Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 21 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 613
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #121
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  do me tregosh si dalin?
  sigurisht qe po,e foto do te dergoj. :*
   

 3. #122
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  brum petullash nrml me vez e qumesht e miell e grinte nona mollen copeza ne brum e pastaj bej petulla... ( merrte me luge ne brendesi te brumit nje.. dy copeza molle ) mmmm kur ishin te ngrohta te fryra kur i kafshoje ndjeje shijen e molles ne mes petulles...
  sa mire gatuante ajo....
  Ne vendet Aziatike kjo behet shume me banane. Nvend molles i shtypnin banane. Hmm. sa tmira ^-^
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #123
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ne vendet Aziatike kjo behet shume me banane. Nvend molles i shtypnin banane. Hmm. sa tmira ^-^
  soul ku njihte gjyshja ime bananet.. max fuste ndonje cope dardhe.. varet nga stina e frutave e kur ishin te pjekura mire......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #124
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 6. #125
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405
  Miremengjesi forumi!


  🦂  🐾

 7. #126
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  ku ka humb nicku se duket cdo gje bosh
   

 8. #127
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Monikeee e ktheve kaptinen apo vendose te refugjosh me Rean?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #128
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Frozen,Frozennn.. per ty kjo kenga e embel.

   

 10. #129
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Per,ju qė mėrziteni imagjinoni tė keni mbiemrin leshi .
  Kshuqe futini 1 mendje te lehte.
   

 11. #130
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Mire ini t'xhithe?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #131
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Monikeee e ktheve kaptinen apo vendose te refugjosh me Rean?
  Dhe jo vetem ate....por cdo pjese tjeter .
  reaa sa mori vesh qe shkova une , iku ne athine te nevja
   

 13. #132
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Thirrje e fundit per :


  Veton
  Jana80
  Drejtori
  Nevertiti
  Kitrra123
  Soulmind

  Krijimet urgjent se do ju bej hosten!

  Edhe 3 vende mbeten u nisem.......


  PS: Thirrje vlen edhe per ata qe kane deshire te shkruaj dicka per konkursin, tema "ATDHEU"...

  Ju falenderoj ne advance dhe mbetem ne pritje.....
   

 14. #133
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Thirrje e fundit per :


  Veton
  Jana80
  Drejtori
  Nevertiti
  Kitrra123
  Soulmind

  Krijimet urgjent se do ju bej hosten!

  Edhe 3 vende mbeten u nisem.......


  PS: Thirrje vlen edhe per ata qe kane deshire te shkruaj dicka per konkursin, tema "ATDHEU"...

  Ju falenderoj ne advance dhe mbetem ne pritje.....
   

 15. #134
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Po nuk e the 3 here nuk e marr seriozisht. :p
   

 16. #135
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Po nuk e the 3 here nuk e marr seriozisht. :p
  Edhe per ty vlen....Lejomeni i nderuar antar i ri fringo...
  Ne ne kete forum zhvillojme nje konkurs letersie, ku gjithkush sjelle nje krijim te tij.
  Krijimet publikohen te paidentifikuar dhe te gjithe votojme ate , qe gjykojme si me te arririn..
  Ne fund kur mbyllet konkursi, shpallet edhe identiteti.

  Mendon se mund te provosh skills-et e tua ne kete leme?

  PS: heren e trete fillo kno hoxha ...jo monique
   

 17. #136
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Edhe per ty vlen....Lejomeni i nderuar antar i ri fringo...
  Ne ne kete forum zhvillojme nje konkurs letersie, ku gjithkush sjelle nje krijim te tij.
  Krijimet publikohen te paidentifikuar dhe te gjithe votojme ate , qe gjykojme si me te arririn..
  Ne fund kur mbyllet konkursi, shpallet edhe identiteti.

  Mendon se mund te provosh skills-et e tua ne kete leme?

  PS: heren e trete fillo kno hoxha ...jo monique
  1-Cili eshte ēmimi per vendin e pare?
  2-Lemi eshte per sillazh apo per shkarrezim?


  Mos permend Hoxhen se te solla ToTo ketu
   

 18. #137
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  1-Cili eshte ēmimi per vendin e pare?
  2-Lemi eshte per sillazh apo per shkarrezim?


  Mos permend Hoxhen se te solla ToTo ketu
  1-Cili eshte ēmimi per vendin e pare? Mirenjohje te thelle nga forumistet .
  2-Lemi eshte per sillazh apo per shkarrezim? edhe per te barisur , eshte ne deshiren e personit

  Toto pa Mirsen nuk e pranoj....
   

 19. #138
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nuk ka rendesi sa here koha te lufton kohen "tende".
  Ka gjithmone nje kohe tenden qe fiton cdo lloj kohe qe i kundervihet. )
  ~vetes~
   

 20. #139
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  O Veton a je lodhe a hiē more?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #140
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kushtrimi i fundit per Soul dhe kush nuk ka ardhur ne dere ende.
  Perfitoni, perfitoni ....keni edhe diten e sotme (meqe jam paqejf une)
  Tema Atdheu ose tema e lire...si perhere

  Vazhdoj te mbetem ne pritje....
   

 22. #141
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  O Veton a je lodhe a hiē more?
  E Vetoni ci tha?
   

 23. #142
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Oj,shushke.
   

 24. #143
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Konkursi u hap...vrap me vota e me ndjesite qe ju jep cdo krijim
   

 25. #144
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405
  Levina,nga ke humbur?!


  🦂  🐾

 26. #145
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  hahahahaha,miremengjesi!! )

   

 27. #146
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  kush do na e bej kafen e mengjesit?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #147
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Kam nje parandjenje qe gjerat do behen me mire per mua.
   

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  kush do na e bej kafen e mengjesit?
  20181117_113506.jpg

  ... kush tjeter , ne mosha . ,unč sapo e piva.

  E porosita ekas per ty - tč bčftč mirč
   

 30. #149
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Shtyhu me andej se me ke zene vendin! :p
   

 31. #150
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po thoje...?!
   

Faqja 5 nga 21 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •