Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 20 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 587
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #91
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Sa ditė e bukur .

  me ty motrushe, cdo gje eshte me e bukur…...... edhe ne forum.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 3. #92
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Anonimeve,

  Dukuni se u ngrite nen hije 😁
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  njerez sot me kan lexuar letrat... ato tipiket napoletane..
  isha rob i mire e kisha vetem fat hahaha ah po 23..5..77.. dhe 5 me e loz tha .. hahahaha per siguri tha ne te gjitha lpjrat hahaha
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #94
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Nena te pret bir per dite e nate!
   

 6. #95
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Admine, me ndihmoni ta fshi kete llogari
  Frozen nuk di cili eshte shkaku , por nese nuk deshiron ta perdoresh , je e lire ta besh dhe te hapesh nje te ri.....

  Per tu larguar ste lejojme , ktu paraqit forcen
   

 7. #96
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Frozen nuk di cili eshte shkaku , por nese nuk deshiron ta perdoresh , je e lire ta besh dhe te hapesh nje te ri.....

  Per tu larguar ste lejojme , ktu paraqit forcen
  A vi edhe un tė ti a
   

 8. #97
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  A vi edhe un tė ti a
  Ti mos ik e ne rregull je , o quk a ke kap nai krap?
   

 9. #98
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ti mos ik e ne rregull je , o quk a ke kap nai krap?
  Ruju se edhe njals i baj zbor :p
   

 10. #99
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Marakli^Krapit Shfaq Poten
  Ruju se edhe njals i baj zbor :p
  hahahahaha , me ca i gjuan zakonisht?
   

 11. #100
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  me ty motrushe, cdo gje eshte me e bukur…...... edhe ne forum.
  Tė pėrshėndes nga larg e dashur .
   

 12. #101
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Per te gjitha keto vite. )

   

 13. #102
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 14. #103
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Miremengjes!
  Ju uroj fundjave te bukur


  🦂  🐾

 15. #104
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mjesi all njerez te perendise!

   

 16. #105
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mjesi all njerez te perendise!

  Qengji i mire i thithe dy nana 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #106
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Qengji i mire i thithe dy nana ��
  Sidomos ky , edhe dhit,se le me delet. hahahahahah
   

 18. #107
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Sidomos ky , edhe dhit,se le me delet. hahahahahah
  A eshte qingje 😋 a qingj ?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #108
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A eshte qingje �� a qingj ?
  ah ate se di hahahahahahaha.
   

 20. #109
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ka shtet e kalu shtetit.
   

 21. #110
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  I them Nates : Je shume e mire !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 22. #111
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  njerez sot me kan lexuar letrat... ato tipiket napoletane..
  isha rob i mire e kisha vetem fat hahaha ah po 23..5..77.. dhe 5 me e loz tha .. hahahaha per siguri tha ne te gjitha lpjrat hahaha
  po rimarr shenimin.. me tha nese do kishe loz 2.. 3.. 5 .. do kishe bere terna hahahagagaga ce humba kete rast!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #112
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mjesi all njerez te perendise!

  qyqja nev sa i shpifur qenka... mire se artificial .. po edhe ne art i paskan stampuar ate buzeqeshjen maske.....
  cthoni ju qe pi dy nena e te tjera rraca... ky tremb korbat...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #113
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  qyqja nev sa i shpifur qenka... mire se artificial .. po edhe ne art i paskan stampuar ate buzeqeshjen maske.....
  cthoni ju qe pi dy nena e te tjera rraca... ky tremb korbat...
  sja vura re aq shume hollsite,por me kujtoj tamam qingjat qe sapo kane lindur. Ndaj me pelqej shume.
   

 25. #114
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Nevit: do me besh nje bakllava per vit te ri?
   

 26. #115
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Nevit: do me besh nje bakllava per vit te ri?
  Nevi sdi me i ba vete shpi.

  A do me te bo petulla? ahahhahaha
  Ato i qaje.
   

 27. #116
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nevi sdi me i ba vete shpi.

  A do me te bo petulla? ahahhahaha
  Ato i qaje.
  petulla me molle brenda si i bente gjyshja ime???
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #117
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  petulla me molle brenda si i bente gjyshja ime???
  joo Jan sdi ashtu,une i bej me veze ,pastaj djathe ose mjalte sipas deshires.

  si jane keto me molle brenda?
   

 29. #118
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  joo Jan sdi ashtu,une i bej me veze ,pastaj djathe ose mjalte sipas deshires.

  si jane keto me molle brenda?
  brum petullash nrml me vez e qumesht e miell e grinte nona mollen copeza ne brum e pastaj bej petulla... ( merrte me luge ne brendesi te brumit nje.. dy copeza molle ) mmmm kur ishin te ngrohta te fryra kur i kafshoje ndjeje shijen e molles ne mes petulles...
  sa mire gatuante ajo....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #119
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  brum petullash nrml me vez e qumesht e miell e grinte nona mollen copeza ne brum e pastaj bej petulla... ( merrte me luge ne brendesi te brumit nje.. dy copeza molle ) mmmm kur ishin te ngrohta te fryra kur i kafshoje ndjeje shijen e molles ne mes petulles...
  sa mire gatuante ajo....
  Do i provoj patjeter.
   

 31. #120
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Do i provoj patjeter.
  do me tregosh si dalin?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 4 nga 20 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •