Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 21 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 616
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #271
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Piplla do vini apo te ikim..
  Ku doonnn me ik?!
   

 3. #272
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca bere mire?
   

 4. #273
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,013
  Forca e Rrespektit
  905
  Nėse doni tė keni njė dashnor te zjarrt e pasionant ateher martohuni me njė Shigjetar.
  Nėse doni te keni njė mashkull melankolik e te embel ateher martohuni me njė Peshk.
  Nėse doni te keni njė mashkull egoist,menefregist e acarus ateher martohuni me njė Luan.
  Kohet e fundit kane filuar tii marr per zemer meshkujt e Shigjetarit .
   

 5. #274
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Vetes tim..qe sa e sa here te mos voziti shpejt po kot🧐
  Edhe pse nuk ishte ndonje demtim i madh ,prap mu prish qefi.. nje gervishje e vogel makines te merzit.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #275
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Vetes tim..qe sa e sa here te mos voziti shpejt po kot��
  Edhe pse nuk ishte ndonje demtim i madh ,prap mu prish qefi.. nje gervishje e vogel makines te merzit.
  Uuu Sa mire,ke makine tenden dhe din ti japesh?
  Bravo! E gezofsh makinen dhe me kujdese rrugve,se mos del noj djal i mire e te merr mendjen. hahahahahaha
   

 7. #276
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Uuu Sa mire,ke makine tenden dhe din ti japesh?
  Bravo! E gezofsh makinen dhe me kujdese rrugve,se mos del noj djal i mire e te merr mendjen. hahahahahaha
  Jo moj se qysh voziti un kam frik te nesermen shkrujn gazetat ��pastaj sikur keq e mbyti nje vajz nje djal..sikur nuk jeni mesu me lajme tilla��

  Flm Nevi��
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 8. #277
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kulit....dil cik ka historia te lutmi shume, boll u haperdave neper tema me lojna
   

 9. #278
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Stop playing games with my heart na na na
   

 10. #279
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Stop playing games with my heart na na na
  Kushhh po luan me shpirtin tend te kalter?
   

 11. #280
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kushhh po luan me shpirtin tend te kalter?
  Henveri
   

 12. #281
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Henveri
  hahahahahahahahahahaha.
  Ec ketu oj dashuri ti,e lere ate.

   

 13. #282
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahahahahahaha.
  Ec ketu oj dashuri ti,e lere ate.  Eedha aman mos me sha me
   

 14. #283
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje nder kenget qe ka mbi nje muaj qe me shoqeron cdo mengjes ,plot ritem dhe energji.
  Tek marre qetesisht ne ajrin e ftohte ,rruget e Athines ne kembe per ne pune.
  Gjithnje ne valet e radios. 106.2 )


   

 15. #284
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,013
  Forca e Rrespektit
  905
  O dashni,dashnia ime ku je ?
   

 16. #285
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Vajzas se dallgeve.....kete muaj pres nje krijim nga ti.....Nuk pres jo, vetem PO
   

 17. #286
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Vajzas se dallgeve.....kete muaj pres nje krijim nga ti.....Nuk pres jo, vetem PO
  hahahahahhaa gjysma e se keqes qe nuk me quajte sirena

  po si te jem me frymezimin se di...se me hope jam edhe une...me 3 fazor dmth
   

 18. #287
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahahhaa gjysma e se keqes qe nuk me quajte sirena

  po si te jem me frymezimin se di...se me hope jam edhe une...me 3 fazor dmth
  Ke 15 dite kohe, leri justifikimet tani.....
  Teme te lire e ke , kshuqe shkruaj cte te vij per mbare
   

 19. #288
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  do perpiqem...nese me vjen dicka per te shkruar pse jo...se nuk jane me suste keto pune moj moter hahaha...duan kohe...duan frymezim...ehh jane si te thuash me momente...une realisht kam disa kohe qe jam pa frymezim...se di pse...dhe nuk eshte munges kohe...mos deshire me shume...
   

 20. #289
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  do perpiqem...nese me vjen dicka per te shkruar pse jo...se nuk jane me suste keto pune moj moter hahaha...duan kohe...duan frymezim...ehh jane si te thuash me momente...une realisht kam disa kohe qe jam pa frymezim...se di pse...dhe nuk eshte munges kohe...mos deshire me shume...
  Epo do bej thirrje tek antaret, te ofrohet ndonjeri te te zgjoj emocione dhe per pasoje edhe frymezim gaahahahahha

  Mos e zhvat shpirtin keshtu..... rremo rremo...
   

 21. #290
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  A ma ka pa kush Loyalty-n??

  Ketrushi me ben like te muzika.
  E di Loyalty kete xho ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 22. #291
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Passion : Do kem nderin te kem ndonje krijim nga ti kete muaj??? Kshu kot si per sefte??
   

 23. #292
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Une i kam me pasion shefe

  Kam frike se shkel ne derrase te kalbur e s'me shkon per hije
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #293
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Epo do bej thirrje tek antaret, te ofrohet ndonjeri te te zgjoj emocione dhe per pasoje edhe frymezim gaahahahahha

  Mos e zhvat shpirtin keshtu..... rremo rremo...
  hahahahahhaha jo tu befsha me mire jo...se keta edhe ato pak fije frymezimi qe mund te kesh ti heqin fare hahahahaha
   

 25. #294
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Une i kam me pasion shefe

  Kam frike se shkel ne derrase te kalbur e s'me shkon per hije
  Behu guximtar, ende me keto ti....me keq se je djeg sdo digjesh
  Nga ai guximi i munguar , me humbe ose sme pate dmth

  Seriozisht Passion....po pres une
   

 26. #295
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mone,

  Per cfare kemi me i ndrydhe shpyrtat kete muaj?

  Se jam te mbreh kalemin 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 27. #296
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Mone,

  Per cfare kemi me i ndrydhe shpyrtat kete muaj?

  Se jam te mbreh kalemin ��
  Teme te lire...cte te doje kokordhoku qejfit
   

 28. #297
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Teme te lire...cte te doje kokordhoku qejfit
  Rrofsh.

  Per fund vit eshte e nevojshme nje hapje nga gjitha anet. Vraponi gra e burra nxirrni sheshit 😉 ndrydhjet
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #298
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ndodh shpesh qe netet rrine zgjuar,hena i shoqeron , yjet zhvishen . Eshte ky momenti kur vargjet e poetve derdhen,gota e veres qendron perballe oxhakut te kuqerremt. Piktura ne mure behet me e kuqe , muret marrin avuj jete,fletet shfletohen rrembimthi mbledhin neper germezime mijera shpirtra njerzor, nga renkimet e frymes dallojne nese jane te lumtur apo te trishtuar.Kur netet qendrojne zgjuar.
   

 30. #299
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,013
  Forca e Rrespektit
  905
  I dashur dimer.
  Je stine e i cuditshme.
  Te fal ngrohtesi ne shpirt, te ben ta duash jeten.
  Te dhuron emocione qe nuk pershkruhen dot.
  Te dua shume.
   

 31. #300
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  O Admin!

  Kur te vish(ne forum) do me sjellesh nje shishe wiskey,ta kthej me hoje blete borxhin?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 10 nga 21 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •