Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 20 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 587
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #61
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  jona je shume e mire
   

 3. #62
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  jona je shume e mire
  a mund ta bej jana e ta marr une kete kompliment :*
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #63
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  a mund ta bej jana e ta marr une kete kompliment :*
  sory
  per ju e kisha
  take it
   

 5. #64
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  sory
  per ju e kisha
  take it
  flm bukuroshe me copeza qielli qe shkelqejne drite ...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #65
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Arfes; A kam foto kete muaji?!
   

 7. #66
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  dangerous je per kafe??
  ... čshtč njč nder tč mč ftojč mč e mira nder tč mirat e fv, tč pi kafe .
   

 8. #67
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... čshtč njč nder tč mč ftojč mč e mira nder tč mirat e fv, tč pi kafe .
  pasi mbere te skuqem a me le edhe te perqafoj per shpirtin qe ke!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #68
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ...shpejto se u nis posta ...
   

 10. #69
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Neve, si jeni andej nga Greqia?

  Angelica, mos t'ka ngacmu kush ty 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 11. #70
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107
  Patjeter i jepet vleresimi dikujt qe se njeh se sa dikujt qe ke kaluar nhe jete ..me te .. tragjikja nuk eshte perulja se sa arsyeja pse valle ty ,, qe cdo gje bere sic duhej ...
   

 12. #71
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Neve, si jeni andej nga Greqia?

  Angelica, mos t'ka ngacmu kush ty ��
  do kene kohe te veshtira kush jeton ne gr keto kohe.. apo sjane edhe rraciste!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #72
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Flm RENEA !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 14. #73
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Neve, si jeni andej nga Greqia?

  Angelica, mos t'ka ngacmu kush ty ��
  Mire plako jemi,mire!
  Angelicen sdi nga e kemi,dhe si e kemi.
   

 15. #74
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Kam!

  Po i them Lauloylty si e ka se i'a kam harru nicknamen e saj.

  Do vish,se do harroet hisstoria e Hasan-po,,,,,dhes!
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #75
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Uauuuu kjo eshte artiste ne kuptimin e plot te fjales.
  Askujt ne vecanti,Per kuj ti pelqeje kjo kengtare.

   

 17. #76
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Thirrje publike per:

  Veton
  Kitrra123
  Soulmind
  Nevertiti
  Jana80
  Nicktjeter
  Drejtori


  Urgjent krijimet tuaja per muajin nentor....se plasi peshku
   

 18. #77
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Thirrje publike per:

  Veton
  Kitrra123
  Soulmind
  Nevertiti
  Jana80
  Nicktjeter
  Drejtori


  Urgjent krijimet tuaja per muajin nentor....se plasi peshku
  A kemi me shkru per 28 nentorin a per Luften Ancional Clyrymtare 😉

  Apo per nonje partizane buzekuqe 😚
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #78
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A kemi me shkru per 28 nentorin a per Luften Ancional Clyrymtare ��

  Apo per nonje partizane buzekuqe ��
  Per secilen tematike nga nje permbledhje....
   

 20. #79
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Per secilen tematike nga nje permbledhje....
  Ta shofim nonje tematike me acar. Kshu tu ec krrap-krrup ne qetesi nate 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #80
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  PEr qejfin dhe relaksin e veshve te mi. )

   

 22. #81
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ....) Le te mundohemi te kemi nje te tille,per ta pas duhet nje perpjekje bisede dhe bashkpunimi me veten ne thellesi cdo dite.

   

 23. #82
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Nevit: ate kafen ende sma ofrove!
   

 24. #83
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Nevit: ate kafen ende sma ofrove!
  ty kafe ,lule dhe dashniii hahahahahaha.
  Ec pije shpejt.

   

 25. #84
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ty kafe ,lule dhe dashniii hahahahahaha.
  Ec pije shpejt.

  Mos me.nxitoooo se me pervelove gjuhen
  Ti te jep nje kafe e ta ngec ne gryke
   

 26. #85
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 27. #86
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  Admine, me ndihmoni ta fshi kete llogari
   

 28. #87
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Admine, me ndihmoni ta fshi kete llogari
  Pse do ta fshish?
   

 29. #88
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Sa ditė e bukur .
   

 30. #89
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Oj Nicke, oj qyqe, ku mje fsheh
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 31. #90
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Admine, me ndihmoni ta fshi kete llogari
  E dashur Frozen,llogaria nuk fshihet per asnje user apo antar/e. Kjo me rregullore te forumit.
  Por nese sduam me te futemi ,thjesht nuk logohemi.

  Por ti bukuroshe pse do me ik?

  Ajt mos na ler vetem ktej tani, Perqafime.
   

Faqja 3 nga 20 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •