te vazhdoj keshtu deri ne fund...
  2). Ke ndonje peng nga viti i shkuar? ehh sa pengje ka njeriu ne jete hahaha...
  3).Si ke qene me shendet? pergjithsisht mire...
  4).Cila eshte kenga qe pershkruan ndjenjen tende emocionale ne keto momente? se di..nuk po me vjen ne mendje ndonje kenge tani...
  5).Cili ka qene budallalleku me i madh qe keni bere gjate jetes tuaj? hahahaha ufff kam bere plote...ndaj nuk i numeroj dot hahaha
  6).Si e perkufizoni veten tuaj me nje fjale te vetme? njeri...si gjithe te tjeret...
  7).Cfar cilesish duhet te kete partneri/ja juaj i/e ardhshme? Ato qe ka...per te hequr ca qe nuk duhet ti kete hahahaha
   

 30. #149
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Interview per vajza e detit
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 31. #150
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga SaD Shfaq Poten
  Interview per vajza e detit
  e dhash nje interviste hahahhaa nuk jap me te tillaa...edhe kesaj ju pergjigja se nuk kishte pyetje shume dmth hahahaha
   

Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Interviste dashurie..
  Nga Giovanni ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 25-01-2015, 11:31
 2. Interviste pyetjesh per ty !!
  Nga Snow Hristina ne forum Lojra
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 18-11-2014, 12:58
 3. Intervistė me Teuta Krasniqi-n.
  Nga Erblinaa ne forum Tė fundit nga Bota e Spektaklit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 19:34
 4. Interviste ne TV, e Vecante
  Nga alfonci ne forum Humor
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2009, 21:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •