Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 19 nga 20 I parėI parė ... 91011121314151617181920 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 541 ne 570 nga 587
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #541
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  E nese koha shuhet,ti mos i frikso.
  E nese ditet ngjyrosen gri,mos u trishto.
  E nese bota te mbyll dyert,ti mos vrapo.
  Bota eshte e cmendur,ta kam thene me mijera here!!
  Por ne jo)


 3. #542
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Sytė e tu kafė janė gjėja mė e ėmbėl qė kam parė nė jetėn time.
   

 4. #543
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  E nese koha shuhet,ti mos i frikso.
  E nese ditet ngjyrosen gri,mos u trishto.
  E nese bota te mbyll dyert,ti mos vrapo.
  Bota eshte e cmendur,ta kam thene me mijera here!!
  Por ne jo)

  #me2
   

 5. #544
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 6. #545
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Tu thafshin gishtat nese i shkruan ndonje tjetre
   

 7. #546
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ku vajti....dashuria?
  Kush erdhi....cmenduria
   

 8. #547
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  #me2
  hahahahahahahaha I love you. 9. #548
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Rildi.S edhe une te dua shume
   

 10. #549
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Epo njehere qe jemi icik me nge bosh forumi......
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #550
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  Edhe sikur te jem tallur rende ne kete jete ,,,nk largohem nga ti i panjohuri i radhes,,,

  do jem aty si gjethe vjeshte qe shkelet si skelet i dikujt qe u largua nga kjo bote


  pa humbje pa fitore por me ty karshi
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 12. #551
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qofshin lavedruar te gjithe zotat e tokes e te qiellitt.. ahahahahhahahaha.
  Qe me ne fund une u ula dhe po pushoj.

 13. #552
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Edhe durimi e ka nje kufi.
  Ndoshta eshte me mire te mos duroj me.
   

 14. #553
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahahaha I love you.


  #me2
   

 15. #554
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  ik mor vlla shif punet e tuja kto jan punet e zotit
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 16. #555
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Pse i lendon tjert me fjal!!po me e mir nje fjal e mir te ja thuash e jo ti lendosh me diqka se nuk eshte ne doren e njeriut....mos harro njeri perfekt nuk ka.Nuk te vret pak ndergjegjja?!
  Heren e fundit u redaktua nga Arfenilla; 3 Dite me Pare ne 22:14.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #556
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ajt se ma mirė do bėhet.
   

 18. #557
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  UUu c"dashuriii!! Per veten e kam.


 19. #558
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  I dashur.
  Nese do te shikoje shpirtin tend ne pasqyre do te tmerroheshe.
   

 20. #559
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Po i them violinist dhe land qe e fshiva une postimet e juaja...
  Nuk ishin te hijesheme !!
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 3 Dite me Pare ne 22:11.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #560
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ~~Kur dielli i buzeqesh qiellit,une te buzeqesh ty.
  Kur era fryne neper pemet e zhveshura,une me puthje ujis ty.
  Kur ditet perqafojne njera-tjetren, qe te lidhin zengjirin kundra shuarjes tyre.
  Une gjendem ne perqafimin tend ,si i vetmi zengjir mes ne te dy )

  ...neper caste eci e vetuar,pastaj shkrihem ne nje hap me ty, kuptoj se gjithnje te DUa ,dhe me ndihmon te mos humbem ne marrezi
 22. #561
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Disa njerez duhet ta shohin kte foto
   

 23. #562
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Mbeses time se sot mbush 6 vjet...❤️

  Edhe pse je larg te kam shum xhan������u befsh njeri me karakter e u rritsh pran atyre se te duan.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 24. #563
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Mbeses time se sot mbush 6 vjet...❤️

  Edhe pse je larg te kam shum xhan������u befsh njeri me karakter e u rritsh pran atyre se te duan.
  Dhe 100 tu befte mbesa Arfe! )

 25. #564
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  I lutem zotit vetem per nje gje......mend fal o zot mend, se b*** kane edhe kafshet!
  Flm per kohen
   

 26. #565
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Mirmengjes dhe jave te mbare per te gjithe!!!...
   

 27. #566
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Sa keq qe nuk di te pikturoj
  moongirl1.jpg
   

 28. #567
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  mirmengjes te gjitheve!...uroj dite plote diell...

  se di pse e dua diellin kaq shume...ndoshta sepse tani ne dimer del rrall...dhe kur vjen...duket sikur na dhuron shume ngrohtesi....
   

 29. #568
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Just one last breath.......

   

 30. #569
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Ajo ishte si universi.
  E adhuronte te zezen.
  Shpenzonte shume kohe vetem.
  Ishte dicka e pazbuluar ndonjehere.
  Femrat e tilla ekzistojne
   

 31. #570
  Poezi e shkruar nga Dritėro Agolli.

  E shkuara ka ēaste dhe orė tė hidhura, mos ma kujto
  pėr shembull, mė pe me duar tė lidhura, mos ma kujto!

  Pėr shembull, mė pe nė rruge tė pire, mos ma kujto,
  Tė pirė e tė humbur, tė sharė e tė grirė, mos ma kujto!

  Pėr shembull, mė rrahėn dy-tre vagabondė, mos ma kujto,
  Tek shihja njė grerėz tek rrinte mbi gonxhe, mos ma kujto!

  Pėr shembull, pėsova diku njė disfate, mos ma kujto,
  Dhe gjumi s’mė zinte me ditė e me natė, mos ma kujto!

  Pėr shembull, mė pe duke ecur e qarė, mos ma kujto,
  Mbėshtetur pas murit me zemėr tė vrarė, mos ma kujto!

  Pėr shembull, me pe duke ngrėnė e genjyer, mos ma kujto,
  Tė prishur, tė shturur, tė rėnė e tė thyer, mos ma kujto!

  Pėr shembull, nė shtrat s’u bėra pėr burrė, mos ma kujto,
  I turpshėm i drodha si qengj nėn lėkurė, mos ma kujto!

  E shkuara ka orė dhe ēaste tė hidhura, mos ma kujto,
  Ka drojtje dhe heshtje kur lipsen tė thirrura, mos ma kujto!
   

Faqja 19 nga 20 I parėI parė ... 91011121314151617181920 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •