Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 35 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #211
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  21..........
  Keep your heels head, and standards high.

 3. #212
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Epo sa te zellshem qe jeni, duhet te formojme nje grup 'girl scouts' me zevendes kryetar Aver, misioni te gjejme Waldon, Marla sekretareshe se do e shtoje numrin
   

 4. #213
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!  Cfare nuk shkon me kete foto!

  Thash te provoj me dicka te lehte tani se ne te veshtirat jeni cakalle!
   

 5. #214
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Epo sa te zellshem qe jeni, duhet te formojme nje grup 'girl scouts' me zevendes kryetar Aver, misioni te gjejme Waldon, Marla sekretareshe se do e shtoje numrin
  Ide e mire por une nuk pranoj te jem zevendes. O kryetar o hiq
  I walk slowly, but I never walk backward

 6. #215
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten


  Cfare nuk shkon me kete foto!

  Thash te provoj me dicka te lehte tani se ne te veshtirat jeni cakalle!
  Pema, bashke me ate personin, jane horizontalisht sepse pema eshte e rrezuar
  I walk slowly, but I never walk backward

 7. #216
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  20160104_190020.jpg

  Kush ishte mire ne metematik-ekuacione ?
   

 8. #217
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  20160104_190020.jpg

  Kush ishte mire ne metematik-ekuacione ?
  une jam i dobet pranoj
   

 9. #218
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  20160104_190020.jpg

  Kush ishte mire ne metematik-ekuacione ?
  Kshu me sy shpejt e shpejt...

  25?
  I walk slowly, but I never walk backward

 10. #219
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,569
  Forca e Rrespektit
  151

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Kshu me sy shpejt e shpejt...

  25?
  une mendoj jan 21
   

 11. #220
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aver mos u lodh shume ore ler e ndonje tjeter

  Kemi ekuacionin si me poshte:

  25 - 55 + (85 + 65) =

  Sa del?
   

 12. #221
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ke te drejte wow.

  Nga ky moment do te jem vetem lexues i temes
  I walk slowly, but I never walk backward

 13. #222
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Dhe tani gabim bere qe fole

  Zgjidhe ekuacionin tash
   

 14. #223
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Dhe tani gabim bere qe fole

  Zgjidhe ekuacionin tash
  Nje here fol burri :p

  Ta tregoj nje barcolete te shpejt..

  Fillon gruaja me e rraf burrin dhe ai duke ik mshefet nen krevat.
  Dil shpejt i thote ajo. Jo, i pergjigjet ky.
  Dil shpejt po te them, i thote prap ajo. Jo edhe jo ky... sepse nje here fol burri.

  Kush e kap e kap :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 15. #224
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Aver mos u lodh shume ore ler e ndonje tjeter

  Kemi ekuacionin si me poshte:

  25 - 55 + (85 + 65) =

  Sa del?
  120........
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #225
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Vetoni gabim

  Aver po dy here i foli mo
   

 17. #226
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Aver mos u lodh shume ore ler e ndonje tjeter

  Kemi ekuacionin si me poshte:

  25 - 55 + (85 + 65) =

  Sa del?
  5!

  na sillni nainji qe nuk njof

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 18. #227
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Po kjo supozohej qe doli tani ne net moj ahaha e gjete bravo
   

 19. #228
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  5!

  na sillni nainji qe nuk njof
  Nuk arrij tė e kuptoj pse 5. A mund tė ma shpjegoni rrjedhėn nėse mundeni, sepse nė asnjė matematikė time tė dobėt e tė katandisur nuk me del 5
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 20. #229
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Nuk arrij tė e kuptoj pse 5. A mund tė ma shpjegoni rrjedhėn nėse mundeni, sepse nė asnjė matematikė time tė dobėt e tė katandisur nuk me del 5
  Nuk eshte 5 por 5! Dmth faktor 5 o si i thuhet shqip
  5!=5*4*3*2*1 = 120
  Te dy solucionet jan te sakta gjithsesi

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 21. #230
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  Nuk eshte 5 por 5! Dmth faktor 5 o si i thuhet shqip
  5!=5*4*3*2*1 = 120
  Te dy solucionet jan te sakta gjithsesi
  Unė di vetėm tė mbledh, zbresė tė shumėzoj dhe tė pjesėtoj Matematika ka qenė pėr mua ēdo herė Matu me ik
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 22. #231
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!  Gjeni ku eshte qeni?
   

 23. #232
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  E leht kjo WoW,

  E gjetaaaa!
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 24. #233
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Qyqa,kaq shpejt? ahaha thuaje pra
   

 25. #234
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Sa e hapa foton direkt me shkun syt ke qeni..eshte nen kembet e Gjirafes ne te majt.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 26. #235
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Qen pervers...ēa ben aty posht?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 27. #236
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Sa ftyra mund te shihni ktu, kafshesh dhe njerezish?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 28. #237
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!


  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 29. #238
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  35...........
   

 30. #239
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Sa ftyra mund te shihni ktu, kafshesh dhe njerezish?
  Qyqja mi po ketu veē fytyra qenkan , te futkan fryken.
  S'kom durim ti numberoj , po tani - jana 80 tha ,35 ajo do ti kete numberuar.
   

 31. #240

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hajde lozim me fjalekryq tani .

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 8 nga 35 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •