Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #61
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ate thuaja kolegut tend... jo mua , se mua e shumta do abuzosh ngjyren.. se me teper Nuk ke shanc.: D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #62
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ate thuaja kolegut tend... jo mua , se mua e shumta do abuzosh ngjyren.. se me teper Nuk ke shanc.: D
  Ti e dime c'qellim ke se kjo natyre je , por ama te marresh pergjegjesi nuk merr sepse e di qe nje deshtim real e virtual.
  ...
   

 4. #63
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Jo une po i jap mundesine e arte qe mos te ngelet jetime ne virtual....kete shanc askush sja ka dhene.
  Mjaft te thote po dhe te gjithe behemi antare , e zonja assistence sociale le te na tregoj se pervec diares di ti bej ato qe thote!
  Sprove per te dhe veten e saj!

  Ta dhashe pergjigjen me lart... por kam idene qe per momentin te jane erresuar syte : D

  Si filiim dorezoni ngjyrat vullnetarisht, pastaj hudhen aplikimet hapur Ne publik dhe zgjedhjen e bejne anetaret.

  Nuk pranoj asgje prapa skenave une : D

  Ps... ato filozofirat e tjera te tuat pa lidhje jo jetime e jo kshu.. nuk pijne uje . Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #64
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Moni e paske me dy te shtena pushken sot...

  Tani fshijini keto idiotlliqe dhe lerini njerezit te lexojne ato qe u ofron tema.
   

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  O Mon pse po e ben akoma mish-mash kete gje?

  Nejse nejse kalofshi bukur festat pra.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #66
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ta dhashe pergjigjen me lart... por kam idene qe per momentin te jane erresuar syte : D

  Si filiim dorezoheni ngjyrat vullnetarisht, pastaj hudhen aplikimet hapur Ne publik dhe zgjedhjen e bejne anetaret.

  Nuk pranoj asgje prapa skenave une : D

  Ps... ato filozofirat e tjera te tuat pa lidhje jo jetime e jo kshu.. nuk pijne uje . Lool
  Dhe per kete tu pergjigja!
  Nese dorezojme ngjyrat , ti harron se antare do jemi e ne e do kemi te drejte vote!
  Llogjika jote bie poshte, pasi ne do votojme prape per ata qe ti quan klan!
  E kuptove tashti?
  Hape nje teme e ver tere emrat dhe nga ata qe jeni antar kerko ke doni....meqe mes antaresh the se jeni ok.
  Ne stafi ekzistues sdo kemi te drejte vote derisa te formosh ti armaten e re.
  Jemi ok me llogjiken?
   

 8. #67
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Moni e paske me dy te shtena pushken sot...

  Tani fshijini keto idiotlliqe dhe lerini njerezit te lexojne ato qe u ofron tema.
  Se di pse ma merr kshu....shiu vu ketej e interneti me qejfe
   

 9. #68
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  O Mon pse po e ben akoma mish-mash kete gje?

  Nejse nejse kalofshi bukur festat pra.
  E di qe sduhet, por le te jemi fair me te gjithe pra!
  Kalofsh bukur e ti
   

 10. #69
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Duhet te behesh nje here e tille... pastaj hajde e na trego llogjiken... me k’te rast kam idene qe do te te hapen edhe syte, se per momentin nuk te le ngjyra. ; )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #70
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kemi qene te tere pa ngjyre....isha para pak kohesh serisht antare dhe cfare ndryshoi?
  Tani meqe u pa qarte se ske argumenta po fjale boshe , ju lutem zbrasni temen nga komentet e panevojshme pasi jam ne cel.
  Faleminderit dhe kalofshi bukur
   

 12. #71
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga BoOoMBaStiCk Shfaq Poten
  Na jepni votat mbrapsh se jam pendu qe kam votu.

  Avataret me tbukur i ka Legally Sheqeri.
  Thuaj or tu thafshin gishtat e ka Passion
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #72
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Sa kushto 1 gisht se ma mir po i shesim, t'i blejm ktyne nai ēont lepoardi ose ariu..
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 14. #73
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga BoOoMBaStiCk Shfaq Poten
  Sa kushto 1 gisht se ma mir po i shesim, t'i blejm ktyne nai ēont lepoardi ose ariu..
  Varet se ka forma te ndryshme paraqitjeje
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #74
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Varet se ka forma te ndryshme paraqitjeje
  Nuk i kam konsumu shume, je i respektu n'shume Shtete Europiane. Per detajet folim...
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 16. #75
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Po i haka vrima tufes. Edhe ne tema avataresh, mendja te gishti i rri.
  Zana, ke te drejte. Mė pėlqejnė ne pergjithesi fotot bardhezi, prandaj vė te tilla.
   

 17. #76
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Jam bere lemsh, kam hedh grepat ne 3-4 forume... ishalla kap.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 18. #77
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Ore s'ka nevoje te kerkosh per gishta neper forume e tema me avatare, te jap une kete gishtin tim tė madh qe te mos kesh me nevoje.
   

 19. #78
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Po qe i zoti jepja Zanes, po shif se sa tkonsumohesh do vish te me japesh te drejte.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 20. #79
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Si je shpirterisht e ke edhe avatarin .
  Me duket vetem per ate punen mendon ti !
  Sa diplomat je mora Cen, futja mor si te vije, mos u flliqe me.kto a?
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 21. #80
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Citim Origjinale Postuar nga BoOoMBaStiCk Shfaq Poten
  Sa diplomat je mora Cen, futja mor si te vije, mos u flliqe me.kto a?
  Te ecesh neper lloq e mos te sterrpikesh eshte e pamundur .
  Ste kuptova kujt tia fuse !x
  87654321

 22. #81
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Hahahahahaha, sa i lashte je me kto theniet. E kisha fjalen shkruaj si te vije se nuk flliqesh.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 23. #82
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Zan do company?
   

 24. #83
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sure .. come over : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #84
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Erdha

  Should i bring something ?
   

 26. #85
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Just a bunch of flowers... i got everything else , thank you & be quick : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #86
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Just a bunch of flowers... i got everything else , thank you & be quick : )
  Me zor e gjeta rrugen se na i paskan zhvendos postimet

  Hape deren
   

 28. #87
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Come in fatty... u look hot : )

  Ps... E pra , gosh : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #88
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  So do you

  Do mjapesh infrakt n zemer
   

 30. #89
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,655
  Forca e Rrespektit
  2297
  Thnx : )

  Ease ur nerves fatty , otherwise i have to give u mouth : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #90
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Trying to stay calm

  I cant make any promises though

  I might like the mouth thing though
   

Faqja 3 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •