Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 67 nga 67

Teme: Ketrushi!!

 1. #1
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Ketrushi!!

  A do e beje dikush Ketrushin te flasi,se vec like e dislike jep??


  🦂  🐾

 2. #61
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,220
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  nick une e fshiva moj .. ishte jasht teme ..
  nga ke humbur?
  Dhe ja thua kaq thjeshteeeee,maa kaq thjeshteee ahahhaha.

  Vec po erdh me shkru prape te njejten gje,se ndryshe ajo nuk vjen ahhahahahaha.
   

 3. #62
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Dhe ja thua kaq thjeshteeeee,maa kaq thjeshteee ahahhaha.

  Vec po erdh me shkru prape te njejten gje,se ndryshe ajo nuk vjen ahhahahahaha.
  nev je jasht teme :p
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #63
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Hera e fundit qe ma torturoni Ketrushin se bini ne bela me plakun. Jam gjeloz ndaj daqnoles

  Ketrushe njam, njam
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Miremengjes... po ju lexojme ne...

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 6. #65
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  po sikur tju them qe mumgojne ato dislike e like-et e tua ketrushi!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #66
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Ketrushiiiiii.... ketrushiiiii... kemi lajthi, arra.... eshte kohavper fritat e tu te preferuar
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #67
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  E mu s'ma ka var hic keto kohe, do kete pas ndonje qejfmbetje se s'ka mundesi as Like e as Dislike..
  Ketrush te pershendes por mos na le me deficite ne like e dislike te lutem...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •