Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 69

Teme: Ketrushi!!

 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405

  Ketrushi!!

  A do e beje dikush Ketrushin te flasi,se vec like e dislike jep??


  🦂  🐾

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ketrushi nuk ekziston.
  Ketrushi eshte ndergjegja juaj.
  Ketrush jemi te gjithe ne.

  #jesuisKetrushi i lire te flase o jo.

  Free ketrushat nga kornizat qe kerkon shoqeria.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  hahahahahaha,mua me pelqen Ketrushi dhe kur jep like dhe dislike.
  Them me mire te jete keshtu sic eshte.
   

 4. #4
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Te shikojm. Mua ma la postimin jetim, atje tek - Keni dicka per ti thene dikujt.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  I like Ketrusho.
  Mos ndėrro
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Ketrushi mund tė jet kushdo nga ju

  Gjithsesi, ndonjeher heshtja flet me shum se fjalet.
   

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Ashtu si secili.. edhe ky me te vetat.
  I walk slowly, but I never walk backward

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ashtu si secili.. edhe ky me te vetat.
  ahhahahahaha mos qofsh rob
   

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ketrushi eshte ajo. Me qerpike te gjate te zinj. Ve bast.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  pasi sdon te postoje, don te qendroje si anonim.... mir pra... ēeshtja eshte vullnetare.... pse jo? : )


  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 11. #11
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,753
  Forca e Rrespektit
  8341
  Sa pa pune qe jeni edhe ju!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ketrushi eshte ajo. Me qerpike te gjate te zinj. Ve bast.
  Po qe ajo mė pėlqen.
  Po qe ajo ajo mė pėlqen akoma mė shumė
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #13
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  A do e beje dikush Ketrushin te flasi,se vec like e dislike jep??


  vertet kush dhe si mund te jete dikush qe vetem lexon tjeret dhe kurre s'poston. E cuditshme.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #14
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Se hodhe,e se hodhe nje postim..i fort paske qene Ketrush


  🦂  🐾

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Me siguri ndonje anetar i dyfishte.... Ku me njerin account eshte aktive , e me k'te ben rolin e tifozit. Arsyeja qe nuk shkruan eshte me siguri, fakti qe do ta kuptonin se kush eshte.

  Per mua rri me mire kshu me goje mbyllur... si miush ferrash, se ja kam idene pak a shume se kush je. ; )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  mua me ngjan ne nje anetar qe ishte me nikun Devil... ne ate me ngjan shum.


  Por sakte nuk di kush eshte prapa ketij nickname?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #17
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mos ma torturoni Ketrushin se bini ne bela me plakun. E kush menduat ju se do jete Ketrushi perveq daqnolja e Kitrres

  Ketrushe njam, njam
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #18
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Mos ma torturoni Ketrushin se bini ne bela me plakun. E kush menduat ju se do jete Ketrushi perveq daqnolja e Kitrres

  Ketrushe njam, njam
  Une e dija qe eshte burrnor,por nqs eshte e kunderta me duhet te them se e une e pelqej
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #19
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  166
  kush nuk perton te me spjegoje kete nenteme se nuk ia kapa fillin?
   

 20. #20
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Une e dija qe eshte burrnor,por nqs eshte e kunderta me duhet te them se e une e pelqej
  Ku ke pare or taj Ketrush mashkull. Burrat s'mbajn kso emra ledhatues
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #21
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Ku ke pare or taj Ketrush mashkull. Burrat s'mbajn kso emra ledhatues
  I keq je ne maksimum i keq
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Jeni asa, po mundohet ti shkruaj ketrushit, po nac nac muhabeti... S'di as nga t'ja nis, as nga t'ja bitis per ta futur kete muaj tek tema e poezise, do ishte bombe fare sikur te dergonte nje krijim te vetin! Ju te tjeret si jeni me krijimtarine meqe ra fjala?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 23. #23
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Ketrushit I shkon me shume roli pas kuintave, na e ben me te bukur dhe argetues forumin kur spiunon pas dere dhe jep like apo dislike.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #24
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  O Loy ne forumin tone shkruajne shume,por sdergojne.
  Nje nder ta eshte e Drejtori me siper.
   

 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  me ka ik frymezimi Nevi... keshtuqe pa frymezim snuk..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #26
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Me siguri ndonje anetar i dyfishte.... Ku me njerin account eshte aktive , e me k'te ben rolin e tifozit. Arsyeja qe nuk shkruan eshte me siguri, fakti qe do ta kuptonin se kush eshte.

  Per mua rri me mire kshu me goje mbyllur... si miush ferrash, se ja kam idene pak a shume se kush je. ; )
  Mendoj se i ke rene ne te per dyfytyresine , se di per identitetin.
  Por nuk besoj se eshte aktiv, por dyshoj/hamendesoj ndonje i irrituar qe si rri shpirti pa u fut.
  Keta qe ikin e vijne jane kaq dashamires
   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Siguria juaj mbi anetaret e forumit sinqerisht me duket ne perpjestim te drejtperdrejte me aftesite argumentuese qe jepni... ketrushi eshte thjeshtė maske si gjithė nickname-at qė jane ketu. As me shumė as me pak... dyfytyresia eshte gjithmonė njė hap me para se pafytyresia, tek e fundit! :-)
   

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Siguria juaj mbi anetaret e forumit sinqerisht me duket ne perpjestim te drejtperdrejte me aftesite argumentuese qe jepni... ketrushi eshte thjeshtė maske si gjithė nickname-at qė jane ketu. As me shumė as me pak... dyfytyresia eshte gjithmonė njė hap me para se pafytyresia, tek e fundit! :-)
  Hamendesira jane ...mos e merr kaq per zemer.
  Fundja provokojme per te zgjuar sedren.
  Clidhje ka kjo me sigurine? Apo mbytja tja mbysim?
   

 29. #29
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  82
  Te gjithe e keni nga nje like nga ketrushi . Nuk ju kuptoj pse u ha miza ju , e lini ne boten e tij/saj.

  Ketrush je orgjinal ne stilin tend.
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 30. #30
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  ketrushi eshte thjeshtė maske si gjithė nickname-at qė jane ketu. As me shumė as me pak... dyfytyresia eshte gjithmonė njė hap me para se pafytyresia, tek e fundit! :-)
  Edhe kjo siguria e jote eshte shume bindese ... Sidomos kur justifikohesh me se cila eshte me e mire dyfytyresia apo pafytyresia... E njenta gje jane, nuk ka hap para as me njeren e as me tjetren . loool Ndersa ne lidhje me masken ne fjale, i qendroj komentit tim. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •