Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 20 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 587
 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Keni dicka per t'i thene dikujt?

  Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh


  🦂  🐾

 2. #181
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E ngarko me i detyre partie....te spiunoj kojshiun e katit te dyte
  E sigurte qe ka ngaterruar lagjen perderisa eshte zhduk…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #182
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  E sigurte qe ka ngaterruar lagjen perderisa eshte zhduk…
  Skam ngaterru gjo,thjesht sjam tu tu gjujt ma,se ngela tere kohen tu "zene" me Monin per ty.
  Keshtu qe publikisht ndershmerisht nga une je i lire,po te le ne duart e Monit ,duar nga te cilat dhe te mora part time ahahahahah,tani je i lire le te te bej sallat sa per nevin.:p

  Keshtu qe dhe Nevi shikon tani per noj qasje te re peshkimi,per qejf te vet,nje qe tjet i virgjer.:p
   

 4. #183
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Skam ngaterru gjo,thjesht sjam tu tu gjujt ma,se ngela tere kohen tu "zene" me Monin per ty.
  Keshtu qe publikisht ndershmerisht nga une je i lire,po te le ne duart e Monit ,duar nga te cilat dhe te mora part time ahahahahah,tani je i lire le te te bej sallat sa per nevin.:p

  Keshtu qe dhe Nevi shikon tani per noj qasje te re peshkimi,per qejf te vet,nje qe tjet i virgjer.:p
  Heu bre... Deklarate e forte kjo
  Si do jetosh ti pa drejtorin si
   

 5. #184
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Skam ngaterru gjo,thjesht sjam tu tu gjujt ma,se ngela tere kohen tu "zene" me Monin per ty.
  Keshtu qe publikisht ndershmerisht nga une je i lire,po te le ne duart e Monit ,duar nga te cilat dhe te mora part time ahahahahah,tani je i lire le te te bej sallat sa per nevin.:p

  Keshtu qe dhe Nevi shikon tani per noj qasje te re peshkimi,per qejf te vet,nje qe tjet i virgjer.:p
  ne keto momente e ndienj veten komplet te leshuar per pjeshka te reja…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #185
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Heu bre... Deklarate e forte kjo
  Si do jetosh ti pa drejtorin si
  O Mon asnje vec teje nuk me perballon dot,,, e sheh Nevin e ka kap diprisioni…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #186
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ahahahahahahahah.
  Gjuj tash pjeshka e kumbulla deri te plasish.
   

 8. #187
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Per inat te komshies do e bej,,,, Po mos u merzit O nev se do kete ene nje per ty qe do te ta vare kuptohet jo si una…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #188
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Per inat te komshies do e bej,,,, Po mos u merzit O nev se do kete ene nje per ty qe do te ta vare kuptohet jo si una…
  Ahahahah,nuk mezitet Nevi jo.
   

 10. #189
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ahahahah,nuk mezitet Nevi jo.
  Tek une do gjesh gjithmone nje shpatull ku te qash me ngasherima…. hahahahahhah
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #190
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev paska hyre Ilirjam...
   

 12. #191
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Ku je o gjume ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 13. #192
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Me hungry, you?
   

 14. #193
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Moi aussi chéri
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 15. #194
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  E bere vete, apo te thane?!
   

 16. #195
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  mos i fshij postimet…….. sepse nese je njeri, kupton me 1 fjalė….. e jo te thuhet 10herė per te njejten gjė.

  Faleminderit.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #196
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  mos i fshij postimet…….. sepse nese je njeri, kupton me 1 fjalė….. e jo te thuhet 10herė per te njejten gjė.

  Faleminderit.
  Kush te fshiu , cfare?
   

 18. #197
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Di vish a te vazhdoj me shkuljen e gjetheve une

   

 19. #198
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do vish apo te vazhdoj me shkuljen e gjetheve une


   

 20. #199
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Di vish a te vazhdoj me shkuljen e gjetheve une

  Ksaj siper ma ndrysho Nick
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 21. #200
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  Ksaj siper ma ndrysho Nick
  Qish e do? Response?
   

 22. #201
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Qish e do? Response?
  SaD my old nick 5£ boll ke
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 23. #202
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  SaD my old nick 5£ boll ke
  Kush te ka bo Sad ty me??? nuk te shko ngjo mu...mbaj kete qe ke me mire
   

 24. #203
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kush te ka bo Sad ty me??? nuk te shko ngjo mu...mbaj kete qe ke me mire
  Kerkush mo kit nick kam pas e kam ndryshu Call e duuu SaD 10£ now
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 25. #204
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Call Shfaq Poten
  Kerkush mo kit nick kam pas e kam ndryshu Call e duuu SaD 10£ now
  Shto Shto.....nuk nderrohet llagapi per kaq pak
   

 26. #205
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Per relaksin e tingujve dhe qejfin tim .

   

 27. #206
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Une jam nje "grimc" e jotja,dhe ti je "gjithesia" ime.

   

 28. #207
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Mirmengjes per te gjithe...uroj dite sa me te mbare...
   

 29. #208
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Deri kur kupat e heshtjes se imponuar do derdhen mbi ne ...deri kur?
   

 30. #209
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Jannnnnnnnnnnnnnn!

  ku je?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 31. #210
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Puc ju handzap in the ejr

  Nese dhe ti do kercesh me nicktjeterrrrrr
  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 22-11-2018 ne 18:18.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Faqja 7 nga 20 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •