Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 24 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 717
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Hopee ec ikim per vrap tek kjo rruga.


  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 13-10-2018 ne 13:12.
   

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ....ta falaaa zemren time,se te pata tvetmen shpresss...

   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ~Ora 7:30,Live nga ballkoni im!! S"di pse mengjesi sotshem qenka i dashurueshem!!
  Ndoshta ngaqe dritat tek cepi gonise,sjane shuar akoma,nderkohe mengjesi merr fuqine e ti te drites dalengadale!
  ~Miremengjesi all!!
   

 5. #5
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  479
  Forca e Rrespektit
  168
  Skam asgje per te te thene
   

 6. #6
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  mu ka lodh shpirti me kete historine tone: HISTORIN E SHQIPTAREVE.... veq lexoni me thellė e shihni se ku jemi?


  Na paskan shtypur hundet te huajt, ooo na paskan tradhetu edhe ca tanet…….


  Lexoni Histori edhe nese keni profesione tjera.... Lexoni & kontriboni pozitiv per Atdhe !!!

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po kam dicka, ato qe smunda ti thoja perballe, e jo nga mungesa e kurajos....por sepse e tille u paraqit situata.
  Pavaresisht emrit qe mund te kete shoqeria, miqesia, apo cfaredo qofte ....per je i vetmi person qe shpirti im e do aq fort.
  Po po ...e do dhe i jep kuptim cdo momenti qe jam me ty ....pavaresisht formes!
   

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Pasdite te kendshme per te gjithe!

   

 9. #9
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  ka njeri on.....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #10
  Po ka ......
   

 11. #11
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  479
  Forca e Rrespektit
  168
  mke prek ne tela
   

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Frozen ke dy dite qe Po na ben me fol me vete.....

  Ps Nuk e kam me frozenin e forumit po me kete qe po na detyron te veshim xhupat qe ne tetor.
   

 13. #13
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  723
  Forca e Rrespektit
  197
  Ndonjehere e meriton nje shupllake suratit vetem te rikuntohesh me ke po flet e me ke ke te besh! Kapitskove, Henver? Lol
   

 14. #14
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405
  Zana,behu aktive moj vajze se po i mungojne postimet e tua forumit


  🦂  🐾

 15. #15
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Te gjitheve

  Ejani ketu, ketu
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ...."askujt"-Por as vetes.

   

 17. #17
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  sa eshte e veshtir ti thuash dikujt (pa e cekur X): Mos genje….

  nga ndergjegjja, duhet te heshtim dhe te heshtim...... Edhe heshtja flet, e nganjeher flet me shum se fjalėt.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 18. #18
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Zana,behu aktive moj vajze se po i mungojne postimet e tua forumit
  Mos na ver ne siklet , aman : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #19
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405
  Nga pate humbur gjithe kete kohe?


  🦂  🐾

 20. #20
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  I was away
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Atij /asaj - boll i re pishmanit , bere like apo disslike lere mos e hiq,
   

 22. #22
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Duku, Mone duku sa me shpesh 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #23
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kitrres - qe sot ktu me ke.....ska mo mungesa
   

 24. #24
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405
  Miremengjesi


  🦂  🐾

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pa adrese........ Ishe, je , do jesh i vetmi person qe ke shenjuar cdo minute te jetes sime....

  Por kujdes , prepotenca nuk duhet te jete haraci qe duhet te japesh!
   

 26. #26
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Mirmgjes o jetė .
   

 27. #27
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 28. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,765
  Forca e Rrespektit
  4532
  Admin !

  Do na biesh ndonje shishe whiskey original ??
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ndonjehere fati eshte si nje stuhi e vogel rere qe fryn ne drejtime te ndryshme. Ti ndryshon drejtimin por stuhia e reres te ndjek. Kthehesh perseri, por stuhia te pershtatet. Vazhdimisht e vazhdimisht e provon kete, si disa valle ogurzeza me vdekjen pak para agimit. Pse? Sepse kjo stuhi nuk eshte dicka qe shpertheu nga larg, dicka qe nuk ka te beje me ty. Kjo stuhi je ti. Dicka brenda teje. Keshtu, gjithe sa mund te besh eshte ti jepesh asaj, te hysh drejt e brenda stuhise, duke mbyllur syte dhe duke mbyllur deri dhe veshet e tu ne menyre qe rera te mos hyje brenda, dhe vazhdo ec neper stuhi, hap pas hapi. Aty nuk ka diell, nuk ka hene, asnje drejtim, nuk ka sens kohe. Vetem rere te holle te bardhe qe vorbullon ne qiell si kocka te bera pluhur. Kjo eshte lloji i stuhise se reres qe ti duhet te imagjinosh.
  Dhe ti vertet do te kalosh permes kesaj stuhie te dhunshme, metafizike, simbolike. Pa marre parasysh sa metafizike apo simbolike ajo mund te jete, nuk ka asnje gabim per kete: ajo do te prese mishin sa njemije brisqe rroje. Njerezit do te pine gjakun atje dhe ti do te pish gjak gjithashtu. Gjak te nxehte e te kuq. Do ta kesh ate gjak nder duart e tua, gjakun tend dhe gjakun e te tjereve.
  Dhe kur dikur stuhia te mbaroje nuk do te mbash mend se si ti kalove permes saj, se si arrite te mbijetosh. Ne fakt ti as do te jesh i sigurt nese stuhia mbaroi. Por nje gje eshte e sigurt. Kur te kesh dale nga stuhia ti nuk do te jesh me i njejti person i cili ecte neper te. Kjo eshte ajo se perse kjo stuhi eshte mbi te gjitha...

  (Franz Kafka)  Kur fuqia e shkrimit kalon nje jete te tere njerzore,ne pak rrjeshta.
  Ngelet i pakrahasueshem.
   

 30. #30
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,987
  Forca e Rrespektit
  6241
  Po, Zhduku!!!
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

Faqja 1 nga 24 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •