Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 35 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #181
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Malsi
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  2,956
  Forca e Rrespektit
  150

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hahahhaha ky me qenin eshte test per ata qe vuajne nga syte
   

 3. #182
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Epo po mos e gjeta e kete sfutem me ketu

  7 ne mes fare
  WOW sh.sh.sh.mire. Ulu 7 per sot.😜
   

 4. #183
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Sa pika jan ne ket foto ...
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 5. #184
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Sa pika jan ne ket foto ...
  22 duhet tė jenė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 6. #185
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  22 duhet tė jenė.
  Jo ..............!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #186
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Jo ..............!
  E po njė mė shumė pra, 23.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #187

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  mua mdolen 14 pika, haha
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #188
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Sa fytyra te personaliteteve te njohura mund ti identifikoni ne kete foto?  Nje eshte ne piken me te lart dhe duket vetem mjekrra...te tjerat duhet ti gjeni ju.
  Heren e fundit u redaktua nga Ylli-1; 04-01-2016 ne 09:24.
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 10. #189
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Gjeni kte....sa kafshe jane ktu?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 11. #190
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Elefanti, gomari, qeni, maca, lepuri (apo mi eshte ai) dhe peshku ne hunden e elefantit?!

  Dmth 6
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #191
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Elefanti, gomari, qeni, maca, lepuri (apo mi eshte ai) dhe peshku ne hunden e elefantit?!

  Dmth 6
  Ncuq...gjeji se mungojne dhe 3 te tjere.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 13. #192
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Po breshka eshte aty ?
   

 14. #193
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  Po breshka eshte aty ?
  Po...tani ngelen dhe 2 te tjere per tu gjetur.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 15. #194
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  E gjeta edhe gjarprin.

  Mbeti edhe 1 dmth.
  I walk slowly, but I never walk backward

 16. #195
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Bishti elefantit - gjarper

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 17. #196
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  E gjeta edhe gjarprin.

  Mbeti edhe 1 dmth.
  Mos me sfido

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 18. #197
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  Mos me sfido
  Hajt ta shofim cili nga ne po e gjen te fundit
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #198
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Krokodil te goja elefantit?!
  Perndryshe sdi

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 20. #199
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Vendosni gjyslyket per te gjet te fundit
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #200
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Eshte nje pike e bardhe ne trupin e elefantit.

  Mos eshte plesht?
  I walk slowly, but I never walk backward

 22. #201
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Eshte nje pike e bardhe ne trupin e elefantit.

  Mos eshte plesht?
  Jo jo.....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 23. #202

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  peshku te syri?????????????
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #203
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  E fundit duhet te jete aty te goja e elefantit, por veshtire te merret vesh se cka eshte..
  I walk slowly, but I never walk backward

 25. #204

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  E fundit duhet te jete aty te goja e elefantit, por veshtire te merret vesh se cka eshte..
  krokodil dhe delfin ka te koka.. Legally?? e gjeta peshkun apo jo ?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 26. #205
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  peshku te syri?????????????
  Ja sy shqiponja e gjeti direkt
  Sa per kronkondilin, s'ka kronkondil.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 27. #206
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  20151228_081525.jpg

  Po kete e dini ?
   

 28. #207
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  20151228_081525.jpg

  Po kete e dini ?
  13........
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 29. #208
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  13........
  E di ti sa mister fshihen prapa nr. 13 .
   

 30. #209
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  9 ..............
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 31. #210
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  9 ..............
  Qenke lodhur, shikoje mire...
   

Faqja 7 nga 35 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •