Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 35 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #121
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Sakte vvetoni.

  wow, ti tashme je duke gerrhat me siguri. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #122
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hej ma bere me hile se mu bllokua pc dhe e mbylla e doli Vetoni para meje
   

 4. #123
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Booo gjithmone me arsytime ti

  Hajde edhe nje here wow. Eshte e fundit per sot, prandaj kujdes

  Gjejeni macen...

  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #124
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Unė e gjeta, por po i le hapėsirė WoW qė tė i rregullohet pc dhe tė e gjejė :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 6. #125
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Majtas eshte duke zbritur
   

 7. #126

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Dhe uneee. E me cel wow. Ta kalova. Shiko majtas :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #127
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Unė e gjeta, por po i le hapėsirė WoW qė tė i rregullohet pc dhe tė e gjejė :p
  Sapo do te pyesja a shihje ndonje mace se ketij Averit si zihet bese,na genjen
   

 9. #128
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Dhe uneee. E me cel wow. Ta kalova. Shiko majtas :p
  Me cel zmadhohet ikona e shikon me mire,mos na e bej me hile po hyr ne pc
   

 10. #129
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Sapo do te pyesja a shihje ndonje mace se ketij Averit si zihet bese,na genjen
  Kėtė herė duhet tė i besojmė :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 11. #130
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Nuk mund ta konfirmoj nese eshte e sakte sepse nuk po e gjej as vet

  Cfare ngjyre eshte maca btw?
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #131
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  I ky si ben---bardh e zi ore mire qe kam Veton dhe e verteton se do na nxjerresh dhe qorre ne fund
   

 13. #132
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  I ky si ben---bardh e zi ore mire qe kam Veton dhe e verteton se do na nxjerresh dhe qorre ne fund
  E bardhė me kokė tė zezė Dhe ka nuanca tė bojė hiri nė trup ahah. Besoj qė e saktėsova mė mirė
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 14. #133

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Nuk mund ta konfirmoj nese eshte e sakte sepse nuk po e gjej as vet

  Cfare ngjyre eshte maca btw?
  Hahah. Tallesh? Dhe un ter skepticizem po e shikoja. Thash po tallet. Lol. Kur tha vetoni e gjeta fillova te kontrolloj.haha. bardh e gri esht :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 15. #134
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Po te ishte macja nje meter mbas do e gjeja ketu .
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 16. #135
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  O Veton tani eshte qe sdo me besoje ai ahaha

  Aver ndonje me te veshtire se keto jane per kalamajt e kopshtit
   

 17. #136
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Per zotin paskam nevoje per kontroll te syve.

  Ok, meqe vetoni e konfirmon.. atehere urime wow.

  E gjete edhe ti nje me ne fund
  I walk slowly, but I never walk backward

 18. #137
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Hahah. Tallesh? Dhe un ter skepticizem po e shikoja. Thash po tallet. Lol. Kur tha vetoni e gjeta fillova te kontrolloj.haha. bardh e gri esht :p
  E kam serio moj.

  Please me bej me shenje ne paint se u cmenda! Lol

  edit - lere se e gjeta
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #138
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  E pash me ne fund.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 20. #139
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  O Aver po ti si e solle pa e gjetur vete njehere se mund te mos kishte mace fare e rrinim ter vitin kerkonim ne ahahahah
   

 21. #140
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  1.Pėr tė krijuar njė fjali duhen tė paktėn dhjetė shkronja?


  2.WoW ka njė kartė debie, me overdraft me njė interes ditor 0.5% pėr shumat nė overdraft. Sa ėshtė shuma e interesit (nė total) qė do tė paguajė Wow pėr njė shumė prej 250 euro nė overdraft pėr njė total prej 30 ditėsh?

  Suksese
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 22. #141
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  O Aver po ti si e solle pa e gjetur vete njehere se mund te mos kishte mace fare e rrinim ter vitin kerkonim ne ahahahah
  Qe kishte mace isha i sigurte sepse eshte e vjeter kjo.

  Por sot fillova me dyshu edhe une. Thash paska ngordhe maca e gjore
  I walk slowly, but I never walk backward

 23. #142
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  1.Pėr tė krijuar njė fjali duhen tė paktėn dhjetė shkronja?


  2.WoW ka njė kartė debie, me overdraft me njė interes ditor 0.5% pėr shumat nė overdraft. Sa ėshtė shuma e interesit (nė total) qė do tė paguajė Wow pėr njė shumė prej 250 euro nė overdraft pėr njė total prej 30 ditėsh?

  Suksese
  Kete ta gjej Aver asnje tjeter....

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Qe kishte mace isha i sigurte sepse eshte e vjeter kjo.

  Por sot fillova me dyshu edhe une. Thash paska ngordhe maca e gjore

  Plascc ti he sa kam qesh

  Ec tani gjeje zgjidhjen e Veton
   

 24. #143
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Kete ta gjej Aver asnje tjeter....
  Plascc ti he sa kam qesh

  Ec tani gjeje zgjidhjen e Veton
  Preferoj qe ta ndaj me ty te miren e te keqen

  Une po e marr te paren, ty po ta le te dyten

  Pergjigja te e para eshte JO. :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 25. #144

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten


  2.WoW ka njė kartė debie, me overdraft me njė interes ditor 0.5% pėr shumat nė overdraft. Sa ėshtė shuma e interesit (nė total) qė do tė paguajė Wow pėr njė shumė prej 250 euro nė overdraft pėr njė total prej 30 ditėsh?

  Suksese

  250*0.05= 12.5(interesi)x30dite=375(totali i interesit)+250(shuma fillestare)= 625 total
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 26. #145
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  250*0.05= 12.5(interesi)x30dite=375(totali i interesit)+250(shuma fillestare)= 625 total
  Nje permiresim te vockel

  Interesi del 1.25

  1.25 x 250 = 312.5
  I walk slowly, but I never walk backward

 27. #146
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Soulmind, mos punon gjė nė bankė? :p Kėso interesa as nė Kosovė nuk gjinden ahahha. E keni gabim deri me tani.

  Aver ėshtė afėr vetėm ka gabuar nė disa pėrllogaritje.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #147
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ja po sjell edhe njė deri sa tė gjeni atė pėr overdraftin.

  Duke mos ditur pėrgjigjen e pyetjes, Soulmind kishte bėrė 5 telefonata te miqtė e saj qė tė i tregonin pėrgjigjen e saktė. Koha e kėtyre 5 telefonatave ishin: 38 minuta, 2 minuta, 32 minuta, 8 minuta dhe 25 minuta. Cila ėshtė mesatarja e kohės qė Soulmind kishte pasur pėr kėto telefonata?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Nje permiresim te vockel

  Interesi del 1.25

  1.25 x 250 = 312.5
  oops

  1.25 x 30 = 37.50 euro (ky eshte interesi mujor)

  250 + 37.5 = 287.5 euro del totali.
  I walk slowly, but I never walk backward

 30. #149
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Ja po sjell edhe njė deri sa tė gjeni atė pėr overdraftin.

  Duke mos ditur pėrgjigjen e pyetjes, Soulmind kishte bėrė 5 telefonata te miqtė e saj qė tė i tregonin pėrgjigjen e saktė. Koha e kėtyre 5 telefonatave ishin: 38 minuta, 2 minuta, 32 minuta, 8 minuta dhe 25 minuta. Cila ėshtė mesatarja e kohės qė Soulmind kishte pasur pėr kėto telefonata?
  21 minuta secila telefonate?
  I walk slowly, but I never walk backward

 31. #150
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  oops

  1.25 x 30 = 37.50 euro (ky eshte interesi mujor)

  250 + 37.5 = 287.5 euro del totali.
  Po pėrgjigja ėshtė e saktė. Kjo ėshtė shuma e interesit qė WoW duhet tė paguaj pėr overdraftin qė ka nė bankė.
  Nė ndėrkohė tė gjejmė pėrgjigje pėr kohen qė shpenzoi Soulmind nė telefonata pėr tė gjetur pėrgjigjen e saktė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 5 nga 35 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •