Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 35 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #61
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Epo une o dangeroues i here ne 6muj futem nw fb

  Aq eshte aq
  E mir veē mos harro fjalkalimin. -
   

 3. #62
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Gjeta dy fotografi qe po me dalin ne wall ne fb pak si shume keto dite
  Mbase jo aq deshmi e intelegjences, sa argetim

  Gjeni panden ne mes te dordolecave


  Dhe gjeni macen ne mes te bufave


  -
  -
  -
  Tani per te gjetur do i gjeni po ajo qe duhet te beni eshte te masni kohen e te tregoni per sa sekonda/minuta e keni bere
   

 4. #63
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ate me Panden ,me doli dhe mu ne Fb..e kam gjete mas 2 min..

  Kete me macen e shoh tani ,min si mata se macen nuk po e gjej,me dali te gjith njesoj..gjumi i ka fajet


  Edit- e gjeta dhe macen ,mu deshen i cik me shum vemendje :p
  Heren e fundit u redaktua nga Tuana; 27-12-2015 ne 01:11.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 5. #64
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  Ate me Panden ,me doli dhe mu ne Fb..e kam gjete mas 2 min..

  Kete me macen e shoh tani ,min si mata se macen nuk po e gjej,me dali te gjith njesoj..gjumi i ka fajet
  hahhaha ske faj dhe une kur e pash per here te pare thash keto gjitha si mace duken, po pastaj sonte e kerkova mire dhe e gjeta, me duket e
   

 6. #65
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  hahhaha ske faj dhe une kur e pash per here te pare thash keto gjitha si mace duken, po pastaj sonte e kerkova mire dhe e gjeta, me duket e
  Eh pra nuk tek jem e vetmja haha,e gjeta dhe un,S'po e them rradhen ku eshte maca se e gjejn tjert me leht tanshi
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 7. #66

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Gjeta dy fotografi qe po me dalin ne wall ne fb pak si shume keto dite
  Mbase jo aq deshmi e intelegjences, sa argetim

  Gjeni panden ne mes te dordolecave


  Dhe gjeni macen ne mes te bufave


  -
  -
  -
  Tani per te gjetur do i gjeni po ajo qe duhet te beni eshte te masni kohen e te tregoni per sa sekonda/minuta e keni bere
  I gjeta te dyja. Ndejta ndonje 30 sec per te dyja. Hera par qe e pash foton. Macja rresht fundit. Panda rresht 6 e katerta nqs numron nga djathtas
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #67
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  I gjeta te dyja. Ndejta ndonje 30 sec per te dyja. Hera par qe e pash foton. Macja rresht fundit. Panda rresht 6 e katerta nqs numron nga djathtas
  Ti po stregove s'ben, nuk i le tjeret te mundohen ca
   

 9. #68
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  I gjeta te dyja. Ndejta ndonje 30 sec per te dyja. Hera par qe e pash foton. Macja rresht fundit. Panda rresht 6 e katerta nqs numron nga djathtas
  Une nuk te besoj per vete
  I walk slowly, but I never walk backward

 10. #69

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Une nuk te besoj per vete
  Mos! Me trishtove
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #70
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Tek Panda koinēidoi qe m'shkuan syte direkt aty...kurse kjo macja qe rri m'ēef si skuthe aty, me mundoi i ēik me shum
  Heren e fundit u redaktua nga Legally_Sweet; 27-12-2015 ne 14:57.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #71
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  12 sec ,macja ndryshoka vetem tek hunda edhe pse sbie ne sy shume .... ndersa panda ska buze as hunde ...jo po thoni qe sjam gjeni tani
   

 13. #72

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  12 sec ,macja ndryshoka vetem tek hunda edhe pse sbie ne sy shume .... ndersa panda ska buze as hunde ...jo po thoni qe sjam gjeni tani
  Jo po u qa nga une Averi, Kushedi sa xheloz do behet qe vete ju deshen ore e ty vec 12 sec
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #73
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Panden e gjeta direkte sa afrova foton
  Nese macja eshte ajo portokallia ne rrjesht te fundit blahhh kurre sdo e kisha gjet dhe mos me thoni qe macja o ajo grija se do e mys macen . Dhe shpresoj mos ta kem gjet
   

 15. #74

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Panden e gjeta direkte sa afrova foton
  Nese macja eshte ajo portokallia ne rrjesht te fundit blahhh kurre sdo e kisha gjet dhe mos me thoni qe macja o ajo grija se do e mys macen . Dhe shpresoj mos ta kem gjet
  rresht i fundit e dyta. esht gri. ka hunden ndryshe
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #75
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Iiiiiii mace shtremse..e kam shkrujt se shef ishalla nuk eshte ajo gjeja gri
  Mu me pelqeu me shume ajo portokallija per mace
   

 17. #76
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Jo po u qa nga une Averi, Kushedi sa xheloz do behet qe vete ju deshen ore e ty vec 12 sec
  Aver vec mos qaj se skam shami te jap dhe pervec kesaj si duroj dot qarramanet
   

 18. #77
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  12 sec ,macja ndryshoka vetem tek hunda edhe pse sbie ne sy shume .... ndersa panda ska buze as hunde ...jo po thoni qe sjam gjeni tani
  Pupupu


  Jemi me 27 dhjetor apo me 1 prill sot mo?
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #78
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aver leri nazet dhe pranoje ketu para sheshit qe ne jemi inteligjente sic i ka lezet nje burri!

  Humbja ka shije te hidhur te kuptoj
   

 20. #79
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ncncnc

  Po deshet i them te zezes e bardhe sa per t'iu bo qejfin

  Nese ke mendu 12 minuta, atehere ok. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 21. #80
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ncnc sa egoist i poshter paske qene

  Thuaje qe po fshin lotet mbrapa pc dhe ke nje pale 8-she dhurate
   

 22. #81
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Keto po qe jane negociata.

  Ok, e pranoj. Vazhdojme me dhuraten

  Ama jo me 8-she te fqinjeve se snuk pranohet
  I walk slowly, but I never walk backward

 23. #82
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ik tash se e pranove ,kaq desha une ahahahaha
   

 24. #83
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Yyyyyt tralletare

  Hajt se ta kthej ta kthej :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 25. #84
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Epo jeni shume te lezetshem e

  Ok ja dhe nje qe ma derguan nje, nje pande te dyte
  P.S. Soulmind ti mos trego ku eshte edhe po e gjete
   

 26. #85

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Epo jeni shume te lezetshem e

  Ok ja dhe nje qe ma derguan nje, nje pande te dyte
  P.S. Soulmind ti mos trego ku eshte edhe po e gjete
  sh e thjesht. 5 seconda zgjati a jo ose fat i imi qe me shkuan syt aty direkt haha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #86
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Tash vjen WOW dhe e gjen per 3 sekonda
  I walk slowly, but I never walk backward

 28. #87
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aman.. ,do ngele pa u bere e zgjuar asnjehere.
  Si gjej dot keto teste fare po fare

 29. #88
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Tash vjen WOW dhe e gjen per 3 sekonda
  1,5 sec fiks... ama e gjeta
   

 30. #89
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  mu deshen ja 9 sec....po e gjeta

  ca fitova?

  PS: Shtim ekstra mendimi dhe konstatimi se mos thoni genjej....te rreshti 3 nga siper majtas
   

 31. #90
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  mu deshen ja 9 sec....po e gjeta

  ca fitova?

  PS: Shtim ekstra mendimi dhe konstatimi se mos thoni genjej....te rreshti 3 nga siper majtas
  E fitove simpatine time. Pse pak te duket ty kjo? Loool

  Shiqoje WOW qe ju ka blloku kalendari me daten 1 prill
  I walk slowly, but I never walk backward

Faqja 3 nga 35 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •