Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 131
 1. #1
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,513
  Forca e Rrespektit
  9243

  Karikaturistet e forumit Virtual

  Atehere kjo teme funksjonon keshtu, Cdo anetar eshte i lire te krijoje vizatime, apo cfaredo cartoons per njeri tjetrin por duhet te jete ne menyre qesharake jo foto apo vizatime reale.
  Vizatimet mund te behen dhe me vizatim dore jo domosdoshmerisht ne kompjuter...


  P.s...Po shtoj edhe dicka tjeter per te gjith anataret e forumit qe sjellin karikatura ne forum, kte tem e kemi hap qe te sjellim karikatuara te idejuara nga anetaret e forumit dhe me emrat e antarve te forumistve dhe forumisteve..

  Te gjitha karikaturat qe skan lidhje me anetaret e forumit do te fshihen...E persris vetem KARIKATURAT QE KAN LIDHJE ME ANTARET E FORUMIT...
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 18-08-2013 ne 19:20.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 2. #2
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,378
  Forca e Rrespektit
  8272

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #3
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  876
  Forca e Rrespektit
  1717

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Mua mu kujta kjo batut mes Nicktjeter dhe Flowmaster

   

 4. #4
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  876
  Forca e Rrespektit
  1717

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un dhe Orkidea
  te tema fotografi nga duart tona disa komente

  Heren e fundit u redaktua nga SunLiGhT; 06-02-2013 ne 14:52.
   

 5. #5
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,515
  Forca e Rrespektit
  1286

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un me orkidean dhe SunLiGhT

   

 6. #6
  Anėtar i Respektuar fv Avatari i chika
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  1,515
  Forca e Rrespektit
  1286

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Un me orkidean bisedat e perditshme


  kjo celosjaaaa esht orkidea
   

 7. #7
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,513
  Forca e Rrespektit
  9243

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Poet c'projekt po ben?!
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga E3; 18-08-2013 ne 19:20.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,468
  Forca e Rrespektit
  2898

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  1.jpg
  2.jpg
  3.jpg
  4.jpg

  Ok ja e fshijme ket te funit ...
  Heren e fundit u redaktua nga Dying_Poet; 07-02-2013 ne 11:12.
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 9. #9
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  sec kam nje pershtypje qe kjo do behet hottest thread
   

 10. #10
  Hmm kureshtar-e? fv Avatari i Katia
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)
  Postime
  3,310
  Forca e Rrespektit
  1294

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  :-)
  Une jam endrra ne sirtar, une jam fluturimi qe gjithnje ke deshiruar...
  Jam mendimi qe te ben te vuash. Une jam guri qe bie, veshtrimi i larget, jam zjarri, akulli, uji qe rrjedh, jam lufte, paqe dhe dhimbje...
  Jam mendafsh dhe gjemba trendafili, oaz dhe shkretetire. Une jam zemer, shpirt dhe tru. Jam fjale dhe heshtje, rruge, lum dhe mal.
  Jam poezi dhe dhimbje, mekatare dhe shenjtore. Jam perendimi dhe fundi. Une jam ajo qe ty te le pa gjume...
  Une jam femer!

 11. #11
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4887

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  1.  2.
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 12. #12
  ... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,819
  Forca e Rrespektit
  2434

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Soulmind eshte e shqetesuar

  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 13. #13
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,513
  Forca e Rrespektit
  9243

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  i Preva Floket Legally

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #14
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,471
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nderroni pak karikaturat, me duket si film vizatimor, te njejtat gjithe :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 15. #15
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual
  Nicktjeter me Bombastik, gara nderkombetare e gjinive
  (Per te fituar garen, Nick u sakrifikua dhe beri nje operacion qe i siguron fitoren dhe vendin e pare e femrave ne bote- jo per gje, edhe po pati inat Bomba, prap ka me shume femra bota)
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 16. #16
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Hard Styler, mbas disa vitesh (), me nje "dhurate" nga bakllavaja qe krijon "dhjam puro"


  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 17. #17
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Takim i rendesishem midis Soulmind dhe Endrres, me ne fund e pine nje kafe ne DUBAI!

  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 18. #18
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,307
  Forca e Rrespektit
  2939

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  ahhah sa teme e bukur ...me beri te buzeqesh
  Treat your self like a star!!!

 19. #19
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  28
  Postime
  7,188
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5757

  Pe: Karikaturistet e forumit Virtual

  ahhahahaa nga keto karikatura kuptova qe jeni te gjithe llupsa XD

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 20. #20
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1307

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Hajde provoje po deshe

  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,362
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Pas nje ore e 3 dite me rradhe nxora bitstrips-in tim
  Bellushja Losti dhe Sensuu
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,362
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Evi-Dm-Ado


  P.s nese te miat ju duken ofenduese mund ti fshini
  por jane biseda te verteta keto (pavarsisht se une i deformoj pak )
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,362
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 24. #24
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nevertiti, vjehrra liberale, dhe nusja e saj e ardhshme (goca eshte hapur konkurs per nje djal ultra!!!! Sillni CV tek adresa e Nevertit!
  Nicktjeter, ty ste lejohet, mos u mundo kot)

  Heren e fundit u redaktua nga sweetzzinna; 08-02-2013 ne 21:06.
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 25. #25
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,431
  Forca e Rrespektit
  6153

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  ej ,,,ku i merrni kto programe se une do bej Manga me keto qe ti lexoni nga djathtas majtas
   

 26. #26
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Ado dhe Lover, kohen e fundit, ne Fv~
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 27. #27
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Evi me SHkodraNne, problemi i perhershem, takimi, kur do te jete takimi?!
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 28. #28
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,099
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3198

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Nje bashkebisedim miqesor, midis Poetit dhe LoSst ( i cili vazhdon te ruaj anonimatin nen gjyslyke e kasket)
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,362
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  E gjithe ne nje teme te supozuar 'Morali me se-ksin e jeten e perditshme'
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 30. #30
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4887

  Titulli: Karikaturistet e forumit Virtual

  Ilirjam duke luftuar me cdo kusht te hyj ne forum

  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •