Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 35 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #271
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Une nje qenush kisha pare se dija qe kishte dhe arrush,tani e pash tek foto e dyte...Soul le se na doli Nevi me e shkathet...kush e degjon Averin tash
   

 3. #272

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ee.tani i pash dhe une. Averi do filloj te mburret. Do e quaj pergjigjen e Nevit si te veten
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #273
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!  Gjeni njeriun qe eshte diku ne ikone!?

  Ahaha Soul tia bejme qejfin pak se mashkull hesapi
   

 5. #274
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Disa te thjeshta nga une

  1.


  2.

  3.


  4. SI duket nga lart?


  5.

  Per 1. Jam pergjigjur ne fillim te temes
  2. Mendoj se eshte 6
  3. Sja kam idene
  4.eshte sigurt c
  5.mendoj se eshte 126
   

 6. #275
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten


  Gjeni njeriun qe eshte diku ne ikone!?

  Ahaha Soul tia bejme qejfin pak se mashkull hesapi
  Shoh djathas poshte tek ca gjera te gjelbera dy sy
   

 7. #276

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten


  Gjeni njeriun qe eshte diku ne ikone!?

  Ahaha Soul tia bejme qejfin pak se mashkull hesapi
  E gjeta. Por po lem averin ta thot :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #277
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  ok e gjeta nje ne fb, qe sipas legjendes thone qe e ka krijuar Ajnshtajni kur ka qene i vogel, por si gjithcka qe del ne internet edhe kjo mund te jete vetem mit
  E shqiptarizova dhe e forumizova pak, por emrat, kafshet, ngjyrat i vura rastesisht pa u menduar cila me cilen pershtatet me shume, te qeshim pak, po te keni nerva ti gjeni

  1.Aver jeton ne shtepine e kuqe.
  2.Soulmind ka nje gjarper.
  3.Tuana pi qumesht.
  4.Shtepia e kalter gjendet ne te majte te shtepise se verdhe.
  5.Pronari i shtepise se kalter pi vodka.
  6.Personi qe udheton me makine ka nje kiter.
  7.Pronari i shtepise se zeze udheton me biciklete.
  8.Personi qe jeton ne shtepine qe ndodhet ne mes pi kafe.
  9.WOW jeton ne shtepine e pare.
  10.Personi qe udheton me tren jeton afer personit qe ka nje qen.
  11.Personi qe ka mace jeton afer personit qe udheton me biciklete.
  12.Personi qe udheton me autobus pi coca-cola.
  13.Marla gjithandej shkon duke ecur(udheton ne kembe dmth).
  14.WOW jeton afer personit qe ka shtepine e bardhe.
  15.Personi qe udheton me tren jeton afer personit qe pi caj.

  Gjeni atributet, cili person cfare shtepie ka, cfare pi me shume, me cfare udheton dhe cfare kafshe mban perkatesisht
  P.S. e keni me lehte nese beni nje tabele dhe i rreshtoni nga 5 kategori vertikalisht e horizontalisht

  Ah se harrova, nga kafshet qe s'eshte permendur, dmth dhe qellimi kryesor i testit, te gjehet se kush e ka peshkun
  Heren e fundit u redaktua nga Aki; 10-01-2016 ne 19:54.
   

 9. #278
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Une nje qenush kisha pare se dija qe kishte dhe arrush,tani e pash tek foto e dyte...Soul le se na doli Nevi me e shkathet...kush e degjon Averin tash
  Psee Aver mbahej tek kjo teme si thelbi i inteligjences..?! ?! ehhhh ahahahahaha
  Po jo o vajze,ja sapo trokiti inteligjenca vete tani ketu :p

  sill tjera teste hahahahaha
   

 10. #279
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Averi nuk na besonte se ne ishim inteligjente dhe i gjenim shpejt testet...tani qe dole ti kush e degjon ahaha

  Gjeni kafshet neper ikonat!
   

 11. #280

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  ok e gjeta nje ne fb, qe sipas legjendes thone qe e ka krijuar Ajnshtajni kur ka qene i vogel, por si gjithcka qe del ne internet edhe kjo mund te jete vetem mit
  E shqiptarizova dhe e forumizova pak, por emrat, kafshet, ngjyrat i vura rastesisht pa u menduar cila me cilen pershtatet me shume, te qeshim pak, po te keni nerva ti gjeni

  1.Aver jeton ne shtepine e kuqe.
  2.Soulmind ka nje gjarper.
  3.Tuana pi qumesht.
  4.Shtepia e kalter gjendet ne te majte te shtepise se verdhe.
  5.Pronari i shtepise se kalter pi vodka.
  6.Personi qe udheton me makine ka nje kiter.
  7.Pronari i shtepise se zeze udheton me biciklete.
  8.Personi qe jeton ne shtepine qe ndodhet ne mes pi kafe.
  9.WOW jeton ne shtepine e pare.
  10.Personi qe udheton me tren jeton afer personit qe ka nje qen.
  11.Personi qe ka mace jeton afer personit qe udheton me biciklete.
  12.Personi qe udheton me autobus pi coca-cola.
  13.Marla gjithandej shkon duke ecur(udheton ne kembe dmth).
  14.WOW jeton afer personit qe ka shtepine e bardhe.
  15.Personi qe udheton me tren jeton afer personit qe pi caj.

  Gjeni atributet, cili person cfare shtepie ka, cfare pi me shume, me cfare udheton dhe cfare kafshe mban perkatesisht
  P.S. e keni me lehte nese beni nje tabele dhe i rreshtoni nga 5 kategori vertikalisht e horizontalisht

  Ah se harrova, nga kafshet qe s'eshte permendur, dmth dhe qellimi kryesor i testit, te gjehet se kush e ka peshkun
  Marles s'ja ze besen une. Ajo e ka peshkun
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 12. #281

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  [IMG]
  keto te dyja mduken si OWL, buf i bie shqip mduket.

  https://www.tsantiri.gr/wp-content/uploads/2014/02/155.jpg[/IMG]  kjo si karkalec. Lol sja di emrin :@
  Bretkosaaaaaaaa hahaha.. mezi e dallova

  2 tjerat se di.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #282
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Jeni te mrekudhueshme te gjitha.

  Vazhdojme..

  Pyetje per wow, soulmind, pestilience dhe Nev

  Gjejeni panden ne kete foto..

  I walk slowly, but I never walk backward

 14. #283
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Mos eshte gje ajo pika e vogel e gjelber ne kendin e majte te kendit te fotografise?
   

 15. #284
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Panda eshte fshehur poshte gureve Lol
  Keep your heels head, and standards high.

 16. #285
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Mos eshte gje ajo pika e vogel e gjelber ne kendin e majte te kendit te fotografise?
  hmmm JO.

  Por je shume afer.
  I walk slowly, but I never walk backward

 17. #286
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Panda eshte fshehur poshte gureve Lol
  Me vjen keq por Jo.

  Provoje edhe nje here.
  I walk slowly, but I never walk backward

 18. #287
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Bobo sa e veshtire qenka kjo, mos eshte ajo gjeja e verdhe mbi kete arushen bardh e zi?
   

 19. #288
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ncuk pesti.

  Heren e pare ishe me afer.
  I walk slowly, but I never walk backward

 20. #289

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aver mua me figuron qe eshte mu ne mes te fotos, naaaa sa nje arushe e madhe

  E gjeta?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 21. #290
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Jeni te mrekudhueshme te gjitha.

  Vazhdojme..

  Pyetje per wow, soulmind, pestilience dhe Nev

  Gjejeni panden ne kete foto..

  hahahahahahahahahahah i ziu ti do i dru te mire ,po s"ka kush ta jep.
   

 22. #291
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  xhelozove Aver sepse ketu dolen shume mendje te tjera te zgjuaraa
   

 23. #292
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Aver mua me figuron qe eshte mu ne mes te fotos, naaaa sa nje arushe e madhe

  E gjeta?
  Bravooo

  Jam pa fjale. Nuk di as cfare te komentoj sepse nuk e prisja qe t'a gjente dikush.

  Te lumte edhe nje here Soulmind.
  I walk slowly, but I never walk backward

 24. #293
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Keep your heels head, and standards high.

 25. #294
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  xhelozove Aver sepse ketu dolen shume mendje te tjera te zgjuaraa
  Po mi po. Ajnshtajni eshte zero e madhe per ju
  I walk slowly, but I never walk backward

 26. #295
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Pyetja eshte: Ca do bejme me gjithe keto pandat qe kemi gjetur?
   

 27. #296
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Pyetja eshte: Ca do bejme me gjithe keto pandat qe kemi gjetur?
  Them ta shiqojme edhe filmin Kung Fu Panda.. dhe t'i japim fund ketij muhabeti.
  I walk slowly, but I never walk backward

 28. #297
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Pyetja eshte: Ca do bejme me gjithe keto pandat qe kemi gjetur?
  Keep your heels head, and standards high.

 29. #298

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Bravooo

  Jam pa fjale. Nuk di as cfare te komentoj sepse nuk e prisja qe t'a gjente dikush.

  Te lumte edhe nje here Soulmind.
  Oh ju lutem... Mos duartrokisni.. S'eshte nevoja

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #299
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hahahahahhahahaha

  Une thoja te hapim nje kopsht ketu dhe ti mesojme te flasin shqip

  Aver, mos se ashtu nuk mbaron fare, cdo dy vjet i bejne vazhdim atij filmi
   

 31. #300
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Oh ju lutem... Mos duartrokisni.. S'eshte nevoja


  OMG THATS THE TARDIS
  ma hidh mua ma hidh mua
   

Faqja 10 nga 35 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •