Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 20 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 587
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #31
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Po, Zhduku!!!
  E sheh ajo ket shkrim!?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #32
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  E sheh ajo ket shkrim!?
  Po.................
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 4. #33
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Po.................
  Dhe nuk te vjen keq ti thuash ne kete menyr?!!aqe pak ka vler tani tek ti sa te perfundon me nje fjal zhduku!?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 5. #34
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Oraaaa 2 e nates dhe moooj
  Tak e Tuk te deraaaaa....
   

 6. #35
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  .... e prap sme ze gjumi.... :/
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #36
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Janaaa!


  Do kafe??
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #37
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  E sheh ajo ket shkrim!?
  Shenoje ne ditar ti tani

  Ku e di ti,ne eshte ajo,ose ai ??
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #38
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Shenoje ne ditar ti tani

  Ku e di ti,ne eshte ajo,ose ai ??
  Po ty cfar te intereson pra???ke frik se nuk do sjelli foto vajzat dhe dot mbetesh ne merak apo cfar te mundon?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 10. #39
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Zanes: mo me bej dislike se kam zemren e dobet dhe me ben dem nga melcia….
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nuk kam dike,ti them dicka. hahahahahahaa
   

 12. #41
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Zanes: mo me bej dislike se kam zemren e dobet dhe me ben dem nga melcia….
  Ec te une te bej like and thanks. .
  Te kam thene njemije here mos u merr lart e poshte,nuk degjon.
   

 13. #42
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ec te une te bej like and thanks. .
  Te kam thene njemije here mos u merr lart e poshte,nuk degjon.
  ty perqafime virtuale plot di cope per liken dhe thankjun…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 14. #43
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  ty perqafime virtuale plot di cope per liken dhe thankjun…
  Qofsh bekuar ore cun, robi perendise kishe pas qene.
  Nje po le per mjes ,nje po marre tani darke ,perqafim ahahahahahhahahahaha
   

 15. #44
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Qofsh bekuar ore cun, robi perendise kishe pas qene.
  Nje po le per mjes ,nje po marre tani darke ,perqafim ahahahahahhahahahaha
  si te dush e si ta kesh… kaq qe muncia. po deshe pyt Monin…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #45
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kur nata nis vallzon neper shpirtrat e trazuar,yjet vezullojne ne humbetiren e universit.
  Shpirtrat fillojne zhvishen neper endrra, nudo mbi tavolinen e trurit, pine nga nje gote vere te kuqe.
  Gjenden mes gjygjit dhe deshires se nates qe ti perpije, agimit qe zvarritet ne pritje te nje deshire te vobekt dimerore.)  Goodnight all njerez te mire!! )
   

 17. #46
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Vetes....mjaft me!
   

 18. #47
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Plak gjufurak si je?
   

 19. #48
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  ...forumistėve qė jetojnė nė ose pranė Gjeneves: A jeni pėr njė kafe? Mos u tutni se e ofroj unė

  Grand Hotel Kempinski.

  Darius
  La vita č bella...

 20. #49
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  E kam degjuar mbi 4 here sot,tek ecja rrugeve te Athines!
  PEr veten.

   

 21. #50
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Graries forumore,

  Paskeni fjete me pulat sonte 😜
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #51
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  E hapa une deren sot

  Miremengjesi njerez!


  🦂  🐾

 23. #52
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Vetes mos guxo te dalesh nga krevati se a ftohte jashte....
  Google “ ej boss, it’s time to go at work”.....
   

 24. #53
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Zgjohuni,forumistė


  🦂  🐾

 25. #54
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Zgjohuni,forumistė
  Seriozisht Abisi,si ka zene gjumi dimror keshtu.
  thame qe kaloj vera do dalin pranvere. ahahahahahhaha.
  Keta nga dimri ne dimer.
   

 26. #55
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Seriozisht Abisi,si ka zene gjumi dimror keshtu.
  thame qe kaloj vera do dalin pranvere. ahahahahahhaha.
  Keta nga dimri ne dimer.
  E pra,kane rene ne letargji


  🦂  🐾

 27. #56
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Forumist tė dashur, jo mė patjetėr duhet tė ju pėlqej ky postim, ama mos u bani kishe nuk e keni pa.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #57
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Po! Me ka marre shume malli bir" i nenes!Nuk shtyhet pa ty!
   

 29. #58
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Besimi dhe kacurelat nuk bejne shtepi te mire bashke, egoja mund te guxhulitet dhe ne mungesen e tyre...
   

 30. #59
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  dangerous je per kafe??
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 31. #60
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Janaaa!


  Do kafe??
  poooooooooooo ........
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 2 nga 20 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •