Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 131
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Kafe Muhabet.!

  Po hap kete teme, qe te kemi nje vend ku do pijme kafe e do bejme thashetheme e llafe. :kafe:. E kuptoj qe do jete teme chi-chati, dhe shpresoj te mos e mbyllin adminat, ama edhe kafja e mengjesit ne vete eshte nje chit-chat, kshu qe shpresoj se do mirkuptohemi nga shefat :ciaoo:
  Besoj se do mirkuptohemi edhe nga anetaret, do pijme se bashku kafe e te bejme thashetheme e llafe.

  Dua kafe! :kafe: Kush do i beje sot? :gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #91
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Duket duket....zoti ju shtofte ne DRUNI-in dhe Dashnine
   

 3. #92
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
   

 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Kafee ...prezente!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #94
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  .. e ty mir se tč solli Zoti ketej se nuk mč pihet kafja pa ty.
   

 6. #95
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  .. e ty mir se tč solli Zoti ketej se nuk mč pihet kafja pa ty.
  Prit se po sjell muziken ...  Mire se te gjej
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #96
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jana ec ktu paraqit forcen se sot dua kafe me ibrik
   

 8. #97
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Jana ec ktu paraqit forcen se sot dua kafe me ibrik
  Kerkova kafe me ibrik... e me pelqej kjo..
  f2f675da4b335f9de40181d13b8e344e--mocha-coffee-chocolate-coffee.jpg
  Cme kujtove nje udhetim qe kam bere ne palestine, kishte ne rruge njerez me ibrika caj kshu bakri sh te bukur qe i shisnin trotuaresh.. nje karroc ca gota plastike do e kerkoj nje foto...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #98
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  20171227_080414.jpg
  Ja se e gjeta.....
  Aty tek plasmasi i zi mos mendo se kishte mbeturinat ishte sheqeri jo ne bustina por keshtu 1 kg , dhe menta....
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 3 Jave Me Pare ne 10:18.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #99
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une i filxhon shoh aty....aq rende qekam sa as syte sme shohin?
   

 11. #100
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  20171227_080414.jpg
  Ja se e gjeta.....
  a te lumte doraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fiks
   

 12. #101
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une i filxhon shoh aty....aq rende qekam sa as syte sme shohin?
  Set-of-6-Turkish-Arabic-Coffee-Cups.jpg... ngaterrova sherbimin moj....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #102
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Opa njehere , beni gati kardiologjine se ika per lesh
   

 14. #103
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Opa njehere , beni gati kardiologjine se ika per lesh
  Pse pikerisht kardiologjine....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #104
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Janaaaaa.
  Ka ndonje gote vere ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #105
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Screenshot_20181221-220931_Gallery.jpg

  ... fillojmč me tč kuqe se janč ditet per tč kuqe deri sa tč vijč Jana
   

 17. #106
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #107
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  .. E gezuar qofsh e QOFTE LAVDUA JESUKRISHTI. , e premtje e madhe sot., para Krishtlindjeve.
  Heren e fundit u redaktua nga dangerous; 3 Jave Me Pare ne 03:01.
   

 19. #108
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  .. E gezuar qofsh e QOFTE LAVERUAR JESUKRISHTI. , e premtje e madhe sot.
  Une e dija qe jane per Pashket keto te Premtet..qenkan edhe per Krishlindje.


  🦂  🐾

 20. #109
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Une e dija qe jane per Pashket keto te Premtet..qenkan edhe per Krishlindje.

  Le se sjan per ty keto…

  ti mėso fenė tane, ata e mėsojn tė veten, e keshtu….  // mos me komento pastaj, se isha mjaft e sqaruar me nje fjali //

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #110
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  M.mengjesi..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #111
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Ka njeri per kafe nga ky cepi??
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #112
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Ka njeri per kafe nga ky cepi??
  Erdha!

  Do vish ksajde ?

  Caj mali
  Molle te egra te ziera
  Trendafil i eger.
  Mjalt nqs e do ne vend te sheqerit.
  Bio
  bio
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #113
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Erdha!

  Do vish ksajde ?

  Caj mali
  Molle te egra te ziera
  Trendafil i eger.
  Mjalt nqs e do ne vend te sheqerit.
  Bio
  bio
  Caj...Moll te egra ?? Erdhaa
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #114
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Jana kerkon dangerous.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #115
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jannn ku je?
  Ajde!


 27. #116
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jannn ku je?
  Ajde!

  Turke moj??
  Ncncncnv
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #117
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Turke moj??
  Ncncncnv
  hahahahaha,ah tiii,se harrova.
  bujrem.


 29. #118
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahaha,ah tiii,se harrova.
  bujrem.

  Noooooo ne sfind te kuq??? Komuniste??? Haha
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #119
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Noooooo ne sfind te kuq??? Komuniste??? Haha
  Ka eshte Passioni ,a din gje ,ta therrisnim per i gote vere ate? ahahahahah

 31. #120
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Po mua pse sme flisni asnjhere?
   

Faqja 4 nga 5 I parėI parė 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •