Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 131
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Kafe Muhabet.!

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #31
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pershendetje , nje caj me limon kush mundet se me ka ik zeri fare .....
   

 3. #32
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  E ku ka me mire se me i sherby shefes

  l23114481.jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #33
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  E ku ka me mire se me i sherby shefes

  l23114481.jpg
  uuu bofsh hajer te paste shefja
   

 5. #34
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ............
  ... ēfarč do , kafe apo ēaj ,
   

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Frank hajt pijme kai kafe e i dore mhb
   

 7. #36
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Kush qeras ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Frank...prandaj svje , ka frike
   

 9. #38
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Gjirokastriti :@
  Pi ca tdush Mon se i paskam ca hekra ne xhep
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #39
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 11. #40
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Paskeni pi kafe me nick tim mbreme paskeni bere qef.

  Pse nuk me vijne notice mua kur me permendet nick? (Mentioned)
  Duhet te jete nje menyre si model Tag-u.
   

 12. #41
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nuk funksiono ktu .... Ktu duhet me catch the moment

  Caj desha...ka?
   

 13. #42
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qenkeni tu u Tagu hahahahahahah.
  Po u le vetem.
  ditem e mire.
   

 14. #43
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca ishte ky tagu mi? Ku ha, ku pi.....

  Mos hap mos hap...
   

 15. #44
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca ishte ky tagu mi? Ku ha, ku pi.....

  Mos hap mos hap...
  Nuk ha as spi,se Wxp,se ka aktivizuar si opsion.
  E ka dergu me pushime karaibe. ahaahhahaha
   

 16. #45
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nikuuuu ec ktu ec....se na bere lemsh Neven me kte Tagun
   

 17. #46
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... ēfarč do , kafe apo ēaj ,
  kaffe kaffe.. flmm )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #47
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  20181204_141216.jpg... kafe per te gjithe
  Dangerous ku je ti ?? Pa ty e mua kjo teme mbyllet.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #48
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Jana une e dua me llokume me arra kafen… dhe turke.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #49
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Jana une e dua me llokume me arra kafen… dhe turke.
  Booo mo drejtor sa keq te kan mesuar sekretaret ty....
  Gjithesesi turke me llokuma me arra do ta bejme...
  Ps po tuke pse?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #50
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  [QUOTE=jana80;1016367]20181204_141216.jpg...
  M.mengjesi...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #51
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana mgjesi e dashur
   

 23. #52
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  20181204_141216.jpg... kafe per te gjithe
  Dangerous ku je ti ?? Pa ty e mua kjo teme mbyllet.....
  Ketu jom po nuk bčj zč kur te shoh te dera vjen kamarierja , me kafe e ujč.
   

 24. #53
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Jana ec ta pijne nje kafe te mire te bere nga dockat e tua se me ecen java mbare pastaj…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 25. #54
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Jana ec ta pijne nje kafe te mire te bere nga dockat e tua se me ecen java mbare pastaj…
  Ta di qe te ec mbar java cdo te hene ne nengjes ta sjell nje kafe ketu te kesh vetem miresi...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #55
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Mirmgjesi,gjumashet e forumit.
   

 27. #56
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Me bej nje kafe te embel Natta,meqe e hapa e para ��
  Heren e fundit u redaktua nga Abis; 11-12-2018 ne 10:21.


  🦂  🐾

 28. #57
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me bej nje kafe te embel Natta,meqe e hapa e para ��

  Nuk,jam e kualifikuar per te embelat .
  Kafen,e bej me kripe.
   

 29. #58
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten

  Nuk,jam e kualifikuar per te embelat .
  Kafen,e bej me kripe.
  kafe me krip? hahaha beje shqeto si une...ama vec krip jo
   

 30. #59
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  kafe me krip? hahaha beje shqeto si une...ama vec krip jo

  Me,mir kripe qe te rrij larg meje sesa sheqer.
   

 31. #60
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten

  Nuk,jam e kualifikuar per te embelat .
  Kafen,e bej me kripe.
  E mire beje ti se e hedh vete sheqerin :p


  🦂  🐾

Faqja 2 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •