Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #91
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sure u will ... it's a lifesaver : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #92
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sure u will ... it's a lifesaver : p
  Dont make me fake an injury
   

 4. #93
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  & wht would that be ? : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #94
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Ill pretend i cant breathe
   

 6. #95
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ermmmm ... I was expecting an injury , a pulled inner thigh muscle or smth : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #96
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ermmmm ... I was expecting an injury , a pulled inner thigh muscle or smth : p
  I did pull an innerthigh muscle and lower abdomen muscles
   

 8. #97
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Let me apply some deep heat & massage it gentle and deep , 4u ...fatty : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #98
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Let me apply some deep heat & massage it gentle and deep , 4u ...fatty : p
  Hell yeah . You can do whatever you want
   

 10. #99
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  How did that happened ? : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #100
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  How did that happened ? : )

  I was at the gym. Trying to get skinny
   

 12. #101
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ha ha ... I like you as are... dnt lose any weigh fatty , wanna play with ur pot belly, tickle you : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #102
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  254
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... I like you as are... dnt lose any weigh fatty , wanna play with ur pot belly, tickle you : p
  I knew you liked me fat

  Not gonna loose it just for you
   

 14. #103
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Zane ti more persiper konkursin nje javor ta nisje pas dates 1.

  Apo sje e afte?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #104
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ka kohe qe dua te postoj nje postim tek ky konkurs por thoja ajt.
  Mendoj qe ka ardhur momenti ta bej pikerisht tani.

  Personalisht mendoj qe kete konkurs e kane kthyer ne nje shfrim,fyerjesh dhe ofendimesh te kqia.
  Prandaj une publikisht po e pohoj ketu, qe nuk do dergoj qofte e nje rrjesht te vetem ne asnje lloj konkursi letrar ne kete vater.
  Pasi cdo rrjesht krijim baltoset keqazi,perfshire dhe Drejtuesen e nderuar te keti konkursi.

  Kalofshi mire dhe ju uroj menaxhim dhe drejtim sa me te mbare te keti konkursi.
   

 16. #105
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Jam e afte por duke marre parasysh inatet personale k’tu... nuk besoj qe do te isha kanditatja e duhur ne k’te rast . Kshuqe per k’te arsye , edhe Pse dhashe hapur kontributin, nuk pati mbeshtetje... per dike qe kupton,gjerat jane te hapura.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #106
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Jam e afte por duke marre parasysh inatet personale k’tu... nuk besoj qe do te isha kanditatja e duhur ne k’te rast . Kshuqe per k’te arsye , edhe Pse dhashe hapur kontributin, nuk pati mbeshtetje... per dike qe kupton,gjerat jane te hapura.
  Seshte se the une se marr me persiper apo te beje nje nisme per ta hap si teme e te tentoje.

  Sepse ti prishim gjerat e bejme te gjithe..ti rregullojme ahe.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #107
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Seshte se the une se marr me persiper apo te beje nje nisme per ta hap si teme e te tentoje.

  Sepse ti prishim gjerat e bejme te gjithe..ti rregullojme ahe.
  Nuk ka lidhje tentimi I im k’tu... ti pshm qe lexove aty a tentove, kontaktove? Jo ... e kshu me rradhe. Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #108
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk ka lidhje tentimi I im k’tu... ti pshm qe lexove aty a tentove, kontaktove? Jo ... e kshu me rradhe. Lool
  Normale qe po
  Hap konkursin nje javor e shih nese kam shkruar apo jo pastaj hajde me flit me looola ne fund te fjalive.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #109
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Normale qe po
  Hap konkursin nje javor e shih nese kam shkruar apo jo pastaj hajde me flit me looola ne fund te fjalive.
  Te pyeta qe a je interesuar tek une... meqe une e mora iniciativen dhe ti po lexoje aty ... apo prite k’te rast qe te interesohesh? Loool

  Nderkohe P.O. te ishte dikush tjeter , Do I drejtoheshe ne nje fare forme publik apo prv , ashtu sic te kam lexuar me te tjere , e kjo nuk shkon vetem per ty ... meqe jemi k’tu , por per tere vargun.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #110
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E kam eDhe une nje ide : Si fillim te shkarkohet moderatorja ne fjale ... ndryshimi fillon k’tu Si fillim .Pastaj merruni/merremi edhe me temat e vitit.

  Nejse une do vazhdoj te refuzoj e protestoj ,hapur voten.

  Me ka cuditur edhe kjo vete, qe nuk e le vullnetarisht postin. Loool
  Unė mendoj qė si fillim duhet te shkarkohet administratorja Nevertiti, se me sa shikoj eshte kjo strumbullari i gjithe te keqijave ketu.
  Shiko ēfare shkruan sot ne kete postim... si griset vete e para, e pastaj ketu flet per shfryrje...
  Kjo do ta drejtoje kete forum??? Kjo i ka mesuar edhe te tjeret te bejne keshtu...

  Citim Origjinale Postuar nga Nevertiti
  vemjet dhe smirxhinjet .

  Pyetje pergjigje te ndryshme...
   

 22. #111
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Si e vendoset ??
  Doni apo sdoni te egzistoje ky konkurs??
  Kush rreh gjoksin se e ben dhe e ben me mire le te e marre persiper pa shume fjale e krijimin tim do e kete sic e kam derguar gjithmone!

  E di cfar eshte e cuditeshme kur lexoj..
  propozova temat vjet...beme ndryshimet qe u propozuan, ne fund nuk ju shkon mire nuk ju pershtat, nuk ju pelqej...ok ju kuptoj "filozofite"!!
  ju le temen e bardhe ti propozoni ju temat dhe lexoj gjithcka pervecse jo temat!!
  tani ajo qe nuk kuptoj eshte kjo:
  perse sju shkon "as mish dhe as peshk"?!
  perse ne vend te "ndertohet" dicka e bukur dhe te kontribohet ne permiresim ka vetem shpirt "shkatrrimi" apo tone per ulje apo per shuarjen e kesaj teme?!
  e ajo pytja e fundit ishte : beni role apo jeni vertet sic shkruani?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #112
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Jam e afte por duke marre parasysh inatet personale k’tu... nuk besoj qe do te isha kanditatja e duhur ne k’te rast . Kshuqe per k’te arsye , edhe Pse dhashe hapur kontributin, nuk pati mbeshtetje... per dike qe kupton,gjerat jane te hapura.
  inate kundrejt teje apo inatet tua kundrejt te tjereve se po ngaterron pak rolet...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #113
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Une them mos lejoni 2 njerez qe kane probleme me veten te shkaterrojne ket forum!
  Solla faktin mė siper, por t'u shtremberuan syte...
  Ti keshtu e do forumin, si njeri pa ndergjegje e pa moral qe je...
  Te ka llastuar e mesuar ajo, prandaj ben keshtu ti.

  Ju doni te rrini si grup ne kete forum, e t'i luftoni te rinjte qe vijne.
  Po mire beni, kur keni gjetur.
   

 25. #114
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E kam eDhe une nje ide : Si fillim te shkarkohet moderatorja ne fjale ... ndryshimi fillon k’tu Si fillim .Pastaj merruni/merremi edhe me temat e vitit.

  Nejse une do vazhdoj te refuzoj e protestoj ,hapur voten.

  Me ka cuditur edhe kjo vete, qe nuk e le vullnetarisht postin. Loool
  Moderatorja ska perse te shkarkohet apo te japi doreheqje.


  Konkurin tjeter hape ti dhe do e shohesh qe janes i bie kot ne qaf
   

 26. #115
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Unė mendoj qė si fillim duhet te shkarkohet administratorja Nevertiti, se me sa shikoj eshte kjo strumbullari i gjithe te keqijave ketu.
  Shiko ēfare shkruan sot ne kete postim... si griset vete e para, e pastaj ketu flet per shfryrje...
  Kjo do ta drejtoje kete forum??? Kjo i ka mesuar edhe te tjeret te bejne keshtu...
  Pike se pari une jam antare.
  Dhe si antare e keti forumi kam te drejt te shpreh mendimin tim te pa ndikuar nga asgje dhe askush.
  Pike se dyti i nderuar ,nuk kam asnje kundershtim tiu liroj vendin tim.
  E bej me krejt kenaqsi ,urdheroni dyert i keni te hapura te gjithe(perfshire dhe ty) per tu bere pjese e stafit ,menaxhimit dhe drejtimit te forumit.
  Kalofshi mire dhe ruani etiken njerzore normale edukative ne shprehi ,komentime dhe me gjate.


  PS: lidhja e postimit tuaj me citimin pytje pergjigje timin,eshte nje nder gjerat me te pakuptimta qe kam lexuar ne kaq vite ne kete forum.
  zoti ju paste ne dore mendjen dhe ndergjegjen .
   

 27. #116
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ....@ Artin ., po sjell veē ketč qč ke shkruar ti [ ...pa moral qe je...]

  I peshon fjalet qč flet apo i leshon si lopa bajgat ?

  Nuk ta di moshen ! , as nuk mč intereson por duhet tč bčsh kujdes me fjalet.
   

 28. #117
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Pike se pari une jam antare.
  Dhe si antare e keti forumi kam te drejt te shpreh mendimin tim te pa ndikuar nga asgje dhe askush.
  Pike se dyti i nderuar ,nuk kam asnje kundershtim tiu liroj vendin tim.
  E bej me krejt kenaqsi ,urdheroni dyert i keni te hapura te gjithe(perfshire dhe ty) per tu bere pjese e stafit ,menaxhimit dhe drejtimit te forumit.
  Kalofshi mire dhe ruani etiken njerzore normale edukative ne shprehi ,komentime dhe me gjate.


  PS: lidhja e postimit tuaj me citimin pytje pergjigje timin,eshte nje nder gjerat me te pakuptimta qe kam lexuar ne kaq vite ne kete forum.
  zoti ju paste ne dore mendjen dhe ndergjegjen .
  Nevertiti e di si eshte puna... asnjeriu spo i lem vendin :p
  e kemi me tapi hahahahahaha
  buzeqeshni njerez koha ecen e jeta vazhdon njelloj me e pa deshiren e te tjereve
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 29. #118
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Unė mendoj qė si fillim duhet te shkarkohet administratorja Nevertiti, se me sa shikoj eshte kjo strumbullari i gjithe te keqijave ketu.
  Shiko ēfare shkruan sot ne kete postim... si griset vete e para, e pastaj ketu flet per shfryrje...
  Kjo do ta drejtoje kete forum??? Kjo i ka mesuar edhe te tjeret te bejne keshtu...
  hahahah o sa kam qesh.... sa e pash postimin tend Artin...... nuk eshte edhe e padrejt cfare thua.

  dhe une mendova kujt i thoni ju te Shqiperisė vemje?

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  vemjet dhe smirxhinjet .

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 30. #119
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  spo behemi ketu moralista e ēmoralista, /pa keqkuptime te jete/... keso shprehje vertet nuk thuhen askujt......

  Cdo njeri eshte si eshte, eshte per veten e vet......


  Tung e bofshi

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 31. #120
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten


  PS: lidhja e postimit tuaj me citimin pytje pergjigje timin,eshte nje nder gjerat me te pakuptimta qe kam lexuar ne kaq vite ne kete forum.
  zoti ju paste ne dore mendjen dhe ndergjegjen .
  Nuk presim qe ti ta pranosh, se po te kishe ndergjegje, nuk i shkruaje.
  Eshte hera e dyte qe i shkruan, edhe pse heren e pare beme debat per te.
   

Faqja 4 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •