Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #31
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ti je ne rregull dhe ke te drejte ... edhe ajo me te kuqe qe krijoi corben e injorances me inteligjencen e saj .. nuk ka se perse te ofendohet me postimin tend, pasi edhe ajo e mban veten per te qyteteruar , packa qe ka ngelur lidhur e roberuar , pas kembeve te shalgjatit . : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #32
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Nuk i vej faj,po nuk hėngri pėrsheshin e ditės rrin pa drek dhe pa darkė.
   

 4. #33
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,197
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  I nderuar Rildi qetesouni neper debate mos i ktheni ne ndeshje personale debatet.
  Se dhe ti aq shume po han ne kete teme sa mbipesh do perfundosh bashke me Zonjen tone te nderuar Zana.
  Qendroni brenda debatit, qe te kete lezet te lexohet edhe nga nje sy i jashtem lexues ne kete forum.
  Kalofshi mire diten ne vazhdim!
   

 5. #34
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Wow .Super moderatoja Nevertit!
  Qė kėshillon qetėsi ndėrkoh qė nė status ėshtė fshir komenti fillestar ndėrsa qėndron replika ndaj komentit fillestar.Dje ja kisha dhėnė dhe pėrgjigjen kockės ndėrkoh sot ishte fshir,ti qė nxit qetėsim.
   

 6. #35
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,197
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Wow .Super moderatoja Nevertit!
  Qė kėshillon qetėsi ndėrkoh qė nė status ėshtė fshir komenti fillestar ndėrsa qėndron replika ndaj komentit fillestar.Dje ja kisha dhėnė dhe pėrgjigjen kockės ndėrkoh sot ishte fshir,ti qė nxit qetėsim.
  Me thoni cfare numri ka postimi, ti rishikojme?
   

 7. #36
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Ēfar,keni mos rakordim mes moderatorve?
  A veproni nė baz rregullash apo inatesh?
   

 8. #37
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Nuk mbaj mend numrin por pėrgjigja ka qėnė
  Populli emigron
  Qent lėpijnė kockėn e millaxhiut.
   

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,197
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Ēfar,keni mos rakordim mes moderatorve?
  A veproni nė baz rregullash apo inatesh?
  Me lexoni Rildi,s"jam ketu te bej pastruesen personale te tuajen, apo dikuj tjeter,temen e pastrova une sot ne mengjes.
  Nese keni ankese per ndonje postim te ngelur silleni ta levizim.
  Ne te kundert kalofshi mire dhe qendroni ne teme ne komentet ne vazhdim.
  Cdo postim jasht kontekstit temes do kaloj ne kosh.
   

 10. #39
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Haram ėshtė sė ndaluri tė bėrit sex me vasha tė mira,tė bukura.
  Ti doni ato,ndryshe ėshtė haram.
  Pini kupa
  Puthni ēupa.
  Hajt gėzuar
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #40
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Replika 36 ju duk jasht teme? Me qė replikėn time e ke fshir duhet jet duk besoj
   

 12. #41
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Me lexoni Rildi,s"jam ketu te bej pastruesen personale te tuajen, apo dikuj tjeter,temen e pastrova une sot ne mengjes.
  Nese keni ankese per ndonje postim te ngelur silleni ta levizim.
  Ne te kundert kalofshi mire dhe qendroni ne teme ne komentet ne vazhdim.
  Cdo postim jasht kontekstit temes do kaloj ne kosh.
  Meqe nuk je k'tu per k'te pune... perse erdhe pikerisht dhe etikove personalisht Rildin dhe mua ne teme ? Mjafton qe te pastroje temen... e te shikoje punen tende.

  Ti je nga ato tipet qe duhet pasur shume kujdes, nga sjellja e jote.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #42
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,197
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Meqe nuk je k'tu per k'te pune... perse erdhe pikerisht dhe etikove personalisht Rildin dhe mua ne teme ? Mjafton qe te pastroje temen... e te shikoje punen tende.

  Ti je nga ato tipet qe duhet pasur shume kujdes, nga sjellja e jote.
  Sigurisht qe duhet te kesh kujdes,eshte mungese e theksuar edukate te mos dish te sillesh ne nje debat e te ofendosh!
  Gjithe te mirat Zana.
   

 14. #43
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Sigurisht qe duhet te kesh kujdes,eshte mungese e theksuar edukate te mos dish te sillesh ne nje debat e te ofendosh!
  Gjithe te mirat Zana.
  K'te thuaja vetes tende... eduko veten tende si fillim, pastaj hajde e me eduko mua.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #44
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Haram ėshtė sė ndaluri tė bėrit sex me vasha tė mira,tė bukura.
  Ti doni ato,ndryshe ėshtė haram.
  Pini kupa
  Puthni ēupa.
  Hajt gėzuar
  AHAH passion!

  Lere se sdo han buke keta se jane fshire postimet.

  Jallaaaaa sa budalliqe po me lexojn syte.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #45
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kur te lene mendte , ske cben....

  Mjerisht ketu ne virtual njerezit nxjerrin ne pah ate qe dine te bejne me mire....

  Ju rrofte kosherja se bletet fiu fiu kane shtegetuar
   

 17. #46
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  AHAH passion!

  Lere se sdo han buke keta se jane fshire postimet.

  Jallaaaaa sa budalliqe po me lexojn syte.
  Bravo! Tani qė e dhe edhe ti opinionin tėnd mu shtua rroga.
   

 18. #47
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kur te lene mendte , ske cben....

  Mjerisht ketu ne virtual njerezit nxjerrin ne pah ate qe dine te bejne me mire....

  Ju rrofte kosherja se bletet fiu fiu kane shtegetuar
  Ti e fut veten tek njerzit?
   

 19. #48
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Bravo! Tani qė e dhe edhe ti opinionin tėnd mu shtua rroga.
  Jepi se me kenaqe. ahahahahhahahaha
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 20. #49
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  AHAH passion!

  Lere se sdo han buke keta se jane fshire postimet.

  Jallaaaaa sa budalliqe po me lexojn syte.
  Ma shkruaj emrin me shkronj tė madhe Passion
  Ndryshe ėshtė haram
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #50
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Qyqja ca gabimi paskam bere

  P e madhe shtypit.
  P e madhe dores,
  shkruajm emrin, Passion.

  Me mire tani?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 22. #51
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297

  Jashte teme:abis

  Prb nuk eshte Tema eshte drejtuesja, ku per interesat e saj e te grupit te saj I nderron e ve rregullat qysh ti pershtaten... edhe ti mos me lexo mua,dhe je ne rregull . Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #52
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Provat jane te hapura per ato qe ju intereson...gjer ne momentin kur I zhduk/pastron , abuzuesi. Lool

  Por Me kaq sa e frekuenton temen e forumin ne pergjithesi ti , eshte e kote te hapesh gojen jo me te besh propozime... Aq me teper kur identifikohesh edhe me ngjyre. Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #53
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Ju qe llapni kot merrni drejtimin e konkursit dhe ngjyret dhe na provoni qe e beni ju me mire ,
  ne te kundert mbyllni sqepin dhe mbani etiken minimale virtuale ose do tua mbyllim ne !
   

 25. #54
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  E marr une no prb : D... por duhet bere nje pastrim nga brenda si fillim , te ndryshohen palet, pastaj hajde e bej perseri propozime e te na mbyllesh gojen .: D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #55
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Se kuptoj gjithe kete lufte a thua s'keni ngrene buke sot?
  Gjithsesi me iku deshira te lexoj krijimet....me vone do lexoj e do votoj per ate qe do me japi ndjesi te bukura.....

  Ps: Zana patjeter i bejme edhe ndryshimet qe do ti, ti jep idete dhe ne do te bindemi. Bile te veme vetem ty staf e ne antare. E na trego njehere te vetme se di te besh vertet edhe nje gje pervec se te "vjellesh nga goja "
  Une e para me shume deshire e le postin tim, nese ty te pengon kjo per te treguar cilesite e tua!
   

 27. #56
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Merre pra cpret , dhe per te marr gjithe forumin fol me wxp se ai ėshtė pronari ,
  Per palet nuk di gje une , nuk njoh pal as klane , por dhe per kete te pergjigjet wxp se ai ėshtė i zoti i fv .
   

 28. #57
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Filluan justifikimet si gjithmone : D

  Si fillim ju dorezoni ngjyrat vullnetarisht , pastaj zgjedhjet e hapura ne publik... si gjithmone I takojne anetareve te thjeshte ... jo juve . : ))))
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 16-12-2017 ne 14:58.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #58
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  O zane une ta bera propozimin pa justifikime fare....e drejteperdrejte!
  Justifikimet po i nxjerr ti tashi.
  Anarshi ne forum sdo bejme, meqe idete i ke sekret , forca jep verdiktin tend!
  Nese ti pranon ate cka te propozova te gjithe ne te tjeret do te japim shancin ty!

  Ps: ne asnje forum ske patur kete sfide, pasi kudo te kane treguar deren.
  Ne po ta japim mundesine , cfare do me shume?!
  Forca vendos e do e bej une katharsis per te gjithe....te gjithe do e japin doreheqjen pas PO- se tende!
   

 30. #59
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  O mona , futni nje ban kesaj se lam nam duke u marr me nje idjot
  Jo une po i jap mundesine e arte qe mos te ngelet jetime ne virtual....kete shanc askush sja ka dhene.
  Mjaft te thote po dhe te gjithe behemi antare , e zonja assistence sociale le te na tregoj se pervec diares di ti bej ato qe thote!
  Sprove per te dhe veten e saj!

   

 31. #60
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  paqe njerez e dilni ne tema te tjera te diskutoni ..
  lerni hapsire kush do te lexoj krijimet..
  perseritem serish do kesh krijimin tim e te uroj ta besh sa me te bukur ...
  ps.. kush ka kohe i sposton keto komente ne temat perkatese lereni te lexohen krijimet edhe per respekt te atyre qe kan shkruar ... me mua mund te komunikoni ne tema te tjera... ama ketu vemendjen jepjani krijimeve flm !
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 2 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •