Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 133
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Kafe Muhabet.!

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Meqe e rihapa temen.

  Kush eshte per noj gote vere?!

   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Degustazione-di-caffe-a-Taste-2017.jpg
  pse se kam ditur me pare qe egziston nje pune e tille.... kam gabuar ne zgjedhjen profesionale.. kjo do kishte qene puna me e pershtatur per mua!!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  20181029_184718.jpg

  ... mirč se erdhe jana , solla njč embelsire se kemi dhe antarč tč rinjč dhe ju mir se errdhet e klb.
   

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  20181029_184718.jpg

  ... mirč se erdhe jana , solla njč embelsire se kemi dhe antarč tč rinjč dhe ju mir se errdhet e klb.
  mos me thuaj qe ma solle ngaqe kam menduar nje pretendent per ty :p
  ke munguar moj..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Ku a kafja imeeee se muhabet kam me kile…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ku a kafja imeeee se muhabet kam me kile…

  trecaffč.jpg
  zgjidhe nje dr ... por pije me pare se te lexosh neper tema... dije qe je i akuzuar se ke veshur ne zi njerez... sh keq!!
  te kam pare gjithmone ne banken e mbrojtesit jo te akuzuarit :p ... gjej avv ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  trecaffč.jpg
  zgjidhe nje dr ... por pije me pare se te lexosh neper tema... dije qe je i akuzuar se ke veshur ne zi njerez... sh keq!!
  te kam pare gjithmone ne banken e mbrojtesit jo te akuzuarit :p ... gjej avv ...
  te treja I dua… Sa per akuza nuk pye une… qe baba durt…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #9
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  te treja I dua… Sa per akuza nuk pye une… qe baba durt…
  e di ate shprehjen ti.. kush shume do sh pak shterngo hahahahaha nejse kam besim ne aftesite e tua mbrojtese e akuzuse... eshe pse ke akuza te renda...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #10
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mjesi!

  Plako a je per kafe?  Na e thirr e Monin, po e pe gjekundi ktej ahahahah
   

 11. #11
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mone, o mone, doku se kafja po shikon fatin n'filgjan 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #12
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322


  janna zgjidh e merr
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  kitrra po zgjedh ate te mesit..
  si e ke nisur kete dite?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #14
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  kitrra po zgjedh ate te mesit..
  si e ke nisur kete dite?

  Une per merak. Tu shkep kafe

  Si jeni ju andej?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mjesi!

  Plako a je per kafe?  Na e thirr e Monin, po e pe gjekundi ktej ahahahah
  Ca Monin ca...Si sot java me ke aty dhe as i kafe sma jep..hajt ik mbushu

  po iki te drejtori me mire
   

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca Monin ca...Si sot java me ke aty dhe as i kafe sma jep..hajt ik mbushu

  po iki te drejtori me mire
  hahahahahaha, Te Drejtori the?!

  Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
  E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.
   

 17. #17
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha, Te Drejtori the?!

  Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
  E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.
  Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

  lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra
   

 18. #18
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

  lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra
  hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
  Po more haber prej saj, ne thuaj.
   

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
  Po more haber prej saj, ne thuaj.
  po po do lidhem me interpolin
   

 20. #20
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha, Te Drejtori the?!

  Si sot java merr trenin ekspres nga Selaniku ec Athine.
  E shijojme pak Akropolin,eshte i bukur.
  Yt PJESHKA llafazane.. vetem llafe keni…

  Shpejk kafen se ashtu a muhabeti…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #21
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Yt PJESHKA llafazane.. vetem llafe keni…

  Shpejk kafen se ashtu a muhabeti…
  Une e ti vetem,kshu romatikeishen kafen hahahahahaha.  Mos e thirr tani direkt ate grifshen Monin.
   

 22. #22
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Une e ti vetem,kshu romatikeishen kafen hahahahahaha.  Mos e thirr tani direkt ate grifshen Monin.
  Ncuk e du kete cast romantikejshen tek per tek me ty...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... kafeeeeeee se mu plas rrashta e kres .... ahahaha
   

 24. #24
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kam frike mi se mos me persekutojne ngaqe vrame ate Aristidhin hahaha

  lere se do takoj Reaa, te sqaroj e inatet e vjetra
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahha, Me vertet nga na humbi ajo goc?!
  Po more haber prej saj, ne thuaj.
  Edhe keni fytyre ju dyja te flisni per te 🤨

  Ju vrafte pafajesia juve 😋

  O gra, a keni fjete?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... kafeeeeeee se mu plas rrashta e kres .... ahahaha
  te zeze fare?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #26
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Edhe keni fytyre ju dyja te flisni per te ��

  Ju vrafte pafajesia juve ��

  O gra, a keni fjete?
  ca te fjeture kiterr.. ketu syrin sa nje filxhan per ndonje filxhan....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 27. #27
  Ka naj kafe knej parit per nė antart e ri ����
   

 28. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  te zeze fare?
  ,,, sa kohč kemi qč nihemi virtualisht ? dheeee pyet .
   

 29. #29
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Natta,

  Kafja per ty

  20181113_081652.jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  ............
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •