Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 35 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 1029

Teme: Kush e gjen?

 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Kush e gjen?

  Sapo e pash ne nje portal.

  Si shume intinlexhent qe jam, e gjeta menjehere. Po ju?

  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #241
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ja nja ca pergjigje kshu shpejt e shpejt, te tjerat gjejini vet

  Horizontalet
  16: Ural
  92: Oratori
  108: Au
  114: Teprice
  127: Karta
  103: Inch

  Vertikalet
  3: Sri
  11: Ike
  19: Lamtumire
  34: Tom
  95: Tren
  59: Hudher
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #242

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Meqe ju pelqeu ajo me panda juve.
  Gjeni pandat.. edhe thoni per sa kohe. MOS GENJENIIIIIIIIIIIIIIII!


  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #243
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  E gjeta panden,te paren ne sec 3 ,te fundit mu desh pak me shum sec dej e e gjeta.
  Te them a mos te them ku jan :p..po ju le radh ti gjejn te tjer..
  Te dyten se gjej dote..
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 5. #244
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ihh cme lodhe o Souli tek e para e gjeta tek dy te tjerat asgje spo shoh
   

 6. #245
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  Nuk eshte 5 por 5! Dmth faktor 5 o si i thuhet shqip
  5!=5*4*3*2*1 = 120
  Te dy solucionet jan te sakta gjithsesi

  Nuk di nga doli 5! nga nje ekuacion I thjeshte matematikor: 25 - 55 + (85 + 65) =120
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 7. #246

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Germo Tare germo.. Aty te lodheni...Se jo per gje po do jua kaloj Averi

  p.s. ME keto lojrat e pandave do behemi per syze
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #247
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Edhe tek e treta e gjeta per inat te Averit ahaha
   

 9. #248
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Soul,me thuj e gjete ti Panden ne ate foton e dyte? :p

  Se mu qorrun syte Lool...Por e gjeta me ne fund.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 10. #249

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Tuana Shfaq Poten
  Soul,me thuj e gjete ti Panden ne ate foton e dyte? :p

  Se mu qorrun syte Lool...Por e gjeta me ne fund.
  Pse mka lene mendja te lodhem, kur e di qe do e gjeni ju per mua ?
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #250
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Mua ma ka ndalu wow pjesemarrjen ne teme.

  Perndryshe e gjeta per shume pak sekonda panden te e dyta :p
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #251
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Pse mka lene mendja te lodhem, kur e di qe do e gjeni ju per mua ?
  Uaa as ti se di dmth apo ben

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mua ma ka ndalu wow pjesemarrjen ne teme.

  Perndryshe e gjeta per shume pak sekonda panden te e dyta :p
  Shiko ky gjojash se le une lool se ska gjet asgje
   

 13. #252

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Se di vertet. Lol
  vec tparen kam.gjet
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #253
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Shiko ky gjojash se le une lool se ska gjet asgje
  Ncncnc

  Ty ti ka verbu syte xhelozia prandaj nuk i gjen pandat :p

  A me jep leje me tregu ku gjendet?
  I walk slowly, but I never walk backward

 15. #254
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Lool

  Wow ,Soul tek ju kisha shpresat ju dashkan i pale syze


  Aver sille mos pyet ndryshe ste besojm
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 16. #255

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  He pasi ti gjeni thojini ku jan se kam panda tjera per neser. Mos u zini. Gjeta sh lojra me pamdat e i bera bookmark te puna
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #256
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!
  Edit- e paskam pas gabim sa inat :p
  Heren e fundit u redaktua nga Tuana; 07-01-2016 ne 17:31.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 18. #257
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Tuana, po e le qe te djersitet edhe pak ajo qe me perjashtoj nga tema

  Sm, mjaft me panda aman se na jane bo si njerezit e shpis

  Edit - nuk e ke gjet te dyten Tuana.
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 07-01-2016 ne 17:18.
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #258
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aver ,u dorzua ajo e pranoj qe se gjen dot.

  Ta heq thu po do e ket pare tani me :p..
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 20. #259
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Ok pra :p

  Eshte ne rreshtin poshte. Ne mes.

  E shtrire dmth.
  I walk slowly, but I never walk backward

 21. #260
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Aver a e gjete mo apo te presim dhe pak

  Une as shtrire se shoh as ne kembe as ulur ahahaha
   

 22. #261
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga WOW Shfaq Poten
  Aver a e gjete mo apo te presim dhe pak

  Une as shtrire se shoh as ne kembe as ulur ahahaha
  Ata shtreterit ne foto e kane nga nje numer. Gjeje numrin 302, eshte poshte, dhe shiqo perreth.

  Po nuk e ke gjete as tani neser me autobus te pare ik te doktori syve
  I walk slowly, but I never walk backward

 23. #262
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Hej po ai sduket as per panda more,se desh me dolen syte duke e pare
   

 24. #263
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Thua qe nuk eshte race e paster dhe qe mund te kete pasur nena e saj ndonje afere me ndonje ari polar?

  Ik mbytu aman se me cmende. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

 25. #264
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Thua qe nuk eshte race e paster dhe qe mund te kete pasur nena e saj ndonje afere me ndonje ari polar?

  Ik mbytu aman se me cmende. Lol
  lool ti ke ik per shel fare me kete fantazine tende

  Tia gjejme rracen tash,hajt hyri punes se ty te kemi per keto
   

 26. #265

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Une akoma se kam gjet te dyten. poc i bera syte por hic

  p.s. Kjo esht prove qe une e WOW nuk genjejme kur themi qe e gjejme per 2-3 sec. ja tani qe nuk e gjejme themi me ballin lart nuke gjejme dot
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 27. #266
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Disa te thjeshta nga une

  1.


  2.

  3.


  4. SI duket nga lart?


  5.
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 28. #267
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Gjeni cfare fshihet ne keto dy ikona?
   

 29. #268
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Nje panda tek e para ..
  dhe nje qenush ose panda,edhe nje arush tek e dyta..
  E gjeta?
   

 30. #269

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Cfare fshihet? Ikona? Je e paqarte tek pyetja mendoj.. Gjthss foto par ka nje pand djathtas
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 31. #270

  Titulli: Test i thjeshte i inteligjences!

  Te e duta mra ne sy ai burri lart majtas. Me xhaket. Tgjithve u duket vec koka. Ai si gjigand duket
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 9 nga 35 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kush e gjen?
  Nga Bellatrix ne forum Lojra
  Pergjigje: 75
  Postimi i Fundit: 18-05-2014, 10:13
 2. Kush e gjen?
  Nga Alchohole ne forum Lojra
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 23:09
 3. “Kush gjen nje thesar, gjen nje mik”
  Nga elbruna ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •