Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 35 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #151
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  21 minuta secila telefonate?
  Po pėrgjigja ėshtė e saktė, Soulmind kishte shpenzuar 21 minuta mesatarisht pėr secilėn telefonatė
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 3. #152

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Nqafe time me harxhu minuta une per ju. Paskam harxhuar une 21 minuta per nje probleme te vetonit (dhe pse mesatarja e problemesh doli e sakte)

  Ej, po a eshte 5% interesi? 5% e 250 i bie 12.5 more cuna.. Akoma se kam kap ate punen e interesit.. Duket qe s'kam pas nevoje me marre "loan" ndonjeher Mundesisht po e shpjeguat thojeni thjesht se mesi nates ktej, sme kapin mire valet, Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #153
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Nqafe time me harxhu minuta une per ju. Paskam harxhuar une 21 minuta per nje probleme te vetonit (dhe pse mesatarja e problemesh doli e sakte)

  Ej, po a eshte 5% interesi? 5% e 250 i bie 12.5 more cuna.. Akoma se kam kap ate punen e interesit.. Duket qe s'kam pas nevoje me marre "loan" ndonjeher Mundesisht po e shpjeguat thojeni thjesht se mesi nates ktej, sme kapin mire valet, Lol
  Ishte 0.5 . Nata i ka fajet mė sa duket ahah :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 5. #154

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Oh noooo.. une e kam pare 5%. PO mire un rrugen e kisha te sakte. Aver-i vec kopjoj formulen e zevendesoi me 0.5% . :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #155
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Oh noooo.. une e kam pare 5%. PO mire un rrugen e kisha te sakte. Aver-i vec kopjoj formulen e zevendesoi me 0.5% . :p
  E po tash, fituesi konsiderohet ai qė e di pėrgjigjen, jo ai qė e afron :p Po tė ishte kėshtu WoW do i dinte tė gjitha ahhaha.

  Shaka
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #156
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!  Shi shi si ben te zgjuarin Aver...po me ndihmen e Soul mo

  Shpresoj kete te mos e dini!
  Ne foton me siper fshihen tre nuse lale dhe tre fytyra te vogla..

  Kush i gjen?
   

 8. #157
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Dy fetyra shikoj un.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 9. #158
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten


  Shi shi si ben te zgjuarin Aver...po me ndihmen e Soul mo

  Shpresoj kete te mos e dini!
  Ne foton me siper fshihen tre nuse lale dhe tre fytyra te vogla..

  Kush i gjen?
  Fytyrat i gjeta, por nuset ku janė se ahahah.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 10. #159
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  ahaha dhe une qe mendoja se nuset jane me te lehta per ti gjetur

  Hajd mundohuni e pak bashke me Arfen
   

 11. #160
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  ahaha dhe une qe mendoja se nuset jane me te lehta per ti gjetur

  Hajd mundohuni e pak bashke me Arfen
  Po ca jan nuse lalet mos jan ato mollkuqet?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 12. #161
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  ahaha dhe une qe mendoja se nuset jane me te lehta per ti gjetur

  Hajd mundohuni e pak bashke me Arfen
  E keni fjalėn pėr nuse me vello tė bardhė apo si :p A mė shpjegoni ēfarė janė nuset realisht nė kėtė foto. Ajo qė shoh janė disa mollėkuqe apo kėshtu mi lexon syri mua  Kėtyre u thoni nuse?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 13. #162
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  I gjeta 3 mollkuqet
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 14. #163
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  ahahaha po po ato jane nuset oh cte qeshur
   

 15. #164
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #165
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!  Disllike e ke per gjuhen jashte ahaha... i gjete
  Tani ne foton e rradhes fshihen 10 burra!

  Kush i gjen?
   

 17. #166
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Per info , ato nuset qe thoni ju , apo mollekuqet apo bubareshat sIē i quaj une ,
  ne gjuhen shqipe quhen shtatpikaloshe .
  Heren e fundit u redaktua nga Hartini; 02-01-2016 ne 20:51.
   

 18. #167
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Kualiteti i fotos nuk ėshtė edhe aq i mirė. Unė i gjeta vetėm nėntė deri me tani.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 19. #168
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Kualiteti i fotos nuk ėshtė edhe aq i mirė. Unė i gjeta vetėm nėntė deri me tani.
  Veton se mos hyn ti tek faqja e sheh zgjedhjen duke kerkuar ne google
   

 20. #169
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Veton se mos hyn ti tek faqja e sheh zgjedhjen duke kerkuar ne google
  Ahaha Jo nuk do hy, tė premtoj
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #170
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Screenshot_2016-01-02-20-37-37.jpg

  Gjejeni kete se s'kom kohe .
   

 22. #171
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Jo po qenke i tmerrshem ti ndaj thash lool
  Edhe nje mbet,kush i gjen!?
   

 23. #172
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Screenshot_2016-01-02-20-37-37.jpg

  Gjejeni kete se s'kom kohe .
  7 them une po kshu pa e menduar shume ne fakt

  E mendova tani me dolen 5
   

 24. #173
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Screenshot_2016-01-02-20-37-37.jpg

  Gjejeni kete se s'kom kohe .
  5

  mos mshani se kto testet i urrej

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 25. #174
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Jo po qenke i tmerrshem ti ndaj thash lool
  Edhe nje mbet,kush i gjen!?
  E pamundur tė e gjejė tė dhjetin. Gjithsesi shpresoj qė dikush do e gjejė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 26. #175
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  As un nk kom qene mire ne matematik se na i nderronin
  Zyshat shpesh...(ne kimi isha mire) por edhe mua me doli
  5 si shume
   

 27. #176
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  7 them une po kshu pa e menduar shume ne fakt

  E mendova tani me dolen 5
  Tre pra ma , e kishim edhe nga matematike kete testin !
   

 28. #177
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  3 jane . 1) 2) 3) Ja i zejme keto fluturat si zogj . 1&2 jane para 3-shit (kane nje zog pas) ; 2&3 jane pas 1-shit (kane nje zog para); 2 eshte ne mes te 1 & 3 . Hajde gezuar ..
   

 29. #178
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  20151229_071251.jpg

  Edhe nje
  Kjo osht e lehte.
   

 30. #179
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hahaha e mo e sme late te gz pak me mendimin se e gjeta
   

 31. #180
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  20151229_071251.jpg

  Edhe nje
  Kjo osht e lehte.
  Epo po mos e gjeta e kete sfutem me ketu

  7 ne mes fare
   

Faqja 6 nga 35 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •