Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12
 1. #1
  Anėtar i ri fv Avatari i Halis
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Albania,Shkoder,Dudas
  Postime
  318
  Forca e Rrespektit
  10

  Smile Loje ne ANGLISHT!!!!!!

  Kjo eshte nje loje me dy shkronjat e fundit,si ne shqip,por ketu me dy shkronjat e fundit do te shkruajme fjale ne ANGLISHT....Shpresoj te me keni kuptuar....flm per mirekuptimin....po e filloj une i pari:


  AppLE...........
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99

  Titulli: Loje ne ANGLISHT!!!!!!

  leon

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Loje ne ANGLISHT!!!!!!

  onliNE
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99

  Titulli: Loje ne ANGLISHT!!!!!!

  never.....................

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635

  Titulli: Loje ne ANGLISHT!!!!!!

  EragON.................
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99
  once

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635
  CelebriTY.........
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99
  typing

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635
  ngaju
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gafi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ne shtepi
  Mosha
  40
  Postime
  2,580
  Forca e Rrespektit
  99
  judicature

  18 : 27. Lexo ēka tė ėshtė shpallur ty nga libri i Zotit tėnd! Nuk ka kush qė mund t'i ndryshojė fjalėt e Tij dhe pos Tij, nuk mund tė gjesh strehim.
  18:29. E ti thuaj: “E vėrteta ėshtė nga Zoti juaj, e kush tė dojė, le tė besojė, e kush tė dojė, le tė mohojė. Ne kemi pėrgatitur pėr jobesimtarėt zjarr qė muret e tij (tė flakės) i rrethojnė ata, e nėse kėrkojnė shpėtim, ndihmohen me njė ujė si katran qė pėrzhit fytyrat. E shėmtuar ėshtė ajo pije, e vend i keq ėshtė ai”.

 11. #11
  Anėtar i ri fv fv
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Vendodhja
  prishtinė,
  Postime
  111
  Forca e Rrespektit
  11
  restart......!
   

 12. #12
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Article........
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Shqip - anglisht
  Nga Soulmind ne forum Humor
  Pergjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-07-2016, 13:15
 2. Ristani nuk di anglisht
  Nga eGo0sTyle ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 14-06-2011, 22:28
 3. PC:Anglisht-Shqip.
  Nga Alchohole ne forum Informatikė
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-06-2009, 05:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •