Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151
  une e kuptoj shum mire regullore e forum por duhet te respektohet qdo vendim i drejt te qdo anetare per ta vendosur ni moderatore apo grade vip duhet pelqim e shumices
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 3. #3
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Me falni per nderhyrjen por doja te qartesohesha... shantazhi quhet shkelje e rregullores? Moderatoret a duhet te krijojne ambjent te gezueshem "friendly" ne forum?
  Mos valle ketu ka me shume moderatore sesa anetare te thjeshte dhe kjo con ne kete "armiqesi" ?!

  Ju faleminderit
  He pash zotin,mos u tall!!!

   

 4. #4
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  He pash zotin,mos u tall!!!

  Mundesisht zhvishuni nga kompleksiteti... dhe shprehni edhe deshirat tuaja me te fshehta per antaret.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #5
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Mundesisht zhvishuni nga kompleksiteti... dhe shprehni edhe deshirat tuaja me te fshehta per antaret.
  Vec ajo ka mbet tani,se tera i kemi provu ,po kta s'haen as me vaj as me uthull mo vlla
   

 6. #6
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Danay Shfaq Poten
  Vec ajo ka mbet tani,se tera i kemi provu ,po kta s'haen as me vaj as me uthull mo vlla
  Na thuaj cfare ke provuar te te them se cfare te ka mbetur per te provuar...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #7
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Na thuaj cfare ke provuar te te them se cfare te ka mbetur per te provuar...
  Ja ta them e une tek vesh tani,se na kapin mat ketu
  Heren e fundit u redaktua nga AnGeLiC; 08-08-2017 ne 23:09.
   

 8. #8
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Dy dhoma e guzhine.... ne zemer te Londres , Big apartment .. ne kat te 3-te ( & all 2myself ) ... edhe perse ne pallat e rrethuar nga te tera anet me gjelberim, i kam pemet pothuajse ne dritare e ballkon , e i bien dielli ne c'do cep ... nice long views as well . : )
  domethene kur te vij andej nuk do paguaj per hotel
   

 9. #9
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  domethene kur te vij andej nuk do paguaj per hotel
  My house is not a hotel... you go 2hotel. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  My house is not a hotel... you go 2hotel. : )
  hotel nuk eshte por nje streh e perkohshme per shoqerine eshte
   

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  hotel nuk eshte por nje streh e perkohshme per shoqerine eshte
  I don't know you .. you could be anyone & anything --- So no strangers in my house. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I don't know you .. you could be anyone & anything --- So no strangers in my house. : )
  Po mund te jem nje Shqiponje krahemadhe me pende te argjendta


  Frikacake
   

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Like i said you could be anything & anyone ... Im scared of ppl /strangers , u are right .. they can be evil : )

  By the way... how can u trust me ? : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Like i said you could be anything & anyone ... Im scared of ppl /strangers , u are right .. they can be evil : )

  By the way... how can u trust me ? : )
  Kam fjetur ne Shtepine e njerit pa i folur fare (sepse ashtu ishte nje pune), e jo me ne tenden qe kemi kohe qe shkruajme
   

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Thats y u should be scared : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Thats y u should be scared : D
  Cfare po them eshte e vertet, qe kam fjetur ne shtepine e nje te huaji.


  Pse cfare do besh ti do vish me thike naten?
  kanibale
   

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  E c'fare kerkoje tek ai ti, kishe ngelur perjashta ? loool

  Who knows, that or smth else ... Like i said u dnt know me either : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E c'fare kerkoje tek ai ti, kishe ngelur perjashta ? loool

  Who knows, that or smth else ... Like i said u dnt know me either : D
  nuk dua ta them ketu
   

 19. #19
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  nuk dua ta them ketu
  Pse ? It's safe here , dnt worry : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #20
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kemi bere marreveshje per Drejtorin....ti i here , pastaj une embelsira per fund
   

 21. #21
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Ecni te dyja njeheresh e rehatohemi njehere e mire....
   

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po cdo bejme ore treshe ahhahahaha,do pim raki e thashetheme lagjie.

  Njeriu i prendise do ishte po ta linte ate me te kuqe siper
   

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Shpirti yt ,ai shpirt i liree i fresket,hahahahahahahahaha
   

 24. #24
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Po treshe behet cdo gje moj...

  Une nuk heq dore nga kuqet se kam bere pakt me djallin qe te manaxhoj djallushkat...
   

 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Ke inat tineeeee.... hihihi
   

 26. #26
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Corape leshi.....
  hahahahahahaha,duhet dukesh shume hot vetem me corape leshi.
   

 27. #27
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahaha,duhet dukesh shume hot vetem me corape leshi.
  Pa ta le imagjinaten te hallakatur.... keshtu qe jepi...
   

 28. #28
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pa ta le imagjinaten te hallakatur.... keshtu qe jepi...
  Ske nevoje me ma lene te hallakatme imagjinaten,ama ke gje tjeter vesh pervec corapve hiqi,se i bie qe me cenove imagjinaten ahahhahaha.
  ika se me bere perralll ahhahahahahaha.
   

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ske nevoje me ma lene te hallakatme imagjinaten,ama ke gje tjeter vesh pervec corapve hiqi,se i bie qe me cenove imagjinaten ahahhahaha.
  ika se me bere perralll ahhahahahahaha.
  Ou kaq pak, kujtova se bera perdhunim imagjinate, por qenka pa zarar.....
   

 30. #30
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Kurse zonja qė ka ditlindjen nuk kuptoj thelbin kėrkonte emra.U kap pas gishtit kur gishti tregoj hėnėn.
   

Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •